Microsoft Office: Evoluce pro kancelářskou práci

S nejnovějšími balíčky Office 365 a Office 2016 od Microsoftu můžete pohodlně využívat oblíbené kancelářské programy, jakými jsou Word, Excel, PowerPoint a další. A to ať už sedíte u domácího počítače, či v kanceláři. Nově se můžete těšit na intuitivnější ovládání, zdokonalenou nápovědu, ale i užší spolupráci s online prostředím.

S Officem 365 (nejen) k domácímu uživateli

Možná jste byli donedávna zvyklí na jedinou verzi „kancelářského“ balíčku. Dnes existuje hned několik variant, které berou v potaz vaše volnočasové, studijní i pracovní požadavky. Můžete si tak sami vybrat, který z balíčků vám bude vyhovovat nejvíce. Navíc si můžete být jisti vysokou spolehlivostí a minimalizací rizika ztráty dat, souborů či osobních údajů.

Office 365 vám nabízí plnohodnotný balíček známých aplikací, jako je Word, Excel, PowerPoint či OneNote, přičemž nechybí ani pokročilejší programy typu Publisher pro tvorbu vizitek, formulářů či webových stránek nebo Access jakožto nástroj na správu relačních databází.

Velkým bonusem je online uložiště OneDrive s kapacitou až 1 TB, těšit se můžete i na hodinové volání přes Skype zdarma. Licenci lze zakoupit pro jediný PC nebo až pro pět zařízení samostatně s možností každoročního prodloužení. Obě varianty platí pro Windows i Mac.

Office 2016 pro nenáročné i pokročilé

Potřebujete Office k psaní textů, vytváření působivých prezentací a k občasným výpočtům? Pak se naprosto spokojíte s licencí Office 2016 pro domácnosti. Licence je určena pro 1 počítač a obsahuje vše podstatné: Word, Excel, PowerPoint a pokročilý poznámkový blok OneNote, zvládající ukládat i obrázky nebo audiovizuální soubory. Inteligentní vyhledávánívám pomůže najít potřebné informace na internetu přímo z prostředí dokumentu, podobně funkce Řekněte mi jakožto alternativa nápovědy významně zvyšuje produktivitu práce.

Přijde-li vám verze pro domácnost příliš ochuzená a nedostatečná pro vaše záměry, věnujte pozornost balíčku Office 2016 pro domácnosti a podnikatele nebo Office 2016 pro profesionály. V čem se liší? „Podnikatelská“ edice je kromě známých programů obohacena o samostatného poštovního klienta Outlook, který organizuje příchozí a odeslané zprávy, spravuje seznam kontaktů, úkolů a poznámek v kalendáři. Office pro profesionály se podobně jako Office 365 chlubí plnou výbavou včetně programu Publisher a Access. Na rozdíl od předchozích balíčků ale „profesionál“ nemá ekvivalent pro Mac.

Vyberte si ten svůj! Balíčky podle vašich představ (Windows):

Zajímá vás více? Mrkněte na video

Vyberte si ten svůj! Balíčky podle vašich představ (Mac):

Máte další otázky? Mrkněte na nejčastější dotazy uživatelů zde.

Další aktuality od této značky