Jak vybrat kempinkový nábytek?

kempinkový nábytkem se v kempu budete cítit jako doma. Zvlášť v případě, kdy plánujete setrvat déle na jednom místě. Vybírat můžete z pestrého sortimentu stolkůžidliček, skříněk a mnohých dalších doplňků. Většinu kempinkového nábytku navíc můžete využívat nejen během dovolené, ale i při pobytu na chalupě nebo na rybách.

Rodinná dovolená v kempu

Vyrážíte s rodinou autem do kempu a chcete zde strávit více dní? V tom případě se neomezujte a vezměte se sebou tolik kempového nábytku, kolik vaše auto uveze. Rozhodně by s vámi měl cestovat hliníkový stolek, na který si budete moci prostřít jídlo nebo ho využít k hraní společenských her. K posezení u stolku pak nesmí chybět kempinkové židličky. Jejich provedení se liší různými tvary, barvami i materiály. Vsadit můžete na malé skládací židličky, ale také na luxusní polohovatelná křesla.

Velmi praktickou variantou je pak koupě celého setu nábytku. Každý správný táborník má samozřejmě po ruce i kempinkový vařič, ke kterému se bude hodit i set odolného, ideálně nerezového nádobí. A pokud vám zásoby jídla zbydou, nebo zkrátka budete chtít uklidit věci na jedno místo, pořiďte si kempinkovou skříňku. Ty jsou obvykle z hliníku a navrženy jsou tak, aby se bez problémů vešly do předsíňky rodinného stanu.

Dovolená v pohybu

Co když ale netrávíte dovolenou na jednom místě - vyplatí se kupovat kempinkový nábytek? Rozhodně ano! Samozřejmě nemá smysl pořizovat si rozměrné skříně nebo konstrukčně složitá zavazadla. Místo toho vsaďte na kempinkový set nebo dobře složitelné židličky a stoly menších rozměrů. Jednoduše takové, které jsou skladné a lehce přenosné. Hitem jsou také sedací vaky, do kterých stačí jednoduše „nachytat“ vzduch a pak už si jen užívat dokonalého pohodlí.

Festivalová stanování

Volba kempinkového nábytku pro festivalový výlet je poměrně jednoduchá. Ideální je koupit skladná zavazadla, která jsou cenově dostupná. Úplně vám tak budou stačit menší skládací židličky nebo sedací vaky, které využijete nejen k posezení ve stanovém městečku, ale méně přísní pořadatelé vás s nimi pustí i do festivalového areálu. 

Doporučené produkty