Kasa.cz: Finalista ankety ShopRoku

  • Čtvrtek, 23. říjen 2014

Stejně jako v předchozích letech se internetový obchod Kasa.cz probojoval do finále soutěže ShopRoku – významné ankety, v jejímž rámci jsou vyhlašováni nejlepší a nejoblíbenější internetoví prodejci. Kasa se dostala mezi finalisty hned dvou kategorií – Cena kvality: Obchodní domy a Cena popularity.

Už sedmým rokem vyhlašovala společnost Allegro Group CZ, s.r.o. anketu s názvem ShopRoku. Ta byla tradičně rozdělena na dvě části - Cena popularity a Cena kvality. Výsledky první z kategorií ovlivňovaly hlasy uživatelů, zatímco ceny kvality byly určeny na základě referencí zákazníků jednotlivých eshopů. Kasa.cz si v rámci těchto anket vedla více než dobře, propracovala se totiž do úzké skupiny finalistů jak v Ceně Popularity, tak v Ceně kvality – Obchodní domy. Náš internetový obchod se tak nadále drží mezi TOP eshopy v České Republice.

Všem našim zákazníkům děkujeme za podporu v této soutěži i za náklonnost, kterou našemu internetovému obchodu dlouhodobě projevujete. Vaší přízně si vážíme a motivuje nás k dalšímu rozvoji a zdokonalování služeb!