Otevíráme pro vás výdejní místa

  • Středa, 18. březen 2020
  • Kategorie: TOP CENY

Vážení zákazníci,

zboží, které si objednáte online na www.KASA.cz, si nově můžete vyzvednout ve výdejnách u vybraných prodejen.

Na našem e-shopu si vyberte, co se vám líbí, a při nákupu zvolte jako způsob dopravy vyzvednutí na výdejně. Až bude zásilka na prodejně připravena, obdržíte od nás informační e-mail a SMS. Výdejní místa se otevírají postupně. Abyste zjistili, zda je i vaše prodejna pozměněna na výdejní místo, je nutné na této stránce rozkliknout její detail a zkontrolovat otevírací dobu. Pro zjištění více informací k výdejnímu místu můžete využít také uvedený telefonní kontakt.

Při vyzvedávání objednávek vás prosíme o dodržování následujících pravidel: 

  • Do prodejny vstupujte pouze s rouškou nebo provizorní pokrývkou úst. Pokud ji nemáte, nebudete dovnitř vpuštěni.
  • Dodržujte mezi sebou dvoumetrové rozestupy.
  • Platba je možná pouze bezhotovostně. Bankovky nepřijímáme.
  • Zboží pouze vydáváme, vystavené produkty není možné zakoupit. Při výdeji zboží není možný ani doprodej služeb a vyřízení platby na splátky. Na prodejnách nepřijímáme ani nevydáváme reklamace*.
  • V době od 8 do 10 hodin je výdej objednávek určen pro občany starší 65 let

Veškeré výdejny jsou upraveny a vybaveny tak, aby vyhovovaly všem ochranným předpisům. Personál výdejního místa, který bude rovněž vybaven rouškami a gumovými rukavicemi, vám případně rád pomůže s odnosem objemnějšího zboží do auta.

*Pokud potřebujete reklamovat zboží, nebo si přejete odstoupit od kupní smlouvy, je nutné k nám zboží společně s příslušným formulářem zaslat pomocí externího přepravce. Více informací a doručovací adresu naleznete pro reklamace zde, pro odstoupení od kupní smlouvy zde.

Úplné znění požadavků k provozu výdejen naleznete zde.

Doporučené produkty