Otevíráme pro vás výdejní místa

  • Středa, 18. březen 2020
  • Kategorie: TOP CENY

Vážení zákazníci,

zboží, které si objednáte online na www.KASA.cz, si můžete vyzvednout ve výdejnách zdarma.

Na našem e-shopu si vyberte, co se vám líbí, a při nákupu zvolte jako způsob dopravy vyzvednutí na výdejně. Až bude zásilka na prodejně připravena, obdržíte od nás informační e-mail a SMS. Výdejní místa se otevírají postupně. Abyste zjistili, zda je i vaše výdejna otevřena, je nutné na této stránce rozkliknout její detail a zkontrolovat otevírací dobu. Pro zjištění více informací k výdejnímu místu můžete využít také uvedený telefonní kontakt.

Bezpečnost na skladě a výdejních místech

  • Všichni naši zaměstnanci na výdejních místech mají k dispozici ochrannou roušku, dezinfekční gely a ochranné rukavice.
  • Všichni naši řidiči mají ochranné rouškya před a po každém dodání k zákazníkovi si dezinfikují ruce.
  • Všechna naše výdejní místa i automobily pravidelně dezinfikujeme.
  • Na našich výdejních místech dodržujeme bezpečné rozestupy.
  • Upřednostňujeme bezhotovostní platbu.

Veškeré výdejny jsou upraveny a vybaveny tak, aby vyhovovaly všem ochranným předpisům. Personál výdejního místa, který bude rovněž vybaven rouškami a gumovými rukavicemi, vám případně rád pomůže s odnosem objemnějšího zboží do auta.

Naše výdejny jsou opět připraveny vyřizovat přijímání a vydávání reklamací či přijímání vráceného zboží ve 14dení lhůtě. Veškeré podrobnosti najdete zde. Pokud jste během nouzového stavu projevili zájem o odstoupení od kupní smlouvy prostřednictvím online formuláře a zboží neposílali do našeho skladu, přijďte toto, prosím, vyřídit na výdejnu v co nejkratší možné době.

Máte otázky ohledně aktuální situace? Více zde.

Doporučené produkty