Elita mezi současnými smartphony! Seznamte se s LG G3

  • Středa, 28. květen 2014
  • Značky: LG

Jeho příchod se očekával s velkým napětím. Nyní je konečně tady! LG G3 splnil to, co sliboval. Vysoký výkon, skvělá výbava, elegantní vzhled i originálně umístěné ovládací tlačítko, to vše řadí novinku od LG na špičku mezi současnými mobily! Chcete ji mít doma? Buďte mezi prvními! Na Kasa.cz můžete LG G3 objednávat už teď!

LG G3 je výkonný elegán. Zatímco zadní kryt má metalickou povrchovou úpravu, která je nejen stylová, ale též praktická (eliminuje otisky prstů), čelní strana hned na první pohled zaujme tenkými rámečky, výraznou většinu plochy (75,4 %) zabírá displej o úhlopříčce 5,5“. Telefon tedy rozhodně není žádný drobek, pokud vám ale rozměrnější přístroj nevadí, budete nadšeni! IPS displej se pyšní ohromujícím QuadHD rozlišením (2560 x 1440), které může většina konkurentů jen tiše závidět! Displej by navíc měl být až o 20 % úspornější než současné Full HD panely. Taktéž další parametry řadí LG G3 na špičku mezi soudobými chytrými telefony. Mobil je poháněn 4jádrovým procesorem Snapdragon 801 a neschází mu podpora všech obvyklých technologií včetně NFC a 4G LTE. Zaujme nezvykle výkonný 1W reproduktor, vysoce nadstandardní je i rozlišení předního foťáku 2Mpx. Zadní foťák má rozlišení 13 Mpx a mimo jiné dokáže natáčet video v 4K rozlišení.

LG G3 přichází na trh ve dvou variantách, lišících se navzájem velikostí paměti. Levnější varianta disponuje 2GB operační a 16GB uživatelskou pamětí, dražší se pak chlubí 3GB RAM a 32GB uživatelskou pamětí. Obě verze přístroje navíc disponují slotem na paměťové karty, uživatelskou paměť tudíž není problém zvětšit až o 128 GB. LG G3je aktuálně dostupný v černé a zlaté variatě, za několik týdnů k nim navíc přibude i bílá verze.

13Mpix foťák s laserovým zaostřováním

Revoluční laserové zaostřování slibující dokonalou ostrost foceného objektu, to je největší chlouba 13 Mpix hlavního foťáku LG G3. Ostření je navíc bleskurychlé. V praxi jistě oceníte i optickou stabilizaci obrazu nebo dvojitý LED blesk. Díky těmto vychytávkám budou vaše fotky ostré i za ztížených světelných podmínek. Přední fotoaparát s  vysokým rozlišením 2 Mpix najde své uplatnění nejen při videohovorech ale i při focení populárních Selfie.

Natáčejte video v UHD rozlišení

Kromě kvalitních fotek vám LG G3 umožní nahrávat i originální videa. Jejich kvalita může dosahovat až 4K rozlišení (3840x2160). Atraktivní je i možnost tvorby „Slow motion“ (zpomalených) videí s frekvencí až 120 snímků za sekundu.

Smart notice – chytrá notifikační lišta                                         

LG G3 se dokáže učit z vašeho životního stylu a na jeho základě vám sám nabídne to, co právě potřebujete. Přijeli jste do práce? Přístroj to pozná a zeptá se vás, zda si přejete aktivovat Wi-Fi. Chystáte se ven? Prohlédněte si napřed předpověď od chytrého telefonu – možná vás zachrání před zmoknutím.

Quick cirle – mějte své oblíbené aplikace vždy po ruce

Chcete mít své top aplikace pohromadě? V LG G3 můžete sestavit až 6 svých nej aplikací do kruhu, který můžete mít vždy na očích. Ideální je tato funkce v kombinaci s chytrým pouzdrem od LG. Kruh oblíbených aplikací totiž budete mít neustále přístupný skrz průhledové okýnko – pro jejich spuštění tak telefon vůbec nemusíte vytahovat z obalu.

Nabíjejte bezdrátově

Motají se vám po bytě nejrůznější nabíječky a další otravné kabely? S LG G3 nebudou! Přístroj totiž disponuje bezdrátovou nabíječkou, minimálně jedna „šňůra“ by tak z vašeho bytu měla zmizet. Baterie s kapacitou 3000 mAh navíc slibuje, že nebudete muset nabíjet příliš často. Potěší i možnost ji kdykoliv vyjmout, v případě cesty mimo civilizaci si tak můžete přibalit náhradní akumulátor a v případě potřeby ho použít.

Knock code– inovativní způsob odemykání

Chcete mít telefon dobře zabezpečený a přitom rychle odemykatelný? Technologie Knock code je to, co hledáte! Pomocí hesla sestaveného ze tří až osmi předefinovaných klepnutí můžete telefon odemykat pohotově a přitom bez obav, že vaše heslo někdo uhodne. Více o technologii Knock code se dozvíte na této stránce.

Chytrá klávesnice

V LG si dali záležet na tom, aby softwarová klávesnice přístroje poskytla uživatelům opravdové pohodlí. Velmi dobře funguje doplňování rozepsaných slov, přesouvání kurzoru do libovolného místa v textu, lahůdkou je pak možnost přizpůsobit si velikost klávesnice vašim momentálním potřebám.

Intuitivní prostředí bez zbytečných aplikací

Také nemáte rádi, když je v novém telefonu předinstalována hromada aplikací, které většinou ani nevyužijete? V LG G3 je jejich množství omezeno na nutné minimum, nepotřebné aplikace lze navíc kdykoliv odstranit. Programy jako LG Health navíc určitě mazat nebudete – alespoň pokud chcete mít pod kontrolou svou životosprávu!

Špičkový smartphone LG G3 objednávejte ZDE!

Další aktuality od této značky

Červený Nexus 5 exkluzivně na Kasa.cz

Červený Nexus 5 exkluzivně na Kasa.cz
Ostatní 17. 3. 2014, Značky: LG,
Toužíte po chytrém telefonu, který je dostatečně velký, avšak ne přerostlý, má vysoký výkon, čistý operační systém bez zbytečných nástaveb a současně vypadá neskutečně sexy? Máme pro vás skvělý...
Přečíst více

Doporučené produkty