Garmin vivofit: Fitness náramek pro váš zdravý životní styl

Nemůžete se donutit k pravidelnému pohybu a lenost je vaším každodenním nepřítelem? Pořiďte si Garmin vivofit, fitness náramek, který vás bude motivovat! Na ruce jej můžete mít neustále. Ve dne vám bude měřit ušlé metry, vzdálenost ke splnění stanoveného cíle nebo vás upozorní na dlouho trvající nečinnost, během noci pak změří kvalitu vašeho spánku. Díky vodotěsnosti do 50 m s ním můžete i plavat, baterie přístroje pak vydrží po dobu 1 roku.

Zapomeňte na pohodlné kynutí na gauči! Inteligentní fitness náramek Garmin vivofit vám to neumožní – samozřejmě pokud mu to dovolíte. Bude neustále hlídat vaši pohybovou aktivitu, a pokud usoudí, že odpočinku bylo dost, dá vám grafickou i akustickou signalizací najevo, že je čas vstávat a hýbat se.

Spočítejte si své kroky

Ani krok nazmar! Náramek Garmin vivofit dokáže sečíst vaše kroky. Stejně tak vám změří zdolanou vzdálenost, budete tak mít dokonalý přehled o vaší pohybové aktivitě. Můžete si dopředu nastavit denní limit a na displeji pak sledovat, kolik kroků vám do jeho zdolání ještě zbývá. Na základě zaznamenaných dat vám náramek dokonce umí automaticky nastavit cíle na další dny.

Zkontrolujte svůj spánek

Garmin vivofit lze přepnout i do nočního režimu. Dle vašich pohybů dokáže náramek sledovat kvalitu vašeho spánku. Naměřené výsledky můžete následně přenést do deníku Garmin Connect, ve kterém si můžete získaná data podrobně zanalyzovat.

Elegantní vzhled pro každou příležitost

Velkou výhodou náramku Garmin vivofit je rovněž jeho design. Vivofit je vskutku elegán, díky pěti barevným variantám pásku, které lze snadno střídat, hravě přizpůsobíte jeho vzhled události, na níž právě míříte. Náramek se vyrábí ve dvou velikostech, dámské a pánské. Atraktivně vypadající prohnutý barevný displej zůstává po celou dobu používání zapnutý, je tedy naprostou samozřejmostí, že se Garmin vivofit může využít i jako klasické hodinky.

Komplexní záznam vaší aktivity

Výčet hodnot, které lze náramkem Garmin vivofit měřit, je vskutku bohatý. Čas, počet kroků, zdolanou vzdálenost, spálené kalorie, indikátor nečinnosti, kvalitu spánku a s připojeným bezdrátovým snímačem srdečního tepu (pomocí ANT+ technologie) můžete zaznamenat i vaši tepovou frekvenci. Naměřené hodnoty se automaticky ukládají do paměti náramku, odkud je lze následně snadno přenést do aplikace Garmin Connect.

Mějte přehled o svých výkonech

K čemu by bylo jakékoliv měření výsledků bez deníku na jejich zaznamenávání? Garmin proto vytvořil uživatelům deníček Garmin Connect. Ten je přístupný přes webový prohlížeč nebo pomocí speciální aplikace pro mobily s Androidem a iOS. V tomto deníku můžete ukládat své výkony, analyzovat je nebo sledovat svůj pokrok. Pro zvýšení motivace se navíc můžete pomocí deníku spojit s dalšími uživateli a navzájem porovnávat naměřené hodnoty.

Jedinečný fitness náramek Garmin vivofit objednávete zde!