Hvězda mezi smartphony! Na trh přichází Samsung GALAXY S5

Začátek jara se sebou přináší několik jistot. Ptáci se vracejí z teplých krajů, na stromech raší první květy a společnost Samsung přichází s novou řadou smartphonů. Jejím králem je skvělý Samsung GALAXY S5, který i letos nabízí spoustu zajímavých novinek a vylepšení. Již dle prvotních ohlasů je zřejmé, že i tentokrát se bude jednat o velký prodejní hit! Zajímá vás, čím si Samsung GALAXY S5 získal celý svět?

Špičkový výkon pro nejnáročnější

Samsung GALAXY S5 znovu lehce povyrostl. Velikost jeho displeje je 5,1“ (S4 měla 5“) a úměrně tomu se nepatrně zvětšily i rozměry přístroje. Displej nadchne svými nádhernými barvami, samozřejmostí je FullHD rozlišení. O vysoký výkon mobilu se stará čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801, díky 2GB paměti si užijete maximálně plynulý chod i u těch nejnáročnějších aplikací a her.

Přitažlivost ze všech úhlů

Kromě kvalitního displeje vysokého rozlišení a skvělých barev zaujme i design zadní části telefonu. Ten je vyroben z jemného plastu, který vytváří dojem perforované kůže. V prodeji bude Samsung GALAXY S5 hned ve čtyřech barvách – černá, bílé, modré a zlaté.

Dokonale zabezpečený obsah

Zajisté byste neradi, aby se k obsahu vašeho telefonu dostal někdo nepovolaný. S GALAXY S5 nemusíte mít obavy! Disponuje totiž zabudovaným snímačem otisků prstů. K odemykání telefonu tak již nemusíte používat hesla, k bezpečnému odemknutí si vystačíte s pouhým přejetím vašeho prstu přes snímač. Také k autorizaci některých mobilních služeb vám nyní postačí pouhý otisk prstu.

Extrémně úsporný režim

Krátká doba výdrže je jedním z hlavních nedostatků dnešních mobilních telefonů. Samsung GALAXY S5, sice patří, díky baterce s kapacitou 2.800 mAh, mezi telefony s nejdelší výdrží, přesto se vám i s tímto smartphonem může stát, že se dostanete do situace, kdy se baterie bude blížit k minimu a elektrická zásuvka bude v nedohlednu. S SG S5 se tím ale nemusíte stresovat. Mobil totiž disponuje režimem vysoké úspory energie. Ten promění obrazovku na černobílou a vypne všechny nepotřebné funkce, čímž prodlouží výdrž telefonu o hezkou řádku hodin.

Odolnost proti vlivům prostředí

Chytrý telefon Samsung GALAXY S5 certifikaci IP67. Co to znamená? Jednoduše řečeno zvýšenou odolnost. Stříkající voda, pot ani prach už telefonu neublíží. Nemusíte se tak bát vzít telefon i do drsnějšího prostředí. GALAXY S5 se ho rozhodně nezalekne!

Superrychlý internet

Další jedinečnou funkcí, jíž Samsung GALAXY S5 převyšuje svou konkurenci je technologie Download Booster. Ta umožňuje současné použití sítí WiFi a LTE. Výsledkem je až od 90 % rychlejší připojení k internetu. No nezní to lákavě?

Vše pro zdraví

  • Osobní tréninkový asistent: Samsung GALAXY S5 disponuje vylepšenou verzí aplikace S Health, která vám pomůže s dodržováním zdravého životního stylu. Jejím prostřednictvím můžete sledovat množství spálených kalorií, zdolanou vzdálenost, rychlost, dobu pohybové aktivity a mnoho dalších údajů. Navíc vám umožní nastavovat si vlastní cíle, čímž vás bude motivovat k tréninku. Zvláště ve spojení s náramkem Samsung Gear Fit nebo hodinkami Gear 2, se z přístroje stane dokonalá pomůcka pro zlepšování vaší výkonnosti.
  • Zabudovaný měřič tepu: Další jedinečnou vychytávkou, jíž SG S5 disponuje je zabudovaný měřič tepu. Jednoduše přiložíte svůj prst do oblasti blesku na zadní straně přístroje a telefon vám zobrazí hodnotu vaší tepové frekvence.

Ostré fotky s důrazem na detail

Nepřehlédnutelného vylepšení se dočkal též fotoaparát. Ten se chlubí 16MPx rozlišením, integrovaným bleskem a řadou skvělých vychytávek. Mezi ty nejzajímavější patří:

  • Bleskové ostření: Samsung GALAXY S5 má superrychlé automatické ostření (0,3 s). Fotografování sportovních událostí ani pohotových momentek už proto nebude žádný problém.
  • Jedinečná funkce HDR: Díky této funkci můžete vytvářet přitažlivé a barevně vyvážené snímky i za horších světelných podmínek. Zapněte HDR při focení v protisvětle nebo stínu a budete žasnout.
  • Selektivní ostření: Chcete zdůraznit jen určitou část snímku. Použijte funkci selektivního ostření, díky níž jediným dotykem snadno vyberete, jaká část fotky má být ostrá. Skvělé využití nachází tato funkce například u portrétní fotografie.

Neváhejte a objednejte si top smartphone současnosti již nyní! Kupujte zde!

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty