Meteostanice Hyundai – a počasí vás nepřekvapí!

Čekali jste slunce a zatím přišel déšť? Překazil vám plány? Nebo se prostě jen chystáte ven a nevíte, jak se obléci? Meteostanice Hyundai vás těchto problémů zbaví! Jsou ideálním doplňkem domácnosti, vhodným dárkem pro vaše blízké, především jsou ale praktickým a velmi cenným rádcem přes počasí. Meteostanice Hyundai vám poskytnou vskutku komplexní informace. Dozvíte se z nich aktuální venkovní i vnitřní teplotu, barometrický tlak a vlhkost vzduchu, grafické ikony vám zobrazí předpověď počasí na následující období a chybět samozřejmě nemůže ani aktuální čas. Některé modely pak disponují dalšími doplňkovými funkcemi, mezi něž patří např. čas východu/západu slunce, či fáze měsíce. Ty nejlepší meteostanice dokonce poslouží jako měřič rychlosti a směru větru nebo množství srážek. Lze je taktéž připojit k počítači. Populární jsou i přístroje, které dokáží zobrazovat fotky, můžete je tudíž využívat i jako fotorámečky.

Špičkové meteostanice pro ty, kteří vědí, co chtějí

Zajímáte se o počasí opravdu důkladně? Chtěli byste si sami změřit množství srážek nebo sílu větru ve vašem bydlišti? Poloprofesionální meteostanice Hyundai WSP 2080 RWIND je pro vás jak dělaná. Nechybí jí čidlo na měření směru a síly větru ani srážkoměr. Po připojení k PC navíc můžete veškerá naměřená data ukládat a pomocí přiloženého software je následně analyzovat a porovnávat. Trávíte-li hodně času na cestách, oceníte meteostanici Hyundai WS 2194 s připojením k internetu. Jeho prostřednictvím si můžete stáhnout do přístroje profesionální předpověď počasí až na čtyři dny dopředu. Na výběr přitom budete mít předpověď pro stovky míst z celého světa (mezi nimi i 280 míst z Česka a 80 ze Slovenska).

Mnohé z vás jistě napadlo, že displej meteostanice by se dal velmi dobře použít i k jiným účelům než k pouhému zobrazování údajů o počasí. A právě pro vás přivedl Hyundai na světlo světa meteostanici Hyundai WSC 2032. Ta totiž poslouží též jako fotorámeček! Stačí do USB portu zastrčit flash disk nebo vložit paměťovou kartu do příslušného slotu a můžete zobrazit fotky, na těchto paměťových médiích, uložené. V nastavení si přitom sami vyberete, zda chcete zobrazovat pouze meteoúdaje nebo jenom fotky, případně zda si přejete, aby na obrazovce svítila kombinace obojího.

Milujete květiny? Co byste řekli na meteostanici se senzory měřícími vlhkost půdy? Hyundai WS 2061 GARDEN jimi disponuje! Dokáže hlídat ideální vlhkost zeminy a v případě potřeby umí zvukovým a obrazovým signálem upozornit majitele, že nastal ideální čas pro zalívání.

Módní stylovky do každého bytu

Meteostanice sloužící jako designový doplněk bytu? Není problém! U meteostanic Hyundai WSC 2909 si můžete vybírat hned ze šesti barevných variant (černá, bílá, červená, zelená, modrá, oranžová). Netradiční pastelové barvy (růžová, světle modrá) zase dostaly do vínku meteostanice Hyundai WSC 2180. Kromě elegantního vzhledu jsou tyto modely vybaveny i ukazatelem optimálního prostředí, který podle naměřené vlhkosti spočítá a zobrazí, zda máte ve svém domově ideální klima.

Spolehlivá klasika pro všechny

Pokud netoužíte po jedinečném designu a nepotřebujete ani poloprofesionální měřící výbavu, potěší vás elegantní a spolehlivé meteostanice za lákavé ceny. Tyto meteostanice samozřejmě zobrazují všechny základní údaje, modely Hyundai WS 2033 a 2005 navíc mají ukazatel optimálního prostředí.

Meteostanice Hyundai jsou zkrátka užitečným doplňkem a praktickým rádcem vaší domácnosti. Pořiďte si je nebo je věnujte svým blízkým. S tímto dárek již nikdy nezmoknou!Podívejte se na naši TOP nabídku meteostanic Hyundai a vybete si tu pravou! Vybírejte zde.

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty