Nejvýkonnější herní konzole na světě

Na konzoli Xbox One X se hry hrají lépe. Má o 40 % vyšší výkon než jakákoli jiná konzole. Nechte naplno promluvit 6 teraflopů výkonu grafického procesoru. Na konzoli Xbox One X se hry hrají lépe než kdykoli předtím. S 12 GB GDDR5 grafické paměti poběží hry na maximální výkon. A při rychlosti 326 GB/s se vám bude každý snímek vykreslovat opravdu bleskově.

Vtáhne vás to do hry

Díky grafickému procesoru o výkonu 6 teraflopů je každá hra úžasným zážitkem. Ponořte se do světů vytvořených pro hry ve skutečném 4K, vykreslovaných v rozlišení 2160p. Užijte si nádherné grafické detaily světla, stínu a odrazů s vysokým dynamickým rozsahem a širokým barevným rozsahem. Nechte se vtáhnout do hry prostřednictvím zvuku – ocitnete se přímo uprostřed 3D prostorového ozvučení. Vytvořte si superrychlý záznam hry ve 4K při 60 FPS.

Zahrajte si hry určené výhradně pro rozlišení 4K

Jen hry jako Forza Motorsport 7, Super Lucky’s Tale, Crackdown 3 a Sea of Thieves si můžete zahrát ve 4K – tak, jak se mají hry na konzoli Xbox One X hrát.

Ty největší trháky se hrají lépe

Na konzoli Xbox One X vypadají všechny hry skvěle a taky se dobře hrají. Některé tituly jsou však přímo optimalizovány tak, aby výhody nejvýkonnější herní konzole na světě využily co nejlépe. Tyto hry nesou označení „Vylepšeno pro Xbox One X“.

Zahrajte si v té největší komunitě v nejmodernější síti pro více hráčů

Najděte si přátele, soupeře a členy týmu v nejlepší globální herní komunitě. Využívejte dedikované servery Xbox Live, které zvyšují výkon díky zajištění stability, rychlosti a spolehlivosti. Můžete soupeřit, navázat spojení a sdílet hru i s hráči na platformách Xbox One a Windows 10. A se Zlatým členstvím Xbox Live navíc dostanete každý měsíc dvě až čtyři nové hry zdarma.

Konzole má 4K Blu-ray přehrávač a PODPORUJE STREAMOVÁNÍ VIDEA VE 4K

Sledujte filmy na Blu-ray™ v úžasné kvalitě 4K Ultra HD. Konzole přehrává streamované 4K video od Netflixu, Amazonu, Hulu a dalších poskytovatelů. Ať už hrajete, nebo sledujete filmy či streamované video, Xbox One X vám díky technologii HDR7 zprostředkuje špičkový obraz. I svou starší televizi uvidíte v novém světle – díky konzoli Xbox One X vypadají hry skvěle i na obrazovkách s rozlišením 1080p.

Kompatibilní se všemi hrami a příslušenstvím pro Xbox One

Vaše hry: Ty největší herní trháky, exkluzivní konzolové tituly a více než 300 her pro Xbox 360 – to všechno poběží na konzoli Xbox One X ještě lépe.

Vaše příslušenství: Všechny programy a příslušenství, které máte pro Xbox One, fungují i s konzolí Xbox One X. Nepotřebujete žádné adaptéry, nemusíte nic shánět, prostě jenom hrajete.

Vaše komunita: Své přátele z Xbox Live, kluby, uložené pozice a herní úspěchy si snadno přenesete na svou novou konzoli.

Vaše televize: Svou starší televizi uvidíte v novém světle – díky konzoli Xbox One X vypadají hry skvěle i na obrazovkách s rozlišením 1080p.

Další aktuality od této značky