Novinky Samsung Galaxy J4+ a J6+ útočí atraktivní cenou

Nižší střední třídu mobilních telefonů obohatily v těchto dnech dvě značkové novinky. Jsou jimi telefony Samsung Galaxy J4+ a J6+. Oba přístroje bodují především nízkou cenu. J6+ stojí přibližně 6 000 Kč, J4+ pak stojí ještě zhruba o 1 000 Kč méně (ke 2. 11. 2018).

Skvělá volba pro nenáročné

Oba přístroje se pyšní 6“ úhlopříčkou TFT displeje a HD+ rozlišením (1480 x 720). J6+ má navrch minimální rámečky, telefon si tak zachovává poměrně kompaktní rozměry. Jinak jsou si oba smartphony podobné jako vejce vejci. Nejvíce viditelný rozdíl je vidět při pohledu na zadní stranu. J6+ totiž disponuje duálním fotoaparátem, zatímco Galaxy J4+ má jen jediný snímač. Na rozdíl od J4+ disponuje J6+ také čtečkou otisků prstů, která je umístěna v tlačítku pro zapnutí/vypnutí telefonu.

Naopak procesor mají oba telefony totožný. Konkrétně se jedná o Snapdragon 425. Na obou přístrojích běží operační systém Android 8.1 Oreo, a nechybí ani 3,5mm Jack pro připojení sluchátek. Úložný prostor obou přístrojů je 32 GB a lze rozšířit prostřednictvím microSD karet o dalších 512 GB. Liší se operační paměť. J6+ má 3GB RAM, J4+ pouze 2GB.

Samsung Galaxy J6+ i J4+ pro vás momentálně testujeme. V brzké době se tak můžete těšit na naši recenzi.

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty