Proč koupit sušičku na Kasa.cz

Dnes objednáte i vyzvednete ZDARMA

Vyzvedněte si sušičku ZDARMA ve výdejním místě KasaPOINT. Sušičku, která je ve výdejně skladem, připravíme k vyzvednutí už do 60 minut. A otevřeno máme i v neděli! 

Široká nabídka sušiček

Je pro vás důležitá spotřeba? Hlučnost? Nebo kapacita? Žádný problém. V naší bohaté nabídce sušiček snadno najdete přesně takovou, která bude odpovídat vašim potřebám.

Poradíme vám s výběrem

O sušičkách víme úplně vše a rádi se o naše znalosti podělíme. Díky tomu budete přesně vědět, na co se při koupi nové sušičky zaměřit.

Tipy a rady

Jak sušičku zapojit? Jak o ni pečovat? A jak dosáhnout dokonalých výsledků sušení? Máme pro vás spoustu cenných rad a tipů, které rozhodně přijdou vhod!

Možnost nákupu na splátky

Chybí vám potřebná hotovost? Nevadí! Nabízíme celou řadu výhodných splátek, včetně variant, u kterých nezaplatíte ani korunu navíc!

Prodloužená záruka

Obáváte se, že by vaše nová sušička mohla vypovědět po vypršení zákonné záruky službu? Prodlužte si záruku až o 36 měsíců a buďte v pohodě! 

Komfortní doprava

Nechte se hýčkat s komfortní dopravou HDS. Sušičku vám doneseme až do bytu, vybalíme, postavíme na připravené místo a postaráme se i o její zapojením!

Bezproblémová výměna zboží

Zjistili jste, že koupená sušička neodpovídá vašim představám? Nic se neděje! Do 14 dnů ji můžete bez obav vrátit a vyměnit ji za jiný model.