Propojte svůj svět s Verbatim MediaShare Wireless

Máte v rodině více mobilních telefonů a tabletů a chybí vám možnost přistupovat ke svým datům odkudkoliv? Přenosné bezdrátové zařízení Verbatim MediaShare Wireless vám tento problém vyřeší! Pomocí Wi-Fi ho totiž snadno propojíte až s pěti podporovanými zařízeními najednou. Můžete tudíž mezi nimi snadno sdílet svá data a současně i pošetřit úložný prostor ve vašich přístrojích.  

Verbatim MediasShare Wireless je ideálním zařízením pro všechny, kteří touží pohodlně sdílet svá data mezi zařízeními. Je vybaven slotem pro SD paměťovou kartu a USB portem pro připojení přenosných pevných disků nebo flashek. Následně ho můžete pomocí Wi-Fi propojit s přístroji iPad, iPhone nebo s tablety a chytrými telefony s operačním systémem Android a pak už  vám nic nebrání ve sdílení obsahu. Pomocí Verbatim MediaShare můžete prohlížet si fotografie z vaší dovolené. Například tedy můžete fotografie vyfocené pomocí mobilu snadno zbrazit na větší obrazovce tabletu. Stejně tak můžete streamovat videa,  přehrávat oblíbenou hudbu a samozřejmě lze s jeho pomocí také ukládat data z vašich přenosných zařízení, např. na extrerní disk. Snadno tak můžete zazálohovat své cenné dokumenty nebo rodinné fotografie.

 Zařízení Verbatim MediaShareje napájeno dobíjecí baterií s kapacitou 3000 mAh. Ta je garancí dostatečně dlouhé výdrže, dle údajů výrobce tak kupříkladu zvládne až 9 hodin nepřetržitého přehrávání videa. Mějte svá data kdykoliv k dispozici!

Aplikaci Verbatim MediaShare, sloužící pro správu souborů si můžete stáhnout také z AppStore a Google Play.

Tato aplikace umožňuje:
  • Připojení k zařízení MediaShare Wireless.
  • Kopírování souborů ze zařízení do zařízení MediaShare.
  • Kopírování, přehrávání a streamování souborů.                                                                      
  • Kopírování souborů z karty SD nebo úložiště USB prostřednictvím zařízení MediaShare.  
  • Kopírování souborů ze zařízení MediaShare do dalších zařízení.
  • Změna nastavení bezdrátové sítě.                                                                                       
  • Přemostění do jiné bezdrátové sítě LAN.

Doporučené produkty