Pružný mobil, který nepoškrábete! Pořiďte si skvělý LG G Flex

  • Čtvrtek, 16. leden 2014
  • Značky: LG

Mobilní telefon LG G Flex je unikát. Revoluční ohnutý a pružný displej, zadní kryt, který dokáže zacelit škrábance na svém povrchu a k tomu špičková hardwarová výbava – novinka od LG je zkrátka jedinečným smartphonem, který by neměl chybět žádnému milovníkovi nejmodernějších technologií.

Potvrzují to slova těch, kteří jej drželi v ruce. Opravdu to funguje! Telefon LG G Flex má nejen prohnutý tvar, ale v rámci možností je též pružný. Stačí, když na něj například zezadu zatlačíte rukou a prohnutí přístroje se narovná. Zpět do původního prohnutého stavu se telefon vrátí ve chvíli, kdy tlak povolíte. Toto jedinečné chování umožňují unikátní součástky přístroje. Flexibilní je totiž nejen displej, ale i celá konstrukce, včetně zadního krytu a baterie.

Samotný zadní kryt pak přináší unikátní, samozotavovací schopnost. Neporadí si sice s hlubokými záseky, běžné škrábance od klíčů apod. ale „vyléčí“. Může za to speciální materiál, který se dokáže roztáhnout a vzniklou díru tím zacelit. Chcete-li tento hojivý proces uspíšit, můžete poškrábané místo kupříkladu třít prsty – teplo a tlak totiž léčivý proces významně urychlí. Prohnutý displej LG G Flex rozhodně neslouží jen pro efekt. Při jeho 6“ velikosti nabízí zakřivení spoustu výhod. Praktické je například při nošení přístroje v zadní kapse, kde kopíruje tvar hýždí, stejně tak při telefonování přilehne k obličeji lépe než tradiční rovný mobil. Zejména při zobrazování obsahu na šířku si pak díky zakřivení můžete užít panoramatický zážitek, který vás nadchne a vtáhne do děje.LG G Flex v sobě ukrývá špičkovou hardwarovou výbavu. Čtyřjádrový procesor s frekvencí 2,26 GHz, 2GB operační paměť nebo 32GB uživatelská paměť, to vše jsou parametry, díky kterým se tato novinka řadí mezi špičku mezi současnými smartphony. Nezaostává, ani co se baterie týče – její kapacita 3500 mAh slibuje nadstandardní výdrž.

Unikátní mobil LG G Flex naznačuje cestu budoucnosti. Vysoký výkon, zahnutý displej, pružná konstrukce a kryt, který se sám dokáže vyléčit od škrábanců. LG znovu potvrdilo, že patří na špičku ve světě inovací a na světlo světa přivedlo mobil, který je skutečně průlomový.

Jedinečný smatrphone LG G Flex kupujte zde!

Další aktuality od této značky

Červený Nexus 5 exkluzivně na Kasa.cz

Červený Nexus 5 exkluzivně na Kasa.cz
Ostatní 17. 3. 2014, Značky: LG,
Toužíte po chytrém telefonu, který je dostatečně velký, avšak ne přerostlý, má vysoký výkon, čistý operační systém bez zbytečných nástaveb a současně vypadá neskutečně sexy? Máme pro vás skvělý...
Přečíst více

Doporučené produkty