Revoluce ve fotografování s intuitivní zrcadlovkou Nikon D3500

Toužíte po digitální zrcadlovce? Nikon představil nový fotoaparát D3500, který se pyšní špičkovým provedením, superrychlým výkonem i neskutečně dlouhou výdrží baterie. Také je vybaven obřím obrazovým snímačem se širokým rozsahem citlivosti a dokonalým automatickým zaostřováním. S těmito funkcemi si můžete být jistí, že pořídíte ty nejlepší fotografie, které budou bezpochyby prozářené perfektními barvami.

zrcadlovka Nikon D3500

Každý snímek vyfotíte do nejmenšího detailu

Co byste řekli na 24,2 miliónů pixelů? Takové rozlišení vám nabídne digitální zrcadlovka Nikon D3500. Není ale jen na focení, můžete s ním natáčet i videosekvence ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 bodů). Ať už chcete zachytit sportovce na stadionu nebo potřebujete vyfotit statické objekty ve tmě, prostřednictvím automatického zaostřování a rozsahu citlivosti ISO (100 - 25 600) pořídíte vždy dokonalé fotografie.

zrcadlovka Nikon D3500

Vstřícnost k uživateli zaručena

Nikon D3500 je uživatelsky přívětivý. Má hluboký grip i intuitivní rozmístění tlačítek, prostřednictvím kterých si nastavíte všechny důležité parametry při focení. Jeho ergonomie je opravdu bezchybná! Je sice trochu větší než obyčejná zrcadlovka, ale vejde se dobře do ruky a fotografovi je tak zaručena dokonalá stabilita.

zrcadlovka Nikon D3500

Pokud ještě nejste fotografičtí profesionálové, určitě oceníte skvělý režim průvodce, prostřednictvím kterého se krok za krokem naučíte, jak vyfotit perfektní fotku za každé situace. A jak takovou parádní fotku rychle nasdílet kamarádům? Nikon D3500 myslí na vše. Po ruce tak máte aplikaci SnapBridge, která funguje na systémech iOS a Android a díky které můžete sdílet právě vyfocené fotografie s chytrými telefony i na dalších zařízeních.

 zrcadlovka Nikon D3500

Vyzkoušejte kvalitu NIKKOR objektivů

Vydejte se za dobrodružstvím! Doplňte si základní výbavu fotoaparátu Nikon D3500. Vybírat můžete z Nikon Speedlight blesků a NIKKOR objektivů, ať už s pevnou ohniskovou vzdáleností nebo i těžšími teleobjektivy. Vaše zrcadlovka se tak může jednoduše proměnit v supervýkonný dalekohled, se kterým nejen dohlédnete i na velmi vzdálené objekty, ale zároveň je můžete i ostře vyfotit. Nikon D3500 má také odolný a pevný upevňovací bajonet, se kterým je výměna všech objektivů rychlá a pohodlná.

Kupte si na nadupanou novinku od Nikonu a staňte se nadšeným fotografem s těmi nejlepšími snímky.

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty