Samsung GALAXY Gear: tak trochu jiné hodinky!

  • Pondělí, 14. říjen 2013
  • Značky: Samsung

Hodinky, které umožňují přijímat i uskutečňovat hovor, nafotí okolí, upozorní na příchozí e-mail nebo pomohou v případě nejvyšší nouze! Že to zní jako fikce? Ale kdepak! Realita s označením Samsung GALAXY Gear, nejbližšího společníka smartphonu Samsung GALAXY Note 3

 Základní parametry hodinek Samsung GALAXY Gear: 

  • Displej: 1,63“ (41,4 mm) Super AMOLED (320x320)
  • Procesor, paměť: 800 MHz, 512 MB RAM, 4 GB interní paměť
  • Fotoaparát: 1,9Mpx s automatickým ostřením
  • Rozměry, hmotnost: 36,8 x 56,6 x 11,1 mm, 73,8 g

Hodinky Samsung GALAXY Gear s elegantním kovovým páskem, který pohodlně obepne vaši ruku, si můžete dokonale sladit s šatníkem. Momentálně jsou sice k dostání pouze v černé barvě, koncem října se ale přidají také zlatá, oranžová a bílá a v příštím roce tuto řadu obohatí ještě šedá a zelená. S výběrem barvy tak jistě nebude problém!

A na co se můžete těšit? Kromě obligátního zobrazení času je možné sledovat předpověď počasí, poslouchat hudbu, dívat se na video či brouzdat mezi aktuálními zprávami. Chytré hodinky Samsung GALAXY Gear toho však umí daleko více! Ode dneška už se nemusíte obávat, že zmeškáte důležitý hovor jen proto, že se na chvíli vzdálíte od svého telefonu a neuslyšíte jeho vyzvánění! Hovory se vám totiž automaticky zobrazí i na hodinkách a je možné je jediným tažením (stejně jako na telefonu) přijmout.

Samozřejmostí je také možnost čtení nejnovějších e-mailů, kontrola úkolů a poznámek a spouštět můžete i různé aplikace. Třeba osobního trenéra, až vám všechna ta práce poleze na nervy a vyběhnete do parku či nasednete na kolo. A pokud si z vašeho tréninku nebo výletu s rodinou chcete odnést i nějaké ty momentky, Samsung GALAXY Gear vám díky zabudovanému fotoaparátu umožní i bleskové fotografování.

A pokud by vás na cestách náhodou potkala nějaká nesnáze, stačí třikrát zmáčknout tlačítko napájení hodinek a informace o vaší poloze se bezprostředně odešlou na kontakt, který si sami určíte. Dáte tak svému okolí jasně najevo, že jste v nouzi! Co myslíte? Není už ten pravý čas na nákup chytrých hodinek Samsung GALAXY Gear?

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty