Samsung GALAXY Note 3 - menší, tenčí, výkonnější!

Na český trh přichází další z velikánů značky Samsung, který nese označení GALAXY Note 3. Oproti svému předchůdci (Note 2) se může chlubit především širším Super AMOLED displejem s Full HD rozlišením (5,7“ oproti 5,55“), přitom však má lehčí konstrukci a je tenčí. Vylepšené je i jeho hardwarové vybavení a výdrž baterie (3200 mAh). Samsung GALAXY Note 3 se vyrábí v bílé, černé a růžové barvě a jeho zadní kryt je vyveden v imitaci kůže. Chrání tak mobil před škrábanci, prasklinami a lépe se drží v ruce (neklouže). Pojďme se na tento luxusní kousek podívat podrobněji… 

Základní parametry chytrého telefonu Samsung GALAXY Note 3: 

 • Displej: 5,7“ Super AMOLED (1920x1080), 16 mil. barev 
 • Paměť: 3 GB RAM, 32 GB interní paměti, podpora microSDHC karet
 • Procesor: čtyřjádrový procesor Qualcomm MSM8974 (2300 MHz)
 • Systém: Google Android 4.3 (Jelly Bean)
 • Fotoaparát: 13 Mpx (4128x3096), video 3840x2160, přední foťák 2 Mpx
 • Rozměry, hmotnost: 151 x 79 x 8,3 mm, 168 g
 • Konektivita: LTE,GPRS, EDGE, UMTS/HSPA, WiFi, Bluetooth, infraport, NFC, microUSB, HDMI, TV-out, 3,5mm jack
 • Baterie: 3200 mAh

Vylepšené pero S pen vás bude bavit!

Až si luxusní Samsung GALAXY Note 3 osaháte a dostatečně se pokocháte i pohledem, jistě vezmete do ruky S pen. Toto speciální pero také prošlo vývojem a doznalo několika změn. Pokud jej například podržíte nad displejem, vyvoláte tím nabídku několika užitečných funkcí, mezi které patří mimo jiné tyto:

 • Akční poznámka (vyšperkované značení poznámek s možností kreativního ztvárnění, jednoduché úpravy, zdokonalené možnosti převodu rukopisu na odkazy, kontakty, aj.)
 • Album výstřižků (možnost sjednocování a organizování důležitých informací a obsahu z telefonu)
 • S finder (podrobné vyhledávání v celém telefonu nebo na webu)
 • Psaní na obrazovku (možnost podrobného popisu fotografií a sejmutých obrázků)

Tyto bezdotykové funkce si budete užívat a práce se Samsung GALAXY Note 3 bude díky vylepšenému S pen zase o něco jednodušší!

Data v bezpečí, duše v peří

Protože Samsung GALAXY Note 3 je smartphone, který ocení především pracovně vytížené osoby a kreativní nátury, je přístroj vybaven chytrými funkcemi Samsung KNOX a Find My Mobile. Ty mají za úkol ochránit soukromá data a informace uložené v mobilním telefonu.

Díky nástroji Samsung KNOX můžete aplikace a citlivé dokumenty spouštět v tzv. chráněném prostředí. Jsou tak zabezpečeny před phishingovými útoky, malwerem a o svá data se nemusíte obávat ani v případě, že dojde ke krádeži přístroje.

Kromě toho je tu ještě funkce Find My Mobile. Ta vám odcizený či ztracený telefon pomůže dohledat a zloději znemožní obnovit telefon do továrního nastavení. V neposlední řadě, je-li to vaše přání, veškerý obsah Samsung GALAXY Note 3 je možné na dálku smazat. O své nápady, kreativní výtvory či jiné soukromé dokumenty se tak nechtěně dělit nemusíte!

Samsung GALAXY Gear: tak trochu jiné hodinky!

Hodinky, které umožňují přijímat i uskutečňovat hovor, nafotí okolí, upozorní na příchozí e-mail nebo pomohou v případě nejvyšší nouze! Že to zní jako fikce? Ale kdepak! Realita s označením Samsung GALAXY Gear, nejbližšího společníka smartphonu Samsung GALAXY Note 3. Více o těchto revolučních hodinkách se dočtete v tomto článku.

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty