Samsung Galaxy S9: Nejočekávanější mobil roku je tu

To, na co všichni čekali, je tady! Seznamte se s nejočekávanějším smartphonem roku. Přichází nadupaný Samsung Galaxy S9. I letos se můžete těšit na dvě varianty přístroje. Menší Samsung Galaxy S9 se pyšní 5,8“ Quad HD+ Super AMOLED displejem, který pokrývá 83,2 % čelní plochy přístroje. Větší Galaxy S9+ má stejný typ displeje, ovšem s velikostí 6,2“. V tomto případě pokrývá displej dokonce 84,2 % čelní plochy.

Operační paměť má kapacitu 4 GB (u S9) a 6 GB (u S9+). Úložiště přístrojů se honosí pamětí 64 GB a 256 GB a lze ho rozšířit prostřednictvím microSD karet. Výkon obstarává špičkový 8jádrový procesor. Kapacita baterie je 3000 mAh (S9) respektive 3500 mAh (S9+).

Obrovským tahákem přístroje je fotoaparát. Má snímač s rozlišením 12 Mpx (S9+ má snímač duální 12+12 Mpx) a dokáže měnit světelnost s ohledem na vnější podmínky. Budete-li fotit v noci, světelnost se automaticky zvýší na úžasných F1,5, naopak v dobrém světle se hodnota světelnosti upraví na F2,4.

Samsung Galaxy S9/S9+ se rovněž pyšní jedinečnou redukcí šumu, krásné detailní fotky tak vyfotíte i ve tmavém prostředí. Nadšeni budou také milovníci Slow-motion videí. Přístroj totiž zvládne nahrávat záběry s frekvencí až 960 snímků za vteřinu, což je 4x více, než většina konkurenčních přístrojů. Milovníci selfie se mohou těšit na přední foťák s rozlišením 8 Mpx a světelností F1,7.

Spokojeni budou také milovníci hudby. Stereo reproduktory od věhlasné společnosti AKG jsou zárukou vysoké kvality, technologie Dolby Atmos vám zajistí perfektní prostorový zvuk.  Vysokou odolnost zaručuje certifikace IP68. K zabezpečení pak můžete využít nejen čtečku otisků prstů, ale také inteligentní technologii kombinující rozpoznání oční duhovky a obličeje.

Předobjednejte si Samsung Galaxy S9 nebo Samsung Galaxy S9+ již nyní a získejte spoustu skvělých výhod! Více zde

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty