Samsung Gear 2 a Gear Fit – chytrá technologie na vaše zápěstí

Jste příznivcem moderních technologií, které vám dnes a denně zpříjemňují život? Pak vaše zápěstí dozajista zdobí chytré hodinky. Že to není pravda? V tom případě je nejvyšší čas tento nedostatek napravit! Není přitom třeba dlouze vybírat, hodinky Samsung Gear 2 a náramek Gear Fit patří k tomu nejlepšímu, co na trhu můžete sehnat! Není divu, že sklízejí chválu po celém světě. Zajímá vás proč?

Samsung Gear 2

První řada hodinek Galaxy Gear byla revoluční, není proto divu, že o rok později přichází Samsung s jejich následovníky. Jedná se o modely Samsung Gear 2 a Samsung Gear 2 Neo (liší se v tom, že Neo postrádá fotoaparát). Hodinky byly vylepšeny po hardwarové stránce, největší novinkou je ale změna operačního systému. Android byl vyměněn systémem Tizen OS, který je vyvíjen samotným Samsungem.

Nastavte si vlastní vzhled

Jako první vás do očí praští AMOLED displej. Ten má velikost 1,63“, rozlišení 320x320 px. Neméně vás oslní i to, co uvidíte na něm. Můžete totiž podrobně měnit nastavení domovské obrazovky, vzhled hodin i použité písmo. Displej tak můžete přizpůsobovat vaší momentální náladě. Totéž se dá říct o náramcích ve čtyřech barvách – i ty můžete u hodinek Gear 2 střídat dle aktuální potřeby.

Buďte vždy ve spojení

Se Samsung Gear 2 už žádný telefonát nezmeškáte – nebudete-li sami chtít. Hodinky vás totiž na příchozí hovor samy upozorní a dovolí vám jej i přijmout. Totéž platí i pro SMS zprávy, emaily popř. informace z dalších aplikací. Díky Gear 2 tak můžete vymožeností chytrého telefonu využívat, i když jej právě máte v kapse.

Zachytávejte momentky rychle a včas

Potřebujete pohotově zvěčnit nějakou událost ve vašem okolí? Využijte hodinek Gear 2! Foťák s rozlišením 2 MPx a s autoostřením slibuje pořizování momentek v dostatečné kvalitě. Gear 2 vás uspokojí i v případě, že preferujete pohyblivé snímky – umožní vám totiž pořizovat video v HD kvalitě. (Pozor! Model Gear 2 Neo není foťákem vybaven)

Užijte si hudební přehrávač a další vychytávky

Hodinky Samsung Gear 2 mají zabudovaný hudební přehrávač. Hravě je tak můžete propojit s Bluetooth sluchátky a pak už vám nic nebude bránit v nerušeném poslechu hudby. Večer u televize pak dost možná oceníte vestavěný infra port. Díky němu a díky aplikaci WatchON remote totiž můžete hodinek využít k ovládání vaší televize a obdobných elektronických zařízení.

Dbejte na svůj životní styl

Mějte pod kontrolou své pohybové aktivity! Samsung Gear 2 vám nejen spočítá nachozené kroky, ale změří vám i tepovou frekvenci. S jejich pomocí budete mít kdykoliv přehled o vaší kondici a můžete tak začít pracovat na jejím zlepšování. 

Exkluzivní hodinky Samsung Gear 2 a Samsung Gear 2 Neo kupujte zde!
 

Samsung Gear Fit

Netoužíte-li po nových hodinkách, ale současně byste si přáli lehký přístroj, s nímž budete moci sledovat čas a monitorovat vaše pohybové aktivity, náramek Gear Fit vám bude rozhodně vyhovovat. Dokáže vás upozornit na příchozí hovory, SMS či emaily, umožní odesílat rychlé odpovědi a stejně jako hodinky oslní i pestrou škálou vizuálních nastavení úvodní obrazovky. Jeho hlavní význam ale naleznete při sledování sportovních aktivit. Samsung Gear Fit totiž má zabudované stopky, krokoměr, měřič tepu, časovač a další funkce, které vám dají skvělou zpětnou vazbu k vašim pohybovým aktivitám. Skvěle funguje jeho propojení s fitness aplikací S Health, jíž jsou vybaveny některé z chytrých telefonů Samsung. A když vás po vaší pohybové aktivitě přepadne zasloužená únava, náramek Gear Fit dokáže monitorovat také váš spánek.

Zařízení Samsung Gear Fit disponuje vyměnitelnými náramky, snadno tak můžete přizpůsobovat jeho vzhled vašim momentálním potřebám.

Zařaďte se mezi spokojené majitele náramku Samsung Gear Fit - kupujte zde!

Kompatibilita

Hodinky Samsung Galaxy Gear 2 (Neo) a náramek Samsung Gear fit jsou kompatibilní s téměř dvěma desítkami chytrých přístrojů společnosti Samsung, mezi nimi samozřejmě nechybí Samsung GALAXY S5 či Galaxy Note 10.1. Pochopitelně se dá očekávat, že podporovány budou i chytré přístroje Samsung, které se na trh dostanou v budoucnosti.

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty