Zlobí vás TV Samsung? Výrobce vám ji během MS bleskově opraví

Murphyho zákony fungují dokonale! Těšíte se, že si vychutnáte hokejový svátek na vaší skvělé televizi a najednou prásk… a telka nefunguje. Jste-li vlastníkem LCD, LED nebo PDP TV značky Samsung, máte štěstí v neštěstí! Korejský výrobce si je totiž dobře vědom, jak moc je v Česku hokejový šampionát populární, a proto pro své zákazníky připravil bleskovou servisní podporu „Speed Service“. Tu navíc můžete využít i v případě problémů s vaší chladničkou či pračkou značky Samsung.

Co tedy dělat, když se vám pokazí TV v tu nejnevhodnější chvíli? Je to snadné. Závadu oznamte na Zákaznickou linku Samsungu a o vše ostatní už se postará servisní středisko. Samozřejmě platí, že čím dříve poruchu ohlásíte, tím dříve bude odstraněna. V ideálním případě budete moci začít televizi znovu sledovat ještě v týž den, kdy k závadě došlo. V případě, že se závadu nepodaří odstranit v tentýž den, nabízí Samsung vlastníkům vybraných televizí s úhlopříčkou od 37“ možnost bezplatného zapůjčení náhradního přístroje a to na celou dobu opravy. Během šampionátu bude také prodloužena otvírací doba AV servisních středisek Samsung.

Zákaznická linka Samsung je k dispozici na tel. čísle 800 726 786 od pátku do neděle v čase od 7 do 20 h. Před objednáním opravy si připravte záruční list výrobku, nebo doklad o zakoupení. 

Další aktuality od této značky

Doporučené produkty