Máj, lásky čas – relaxujte, sportujte, milujte!

Týdny plynou jeden za druhým a ke slovu se přihlásil již pátý kalendářní měsíc. V květnu se můžete zasnít pod rozkvetlou třešní, vyrazit na první čundr nebo si chladné večery užívat ve společnosti milované osoby. Vzpomeňte si na plány, které jste spřádali v průběhu zimních měsíců, sbalte spací pytel a stan  a vyrazte za voláním přírody. Navštivte přírodní památky, nechte se okouzlit historií českých hradů, nebo přičichněte k vůni neznámých dálav. A abyste se na cestách neztratili, nezapomeňte do batohu přibalit také kvalitní navigaci!

Buďte vždy v obraze

Ať už vyrazíte na výlet do přírody nebo na návštěvu k rodičům, nezapomeňte se sebou vzít digitální fotoaparát. Některé vzpomínky se časem z hlavy vytratí. Snímky možná vyblednou, ale i po 20 letech vám připomenou kouzelné chvíle s rodinou či výstup na vrchol v Tatrách. Pokud se vám nechce tahat s těžší zrcadlovkouobjektivy, pořiďte si kompakt. Fotky na výstavu s ním sice neuděláte, pro pochlubení se rodině či přátelům však bohatě vystačí. Jak vybrat fotoaparát vám poradíme v tomto článku.

Relaxujte v pohodlí domova

Májové počasí ještě není plně stabilní, může se tak snadno stát, že celý den či víkend proprší. Abyste se v takovém případě nenudili, doporučujeme vám sáhnout po správně vychlazené lahvi vína a dech beroucí knize. Nebo zapněte herní konzoli a vyzkoušejte nejnovější hru. V obou případech snadno vplujete do jiného světa, který vás spoutá na hodiny!

Pěstujte krásu a sebevědomí

Pokud vás hraní her nenaplňuje a čtení nebaví, můžete nepřízeň počasí využít k péči o tělo. Vyzkoušejte revoluční IPL epilátory, který slečny a dámy bezbolestně zbaví chloupků na týdny. Pro pány je zase přichystáno pohodlné holení, které nedráždí pokožku. Společně si pak vyberte novou vůni a vyrazte na dobrou večeři nebo si ji připravte po svém.   

Užijte si milované jídlo

Při přípravě chutné večeře jistě přivítáte jedny ruce navíc. Jako šikovný pomocník vám může posloužit kuchyňský robot. Nebo vsaďte na rychlovku - pro přípravu šťavnatého steaku nebo libové klobásky skvěle poslouží domácí elektrický gril. Jako přílohu můžete zvolit zdravý zeleninový salát a vše zapít oblíbenou sodovkou. Díky domácímu výrobníku si ji připravíte dle svého gusta!

Doporučené produkty