S inovativními klíčenkami FIXED Smile už nic neztratíte!

Každý z nás dnes a denně zažívá situaci, kdy něco hledá. Já nejčastěji hledám brýle, mobil nebo klíče. Stává se mi to převážně tehdy, když někam spěchám. Jste na tom podobně? Dobrá zpráva je, že s klíčenkou FIXED Smile s motion senzorem již nic hledat nemusíte. Díky chytré mobilní aplikaci budete chytří i vy a budete mít přehled o tom, kde se nachází třeba vaše peněženka.

Pohlídá vaše věci s úsměvem

Říkáte si, jak může tato neobyčejná klíčenka pohlídat vaše cennosti? Jednoduše. Stačí si do mobilu stáhnout program Smile tracker, který vytvořila společnost FIXED. Pomocí této apky si nastavíte přesně to, co potřebujete. Obrovské plus vidíme v tom, že Smile tracker je ke stažení v českém i slovenském jazyce. Navíc je program uživatelsky příjemně zpracovaný, takže práce s ním bude jedna radost. Smile tracker podporuje jak systém Android, tak iOS. Technologie Bluetooth umožňuje spárovat klíčenku FIXED Smile s vaším smartphonem nebo tabletem. Potěšeni budou také majitelé Apple Watch, protože vývojáři mysleli i na ně.

Po instalaci, která není nijak složitá, můžete začít klíčenku využívat naplno. Stačí ji jen připevnit k předmětu, který už nechcete dál hledat. Otevřete aplikaci, kliknete na tlačítko „váš Smile“ a tracker se začne hlásit zvoněním a blikáním.

A teď si představte, že se dostanete do opačné situace. Hledáte všude mobil, ale prostě nikde není. Řešení je jednoduché – v tomto případě dvakrát zmáčknete tlačítko na klíčence a tím si mobil prozvoníte. Jaké hudební schéma si nastavíte pro vyzvánění, záleží na vás. Na výběr máte z několika možností. Pokud vlastníte Apple, je zde benefit v podobě hlasové asistentky Siri.

Kontrola na každém kroku

Hlídacího pomocníka uplatníte nejen v domácím prostředí. Službu prokáže i venku – zatímco si v klidu vychutnáváte kávu v kavárně nebo na moment zavřete oči ve vlaku, vaše věci jsou stále sledovány. A to prostřednictvím aktivního pohybového senzoru. Pokud senzor zaznamená jakýkoliv pohyb, FIXED Smile spustí hlasitý alarm. Může se však stát, že senzor není pro ten moment spárován s vaším zařízením. V těchto případech se zapisuje přesný čas, během kterého došlo k pohybu trackeru. Až dojde k opětovnému připojení přes Bluetooth, tyto informace uvidíte dodatečně.

Klíčenka FIXED Smile s motion senzorem se může stát spolehlivým hlídačem vašich cenných věcí (kola, batohu apod.)

Sledování i na mapě

FIXED Smile umí víc. Pokud jste ztratili peněženku nebo klíče neznámo kde, nabízí se jednoduché řešení. Stačí se totiž připojit k aplikaci a okamžitě uvidíte na mapě poslední zaznamenanou polohu. Dalším benefitem, který klíčenky FIXED Smile s motion senzorem nabízí, je možnost společného sdílení. Údaje z jednoho Smile tak vidí více uživatelů najednou. Pomocí toho máte kontrolu nad svým potomkem. Stačí jen, aby měl klíčenku spárovanou se svým mobilem.

Upozorní podle toho, kdy chcete vy

Občas jsou situace, kdy není upozornění Smile vhodné. Proto si můžete nastavit tzv. „bezpečné zóny“ pomocí kterých jsou upozornění automaticky vypnuta. Laicky řečeno, v ložnici nebo v kanceláři asi nechcete, aby vás upozornění rušilo. Noční režim automaticky blokuje zvuk alarmu, takže můžete klidně spát. Sledování lze zastavit nebo také vypnout využívání GPS, čímž šetříte také baterii trackeru. V aktivním stavu baterie dle výrobce vydrží až jeden rok. Když se vybije, vyměníte ji za novou a je to.

FIXED Smile s motion senzorem – technické parametry:

  • Technologie: Bluetooth
  • Funkce: Pohybový senzor, zvukový a vizuální alarm, společné sdílení údajů
  • Požadavky aplikace: Android 5 a vyšší, iOS 11 a vyšší
  • Rozměry: 36 x 36 x 5 mm

Barvy jsou IN

Klíčenky FIXED Smile s motion senzorem si můžete vybrat v několika barevných odstínech. Máte raději tmavší barvy? Zvolte černou nebo šedou variantu. Dáváte přednost veselejším barvám? Výběr je velký. Zvolte si modrou, zelenou, červenou nebo růžovou. Nebo si kupte rovnou dva trackery v balení. Nejenže tak získáte barevnou kombinaci dvou klíčenek, ale zároveň ušetříte díky zvýhodněné ceně.

Doporučené produkty