Americká lednice Beko GNE 134630X nerez

Značka: Beko , Kategorie: Americké chladničky
Kód zboží: BEKGNE134630X
Informační list: zde

Beznámrazová lednice v energetické třídě A++ s objemem lednice/ mrazničky :405/155 s antibakteriální úpravou

Zjistit dostupnost

Ozdoba každé kuchyně

Beko GNE je kombinovaná chladnička s mrazničkou energetické třídy A ++. Díky své velké kapacitě i jednoduchému nadčasovému designu se jistě stane skvělým pomocníkem i ozdobou vaší kuchyně. Chladnička má velký vnitřní objem a dokáže uskladnit opravdu velké množství potravin. Výhodou jsou skleněné police, které se velmi snadno udržují v čistotě.


Potraviny budou déle čerstvé

Díky použití technologie Active dual Cooling, která zajišťuje optimální nastavení teploty a vlhkosti v chladničce, jsou zajištěny ty nejlepší podmínky pro skladování potravin. Potraviny vydrží déle čerstvé a nebudou se mísit jejich vůně. Nehrozí tedy, že byste po otevření ledničky cítili nepříjemné pachy z mísících se vůní jídla.

Chladnička je navíc vybavena protizápachovým filtrem, který pohlcuje pachy z jídla a také bakterie, což dále přispívá k zachování delší čerstvosti potravin bez nepříjemných pachů. Součástí chladničky je také aktivní ionizátor, který dokáže zneškodnit bakterie i viry a další faktory, které se podílejí na vzniku nepříjemného pachu uvnitř chladničky. Tímto způsobem se v chladničce čistí vzduch a prodlužuje se tak i trvanlivost a čerstvost uchovaných potravin.

Bakteriím nedá šanci

Častým zdrojem bakteriální kontaminace jídla mohou být těsnění ve dveřích, které se velmi špatně udržuje v čistotě. Tato Beko chladnička má jako součást těsnění přídavek antimikrobiálních látek, tedy látek, které brání růstu a množení mikroorganismů. Díky tomu zůstane těsnění chladničky nejen čisté, ale vytvoří se tak i ochranný štít před růstem bakterií a ochrání tak vaše potraviny před kontaminací nežádoucími mikroorganismy.

Chladnička Beko má speciálně vyhrazený prostor na skladování ovoce a zeleniny. Uskladněné ovoce a zelenina jsou vystaveny působení modrého světla, které zajišťuje pokračování procesu fotosyntézy a umožní jejich dozrávání, delší trvanlivost i čerstvost, ale i vyšší nutriční hodnotu.


Z chladničky mrazák a naopak!

Beko chladnička má speciální Multizone prostor, který můžete použít podle vašich potřeb jako mrazák i chladničku. Záleží jen na vás, jestli právě potřebujete více místa v chladničce nebo v mrazáku. V Multizone prostoru si můžete nastavit teplotu od -24 °C do ¬+10 °C a zajistit tak optimální podmínky pro skladování potravin. Mrazák je vybaven funkcí No Frost, která snižuje tvorbu ledu uvnitř mrazáku. Není tedy třeba mrazák odmrazovat, protože se netvoří žádný led po stěnách. Díky dramatickému omezení tvorby ledu v mrazáku je také zajištěna správná teplota pro uskladnění potravin.

Chladnička Beko se jistě stane skvělým prvkem ve vaší kuchyni. Výhodou je její velmi snadná údržba. Vnější materiál je nerez se speciální úpravou, která zajišťuje odolnost proti tvorbě otisků prstů. Díky tomu bude chladnička vždy krásně čistá a lesklá bez otisků prstů a dlaní. V případě, že špatně zavřete dvířka chladničky, varuje vás akustický signál a vy tak předejdete výkyvům teploty uvnitř chladničky, které mohou negativně ovlivnit skladované potraviny

Active dual cooling:
Moderní chladící technologie, která poskytuje ideální úroveň vlhkosti a teploty a zajišťuje ty nejlepší podmínky pro uchování potravin. Díky oddělenému systému chlazení a cirkulace vzduchu v chladničce a mrazničce zůstávají potraviny déle čerstvé a zároveň se nemíchají jejich pachy a vůně.

No Frost:
Systém No Frost eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče, což znamená, že odmrazování už není potřeba. Tento systém nejen umožňuje bezproblémové a snadné použití chladničky, ale také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin.

Nerez s úpravou proti otiskům prstů:
Některé modely mají ovládací panel trouby z nerezové oceli odolné proti otiskům prstů. Se speciální povrchovou úpravou je spotřebič vždy čistý, lesklý a bez známek doteků.

Signalizace otevřených dveří:
Akustický signál varuje, pokud dveře chladničky zůstanou otevřené.

Multizone prostor:
Speciální prostor, který můžete použít v závislosti na vašich potřebách jako mrazák nebo ledničku. Teplotní rozsah od -24°C až +10°C zajistí, že budete mít vždy místo pro čerstvé produkty nebo mražené potraviny. Chladničky Beko tedy nabízí optimální místo pro skladování potravin za všech okolností, a jen vy můžete rozhodnout, zda chcete více prostoru pro chladničku nebo mrazák.

Aktivní ionizátor:
Ionizátor neutralizuje bakterie, viry a další faktory zodpovědné za nepříjemný zápach uvnitř chladničky. Čistí tedy cirkulující vzduch v komoře přístroje, což umožňuje delší skladování potravin.

Protizápachový filtr:
Filtr čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, což eliminuje zápach a bakterie, aby uložené potraviny zůstane déle čerstvé.

Modrá paprika:
Světlo s modrou barvou zajišťuje pokračování procesu fotosyntézy v čerstvém ovoci a zelenině. Díky tomuto systému nejen udržíte delší dobu svěžest ovoce a zeleniny, ale i zvýšíte jejich nutriční hodnoty.

Antibakteriální těsnění:
Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj dělá ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů.

Beko Active DUAL COOLING Systém

 • Moderní chladící technologie, která poskytuje ideální úroveň vlhkosti a teploty a zajišťuje ty nejlepší podmínky pro uchování potravin. Díky oddělenému systému chlazení a cirkulace vzduchu v chladničce a mrazničce zůstávají potraviny déle čerstvé a zároveň se nemíchají jejich pachy a vůně.

No frost systém

 • No Frost systém eliminuje vytváření námrazy uvnitř chladničky, což znamená, že není potřeba odmrazovat spotřebič. Tento systém nejen umožňuje bezproblémové a snadné použití spotřebiče, ale také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin.
 • Energetická třídaA++
 • Spotřeba (kWh/ 24 hod)0,972
 • Klimatická třídaSN-T
 • Typ chlazeníno frost
 • Objem (l)380
 • Objem nulové zóny (l)25
 • Objem mrazáku (l)155
 • Hlučnost (dB)43
 • Výška (cm)182
 • Šířka (cm)92
 • Hloubka (cm)75
 • Hmotnost (kg)120
 • Barva:nerez
 • Mrazicí kapacita (kg/24 hod)13
 • Akumulační doba (hod)15
 • Automatické odmrazováníAno
 • Skleněné policeAno
 • Nerezový držák lahvíNe
 • Rotační zásuvka na zeleninuNe
 • SpecialitaMULTIFUNKČNÍ ZÓNA - mrazák, chladnička nebo nulová zóna
 • Specialitaaktivní DUAL COOLING systém udržuje ovoce a zeleninu mnohem déle čerstvé

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky side by side
Provedení chladničky s mrazícím prostorem
mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
560 l
405 l
155 l
7
Klimatické vlastnosti
SN, T
Ano
****
13 kg/24 hod
15 hod.
Ano
Spotřeba
A++
0.95 kWh
Spotřeba energie za rok 351 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 1264 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 6318 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 12636 Kč
Funkce
chladničky a mrazničky (nofrost)
Ano
Ano
Ano
Dávkovač vody Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ne
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Ne
-
Ano
Ne
Typ osvětlení LED
43 dB
Ne
Barva chladničky nerez, Inoxlook
Výška chladničky 182 cm
Šířka chladničky 92 cm
Hloubka chladničky 72 cm
Retro chladničky Ne
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ne
Značka kvality dTest Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 92.0 cm
Výška výrobku 182.0 cm
Hloubka výrobku 72.0 cm
Hmotnost výrobku 120.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 98.9 cm
Výška balení 193.2 cm
Hloubka balení 77.4 cm
Hmotnost balení 135.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu