Americká lednice ETA 137190010 nerez

Značka: ETA , Kategorie: Americké chladničky
Kód zboží: ETA137190010
Informační list: zde

Beznámrazová americká lednice s výrobníkem ledu značky ETA v energetické třídě A+ o objemu 490 l ( chladnička 334 l / mraznička 156 l). PRÉMIOVÝ SERVIS ETA

Zjistit dostupnost

ETA 137190010, stříbrná


Americký sen se stane skutečností! Pořiďte si do domácnosti velkou a prostornou chladničku amerického typu od společnosti ETA. Přístroj vás na první pohled zaujme svými rozměry, elegantními křivkami a bohatnou nabídkou funkcí, které vám zaručí dlouhodobě čerstvé potraviny plné chuti a vitamínů.


Automatické odmrazování


Mrazicí část má pro sebe vynahrazenu zhruba třetinu celkového objemu, dostanete se k ní otevřením levých dvířek. Jak mraznička, tak i chladicí úsek jsou od sebe odděleny a vzájemně nezávislé, proto můžete například nastavit jinou teplotu pro efektivní chlazení. Nastavení měníte snadno za pomoci LED displeje umístěného na předních dvířkách. Ačkoliv jsou obě části odděleny, jedno mají společné. Nemusíte u nich řešit odmrazování. Technologie No Frost zajistí průběžné odsávání přebytečné vlhkosti, aby se neusazovala na stěnách interiéru ani na jídle a netvořila námrazu.


Volitelné režimy


Zařazení do úsporné energetické třídy A+ vám dává jistotu, že provoz spotřebiče bude efektivní a levný. Ušetřete na spotřebované energii ještě více a nastavte si různé režimy, jaké se vám aktuálně hodí. Chladnička disponuje např. SUPER chlazením, SUPER mrazením nebo režimem DOVOLENÁ. První dva zmíněné programy jsou vhodné k rychlému zchlazení či zamrazení většího množství surovin, například pokud se vrátíte z týdenního nákupu. Když se chystáte na několik dní pryč, zvolte poslední režim, s nímž se výkon sníží způsobem, aby potraviny uvnitř vydržely, ale zároveň nedocházelo k vysoké spotřebě.


Výpadek proudu


Pokud nastane výpadek proudu nebo dojde k poruše chladničky, máte jistotu, že stihnete přivolat pomoc dřív, než se vám jídlo zkazí. Lednice zvládne udržet uložené potraviny na stabilně nízké teplotě až po dobu 7 hodin, a to včetně hluboce zmrazených surovin.


Pro koho je určená?


S celkovou kapacitou 504 litrů (346 litrů u chladničky a 158 litrů u mrazicí části) se spotřebič výborně hodí do velkých domácností se šesti a více členy, ale také do profesionálních restaurací, kaváren a cukráren.


Vnitřní členění


 • 7 skleněných polic
 • 4 úložné boxy
 • 7 dveřních přihrádek
 • úložný prostor pro vejce
 • výrobník ledu 


Servis od společnosti ETA 


Jelikož společnost ETA svým výrobkům důvěřuje, nabízí k chladničce ETA 336290010 balíček prémiových služeb. Jejími součástmi jsou prodloužená záruka 5 let na kompresor, zákaznickou linku, jenž je v pohotovosti 7 dní v týdnu a zrychlený servis. Ten spočívá v rychlém servisu maximálně do dvou dnů od nahlášení reklamace na zákaznickou linku.  


V kombinované chladničce ETA 1371 využijete maximum prostoru pro uskladnění Vašich potravin díky jejímu extra objemu 490 litrů. Tato dvoudvéřová chladnička amerického typu v moderním nerezovém designu je vybavena beznámrazovou technologií NO FROST, díky které nenamrzají ani stěny ani potraviny uvnitř. Na dotykovém LED displeji lze sledovat aktuální teplotu a nastavovat různé provozní režimy. Mimo výškově nastavitelných skleněných polic s ochranou proti rozlití obsahuje chladnička 2 extra velké boxy na zeleninu a v mrazáku najdete 2 mrazicí boxy. Interiér je osvětlen moderním LED světlem, které nejenže uspoří energii, ale má především výbornou svítivost.
Mezi její moderní vybavení patří i výrobník ledu a ledové tříště. Pokud si rádi a často dopřejete chlazené nápoje, pak si výrobník ledu zamilujete. Slouží také jako dávkovač vody. Vychlazenou vodu tak budete mít kdykoliv po ruce.

Už žádná námraza
Kombinovaná chladnička ETA1371 je vybavena moderní beznámrazovou NO FROST technologií, díky které už nemusíte trávit hodiny při ručním odmrazování lednice. Rovnoměrná cirkulace studeného vzduchu v chladničce i mrazničce zabezpečuje to, že stěny vůbec nenamrzají. Pozitivně se projevuje také na celkové spotřebě a snižuje hlučnost spotřebiče.

Chytře a úsporně
Chladnička je vybavena moderním LED osvětlením, které je o 90 % úspornější než klasická žárovka a navíc se vyznačuje mnohem lepší svítivostí, díky které budete mít mnohem větší přehled o obsahu chladničky. LED osvětlení také přispívá ke stálosti teploty uvnitř, protože nevytváří nežádoucí teplo na rozdíl od klasické žárovky.

Oddělené ovládání obou částí umožňuje nezávisle nastavit teplotu v chladničce i mrazničce. Podmínky pro uskladnění potravin jsou ovládány elektronicky, elegantní dotykové ovládání s LED displejem je jednoduché a intuitivní.

Energetickou úsporu a optimalizaci výkonu nabízejí přednastavené režimy jako je SUPER chlazení, SUPER mrazení nebo DOVOLENÁ. Režimy super mrazení a super chlazení oceníte, pokud přineste velký nákup, který budete potřebovat rychle zchladit či zmrazit.

Varovný signál upozorní na nedovřené dveře, kvalita a čerstvost vašich potravin nebude ohrožena. Při případném výpadku proudu se nemusíte bát, že byste přišli o své potraviny – chladnička je totiž schopna uchovat je v plně zmrazeném stavu až 7 hod.

Prémiový servis ETA
Nový majitel této chladničky získá balíček prémiových služeb, díky kterému se může na svůj nový spotřebič 100% spolehnout a starosti nechat na jiných. Prémiový servis zahrnuje Prodlužku záruky 5 let na kompresor, zrychlený servis, který garantuje nadstandardně rychlý servisní zásah maximálně do 2 pracovních dnů od nahlášení reklamace na zákaznickou linku. Ta je k dispozici 7 dní v týdnu nejen pro hlášení reklamací, ale také poskytne technickou podporu.

(*) Podmínky služby Prodlužka záruky jsou specifikovány na www.prodluzka.eta.cz
(**) Podmínky Zrychleného servisu jsou specifikovány na www.eta.cz/servis

Americká lednička ETA

 • kombinovaná chladnička amerického stylu ""side by side"", NO FROST systém (beznámrazová technologie)
 • Elektronická regulace teploty s LED displejem, několik přednastavených provozních režimů pro snadnější ovládání, (režim „dovolená“ SUPER chlazení, SUPER mrazení) , externí madla, LED vnitřní osvětlení, vnitřní výrobník ledu, ledové tříště, dávkovač vody
 • energetická třída A+
 • spotřeba energie (kWh/rok): 409
 • rozměry (VxŠxH): 1788x895x745
 • hmotnost: 99 kg
 • třída mrazeni: ****
 • klimatická třída: SN, N, ST, T
 • mrazící kapacita: 10 kg/24 hod
 • autonomie při výpadku proudu: 7 hod
 • hlučnost: 43 dB
 • užitný objem chladničky / mrazničky: 334 l/156 l
 • výškově stavitelné nožky
 • skleněné police z bezpečnostního skla v chladničce i v mrazáku
 • transparentní šuplíky
 • transparentní dveřní přihrádky
 • zvukové upozornění na otevřené dveře
 • snadno vyměnitelné dveřní těsnění
 • Barva: nerez (s úpravou proti otiskům prstů)

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
ETA Prodlužka záruky
Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky side by side
Provedení chladničky s mrazícím prostorem
mraznička vlevo
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
490 l
334 l
156 l
2
Klimatické vlastnosti
ST, T, SN, N
Ne
****
10 kg/24 hod
7 hod.
Ano
Spotřeba
A+
1.12 kWh
Spotřeba energie za rok 409 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 1472 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 7362 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 14724 Kč
Funkce
chladničky a mrazničky (nofrost)
Ano
Ano
Ano
Dávkovač vody Ano
Ano
Ano
Ano
Ne
Ano
Distribuce
oficiální ČR
Další parametry
Připojení na vodu Ano
Ne
ETA Prodlužka záruky
Ne
Ne
Typ osvětlení LED
43 dB
Ano
Barva chladničky nerez, Inoxlook
Výška chladničky 178.8 cm
Šířka chladničky 89.5 cm
Hloubka chladničky 74.5 cm
Retro chladničky Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 89.5 cm
Výška výrobku 178.8 cm
Hloubka výrobku 74.5 cm
Hmotnost výrobku 99.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 95.5 cm
Výška balení 185.5 cm
Hloubka balení 77.8 cm
Hmotnost balení 110.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu