Anténa TP-Link TL-ANT2408CL 8dBi (TL-ANT2408CL) černá

Značka: TP-Link , Kategorie: Antény
Kód zboží: TPKTLANT2408CL

K čemu slouží tento produkt
Vnitřní stolní všesměrová anténa TL-ANT2408CL pracuje v pásmu 2,4–2,5 GHz a poskytuje výkon 8 dBi, čímž výrazně rozšiřuje bezdrátové pokrytí a zajišťuje větší...

Zjistit dostupnost

TP-Link TL-ANT2408CL 2.4GHz 8dBi Indoor


Pokud se potýkáte s problémem slabého dosahu vašeho domácího routeru, řešením by pro vás mohla být náhradní anténa TL-ANT2408CL od firmy TP-LINK. Díky kolíkovému konektoru je kompatibilní s většinou bezdrátových zařízení, a tak můžete Wi-Fi anténu u svého směrovače vyměnit za tento model.


Anténa TL-ANT2408CL vám pomůže výrazně zvýšit dosah a sílu Wi-Fi signálu. Její instalace je přitom velmi snadná a není k ní potřeba žádný další software. Jednoduše ji připojíte místo standardní antény u vašeho routeru a pak už si můžete užívat jeho maximální výkon.

K čemu slouží tento produkt
Vnitřní stolní všesměrová anténa TL-ANT2408CL pracuje v pásmu 2,4–2,5 GHz a poskytuje výkon 8 dBi, čímž výrazně rozšiřuje bezdrátové pokrytí a zajišťuje větší výkon bezdrátové sítě. Anténa je vybavena kolíkovým konektorem RP-SMA, který zaručuje širší kompatibilitu s většinou bezdrátových zařízení.

Pokud svou wifi anténu nahradíte anténou TL-ANT2408CL, výrazně zvýšíte dosah a sílu signálu wifi. Tato kvalitní všesměrová anténa funguje jako přímá náhrada antény, která je standardní součástí směrovače nebo přístupového bodu. Protože je všesměrová, nevyžaduje žádné zaměřování – odesílá a přijímá signál wifi ve všech směrech.

Snadná obsluha
Instalace je velmi snadná – stačí vyšroubovat standardní anténu a připojit zesilovací anténu a můžete si užívat lepšího bezdrátového signálu. Pamatujte, že zvýšení síly signálu závisí především na vašem směrovači nebo adaptéru, neboť anténa nemůže vysílat nebo přijímat výkon, který váš modem nebo adaptér nemá.

Technické parametry:
Frekvence: 2.4GHz
Impedance: 50 ohmů
Zisk: 8 dBi
Vyzařování: všesměrová
Polarizace: lineární, vertikální
Aplikace: indoor

Záruka 36 měsíců
Partnumber TL-ANT2408CL
Další parametry
8 dB
2,4 GHz
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 36.0 cm
Hloubka balení 2.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací