Anténa TP-Link TL-ANT2409CL (TL-ANT2409CL) černá

Značka: TP-Link , Kategorie: Antény
Kód zboží: TPKTLANT2409CL

K čemu slouží tento produkt
Vnitřní všesměrová anténa TL-ANT2409CL pracuje v pásmu 2.4-2.5 GHz a poskytuje 9dBi všesměrový chod, který výrazně rozšiřuje rozsah bezdrátového spojení a dodává...

Zjistit dostupnost

K čemu slouží tento produkt
Vnitřní všesměrová anténa TL-ANT2409CL pracuje v pásmu 2.4-2.5 GHz a poskytuje 9dBi všesměrový chod, který výrazně rozšiřuje rozsah bezdrátového spojení a dodává mnohem lepší výkon. Anténa nabízí samičí RP-SMA konektor, který zaručuje širší kompatibilitu s většinou bezdrátových zařízení.

Výměnou vaší Wi-Fi antény za TL-ANT2409CL se výrazně zvýší rozsah a síla vašeho Wi-Fi signálu. Kvalitně navržená všesměrová anténa je vhodná pro přímou výměnu za anténu, která je standardně doručena s vaším routerem nebo access pointem. Protože se jedná o všesměrovou anténu, není nutné žádné směrování. Anténa vysílá i přijímá Wi-Fi ve všech směrech.

Snadné použití
Instalace je velmi jednoduchá - pouze odmontujte anténu dodanou s vaším zařízením a přidejte naši zesilovací anténu. Zažijete okamžité zvýšení pokrytí signálu a stability. Upozorňujeme, prosím, že zesílení signálu závisí zejména na vašem routeru anebo adaptéru; vylepšující antény pomohou, ale signál nemůže být odesílán nebo přijímán na úrovních, které váš modem nebo adaptér nemá.

Technické parametry:
Frekvence: 2.4GHz
Impedance: 50 ohmů
Zisk: 9 dBi
Vyzařování: všesměrová
Polarizace: lineární, vertikální
Aplikace: indoor

Záruka 36 měsíců
Partnumber TL-ANT2409CL
Další parametry
9 dB
2,4 GHz
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 46.1 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 7.9 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací