Antiparazitní obojek Scalibor Protectorband pro psy - 48 cm (Expirace 8800175396)

bazar
Značka: Scalibor , Kategorie: Antiparazitika
Kód zboží: -8994957

Bazar - Expirace 8800175396

Zjistit dostupnost
Bazar - Expirace 8800175396

Spolehlivá ochrana před onemocněním

Máte už dost klíšťat a komárů obtěžujících vás i vašeho psího miláčka? Nezoufejte. Obojek Scalibor Protectorband je tady pro vás. Tento vysoce účinný antiparazitní obojek spolehlivě ochrání vašeho psa před útoky klíšťat, komárů i pakomárů6 měsíců.


Obojek Scalibor Protectorbandvysoce repelentní účinek. Obsahuje účinnou látku deltamethrin, jež po nasazení obojku pronikne do kůže psa a rovnoměrně se rozšíří. Tělo takto ošetřeného psa parazity odpuzuje, zamezuje jejich zakousnutí a přisátí se. Díky tomu zůstává váš pes ochráněn před řadou onemocnění, kterou komáři a klíšťata často přenášejí, jako jsou třeba lymská borelióza či klíšťová encefalitída.


Okamžité usmrcení parazitů

Parazit, který se dostane do krátkého kontaktu s látkou deltamethrin, vykazuje okamžité poruchy koordinace a rychlou smrt. Obojek Scalibor Protectorband je tedy ideálním pomocníkem v boji proti obtížnému hmyzu a parazitům a chrání zdraví nejen vašeho psího miláčka, ale také zabraňuje přenosu parazitů a onemocnění na ostatní neošetřené psy, případně na člověka.

Obojek Scalibor Protectorband vašeho psa nijak neomezuje. Nebarví srst, nezapáchá a je zcela voděodolný. O tom svědčí i fakt, že je vhodný také pro štěňata již od 7 týdnů věku a březí či kojící feny. Účinek obojku je zaručen již od 2. týdne nošení. Obojek Scalibor Protectorband zajistí vám i vašemu psímu miláčkovi pohodové a bezstarostné léto bez komplikací spojených s obtížným hmyzem a nebezpečnými parazity.


Správné nasazení klíčem k úspěchu

Pouze správné upevnění obojku Scalibor Protectorband zajistí jeho soustavné a efektivní fungování v boji proti parazitům. Obojek je třeba pečlivě nasadit tak, aby kontaktní plocha mezi obojkem a kůží krku psa byla co největší po celou dobu jeho nošení. Aby se váš pes cítil vždy pohodlně, dbejte, aby mezi obojkem a krkem vašeho miláčka byl vždy prostor pro dva prsty navíc. Zbytek 48cm dlouhého obojku zastřihněte asi 5cm od spony, délka se tak lehce přizpůsobí i stále rostoucímu psovi.

Expirace

Antiparazitární obojek pro psy k ochraně proti klíšťatům, komárům a pakomárům.

Charakteristika:

  • Vysoce účinný antiparazitní obojek pro psy.
  • Ochrání Vašeho miláčka před pakomáry, klíšťaty a ostatními druhy ektoparazitů, znemožňuje jejich zakousnutí se a přisátí, a tím zabraňuje nakažení přenosnými chorobami.
  • Účinná látka se po nasazení obojku Scalibor Protectorband rovnoměrně rozšíří po kůži zvířete.
  • Paraziti po krátkém kontaktu s účinnou látkou vykazují poruchy koordinace s následnou rychlou smrtí.
  • Obojek nebarví srst, nezapáchá, je zcela voděodolný.
  • Vhodné pro štěňata od 7-mi týdnů stáří a březí či kojící feny.
  • Scalibor bude spolehlivou ochranou Vašeho psa, který si nyní bude moci o parazitech nechat jen zdát.
  • Scalibor má účinnou látku Deltametrin a doba účinnosti je na klíště 6 měsíců.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Druh antiparazitika obojek
Určeno pro pes
Velikost 48
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 2.5 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 14.5 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 3.0 cm
Výška balení 13.5 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací