Autokamera Carneo C835 černá (vrácené zboží 8800327135)

bazar
Značka: Carneo , Kategorie: Autokamery
Kód zboží: -9087775

Bazar - vrácené zboží 8800327135

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800327135

Vráceno - Použito

CARNEO C835

Carneo C835 je černá skříňka pro profesionální řidiče i občasné výletníky. Dokáže totiž spolehlivě natočit veškeré dění před vaším automobilem – i za zhoršených podmínek viditelnosti (například v noci či za špatného počasí) a v dalších náročných situacích, aby vám vždy poskytla důležité důkazy o vaší nevinně a tím vás ochránila před obrovskými výdaji i možnosti odebrání řidičské licence.

Vysoká kvalita záznamů
Kamera přitom natáčí ve vysoké Full HD kvalitě se 30 snímky za vteřinu, díky čemuž dokáže spolehlivě identifikovat veškeré důležité detaily o dění před vozem – včetně dopravního značení s SPZ automobilů, které jedou před vámi.

Kromě toho kamera disponuje i G-senzorem, který umí detekovat náraz a také se postará o to, aby byly záznamy z dopravních nehod zamčeny a nemohlo dojít k jejich nechtěnému smazání.

Šikovná výbava
Rovnou se podívat na pořízené materiály přitom můžete díky 2,7 "LCD displeji s přehledným menu pro jednoduchou obsluhu. To je samozřejmě kompletně v češtině a slovenštině a kamera vám umožní nejen natáčet videa, ale i fotografovat.

Má také funkci automatické detekce pohybu, kterou můžete využít například při parkování, neboť začne natáčet vždy ihned, jakmile se v zorném poli objeví nějaký objekt. K dispozici jsou ale i další důležité funkce včetně možnosti deaktivace zvuku nebo změny jasu displeje. Záznamy jsou přitom ukládány na paměťové karty formou časové smyčky, takže vždy dochází k přepsání nejstaršího záznamu.

Záruka 24 měsíců
Záznam videa
Full HD (1920x1080) pix
Režimy a funkce
Detekce pohybu Ano
Úhel záběru 120 °
Ano
Ano
Displej
6.858 cm
ne
Rozhraní
Ne
Ne
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Výstupy
Ano
Obecné informace
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 12.0 cm
Hmotnost balení 0.5 kg
Více informací Méně informací