Autokamera GoGEN CC 101 HD černá (vrácené zboží 8919006011)

bazar
Značka: GoGEN , Kategorie: Autokamery
Kód zboží: -8926884

Bazar - vrácené zboží 8919006011

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8919006011

Detailní přehled o jízdě vždy a všude

Trávíte-li spoustu času na cestách, není pro vás setkání s agresivními řidiči či řidiči – začátečníky ničím neznámým. Ohlížíte se proto po autokameře, jejíž záznam by se stal „přímým“ svědkem případného dopravního incidentu? Nebo ji chcete používat jen ke svým volnočasovým vyjížďkám? Ať tak či onak, nepřehlédněte autokameru GoGEN CC 101 HD. Představuje ideální volbou pro uživatele, kteří upřednostňují účelnost před množstvím funkcí zaměřených na efekt. Cíl je jednoznačný: pořídit kvalitní záznam vždy, kdy je potřeba.


Hrátky s vysokým rozlišením

Chcete zaznamenat poznávací značku vozidla, obličej účastníků dopravní nehody nebo jiné důležité údaje? Autokamera GoGEN CC 101 HD dosahuje výborných výsledků díky CMOS snímači s možností pořizovat záznam ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 bodů) při 25 snímcích za vteřinu, případně v úspornější HD alternativě (1280 x 720 bodů). Výsledkem jsou audiovizuální záznamy v široce využitelném formátu AVI. Jde-li o úspornost, nelze opomenout automatické zapnutí či vypnutí displeje po jedné až třech minutách nečinnosti.

Dotykáč s možností přizpůsobení

Ústřední částí kamery je přehledný zcela plochý TFT displej s úhlopříčkou 1,5 palce (3,8 cm), přinášející mimořádně komfortní uživatelské prostředí, neboť si s jeho pomocí nastavíte veškeré užitečné funkce včetně jazyka, data, času, spořiče obrazovky nebo automatického vypínání. Vysoký podíl detailů snímané scény lze připsat na vrub dostatečně širokému 110° úhlu záběru. Chcete si místo videí vytvořit pár fotografií? CMOS snímač s 4násobným digitálním zoomem je schopen ve výsledku vytvořit snímky až v luxusním 12MPx rozlišením.

Cyklické nahrávání a G-senzor

Obáváte se, že dojde k zaplnění paměti v nevhodnou chvíli? Řešením je funkce cyklického nahrávání, což neznamená nic jiného, že autokamera začne po dosažení maximální kapacity automaticky přemazávat nejstarší záznamy. Kladete si otázku, jestli lze objem záznamů nějak ovlivnit? Vše se ukládá na paměťovou microSD kartu s kapacitou do 32 GB.

Víte co dokáže G-senzor? Jeho čas přijde ve chvíli, kdy dojde k náhlé změně rychlosti, ať již přibrzděním, či zrychlením. Kamera automaticky zaznamená čas těsně před a po skončení dané události a vy tak budete mít detailní přehled o tom, co tuto náhlou změnu způsobilo. Nechybí vestavěný reproduktor a mikrofon, stejně jako množství funkcí pro režim fotoaparátu. Výjimkou tak není volba ostrosti, vyvážení bílé, nastavení citlivosti ISO, či dokonce korekce expozice.

Rostoucí pole využití

Výsledkem správné funkce autokamery jsou široce využitelné záznamy – v režimu fotoaparátu ve formátu JPG. Jste-li spíše sportovně založení, výhodou je přizpůsobení záznamu všem fanouškům motorismu a amatérským i profesionálním závodníkům. Součástí konektivity je slot pro paměťové karty a USB konektor 2.0 pro přesun dat a dobíjení 120mAh akumulátoru. V balení naleznete kromě vlastního přístroje adaptér, držák na sklo a USB kabel. S přístrojem je doporučováno používat paměťovou kartu CLASS10.

Vráceno - Použito

Černá skříňka vašeho automobilu
Také v automobilu se někdy sejde mít černou skříňku! Kamera do auta pro záznam nejrůznějších situací, ke kterým běžně při jízdě dochází, ať to jsou agresivní řidiči, nešikové za volantem či řidiči začátečníci. Autokamera dokáže vaši nevinu při případné autonehodě!

Natáčení ve smyčce
Záznam zapnuté kamery je nepřetržitě nahráván ve smyčce. To znamená, že nahrajete takovou délku, jaké se vám vejde na SD kartu. Po zaplnění karty je záznam od začátků přehráván. Tak je zajištěno, že aktuální situace, kterou je potřeba zaznamenat je vždy uchována.

Kamera vytváří záznam ve formátu AVI a fotografie ve formátu JPG. Ze záznamu je možné rozpoznat jednotlivé důležité detaily, jako jsou poznávací značky či rovnou obličeje účastníků nebezpečných situací či nehod. Úhel záběru 110° dokáže pojmout dostatečnou šíři pro záznam maximálního množství detailů snímané scény.

Přehledné menu v češtině
Samozřejmostí je menu v českém jazyce. Na přehledném 1,5“ displeji si pohodlně nastavíte veškeré funkce autokamery. Nastavit můžete jazyk, datum a čas, spořič obrazovky, automatické vypínání, a mnohé další funkce.

Zaznamenejte si svůj sportovní výkon!
Autokameru můžete využívat také k jiným účelům než jen jako pomocníka na cestách. Natočte a uchovejte si tak navždy své motoristické zážitky vás i vašich přátel ze cvičných i závodních okruhů, z amatérských či profesionálních závodů.

1,5" LCD displej
Senzor 1,3 MP CMOS
Úhel záběru 110°
Slot pro Micro SDHC karty
Podpora karet Micro SDHC* až do velikosti 32GB
Formát videa AVI - [1080FHD/720p]
Formát fotografie JPG

Nahrávání ve smyčce - automatické přemazávání starých záznamů

Vestavěný mikrofon a reproduktor
Konektory: Mini USB konektor
Příslušenství: adaptér do auta, držák, USB kabel

  • Doporučujeme používat Micro SDHC karty - CLASS10

** V rozlišení 1080FHD zabere 1 minuta záznamu přibližně 180MB paměti

Záruka 24 měsíců
Záznam videa
HD (1920x1080) pix
AVI
Objektiv
Ne
Snímací čip
12 Mpx
Režimy a funkce
Ano
Ano
Ne
Detekce rychlostních radarů Ne
Displej
3.7 cm
Ne
Rozhraní
Ne
Ne
Ne
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Výstupy
Ano
Ne
Obecné informace
Menu v CZ/SK jazyku Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 11.5 cm
Hloubka výrobku 5.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 14.5 cm
Hmotnost balení 0.2 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu