Autokamera LAMAX C4 černá (vrácené zboží 8800176340)

bazar
Značka: LAMAX , Kategorie:
Kód zboží: -8989574

Bazar - vrácené zboží 8800176340

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800176340

Jistota v případě autonehody

Mějte jistotu v podobě svědka stále při sobě v autě pro případ kolize nebo velké autonehody. Autokamera LAMAX C4 pořídí a uloží kvalitní FULL HD záznam každé události, která se přihodí při vašich jízdách autem. Nezáleží na počtu kilometrů, které najezdíte denně, v případě nehody však bude kamera stát na vaší straně a poskytne důležitý důkazní materiál – identifikuje viníka nehody, přiblíží okolnosti nehody, potvrdí vaši verzi výkladu příčin, ozřejmí povětrnostní podmínky, jaké vládly v daném okamžiku na silnici, nebo poukáže na stav, v jakém byla vozovka.


Kvalitní záznam především

Na autokameru LAMAX C4 se v tomto ohledu můžete plně spolehnout. Pořizuje a ukládá záznamy v nativním Full HD (1920×1080 px) se snímáním 30 snímků za sekundu, je vybavena optikou s dobrou světelností a záznamy jsou kvalitní i za zhoršené viditelnosti, např. za deště, šera nebo v noci. Pořízení záznamů ve tmě umožní přisvětlovací LED dioda.

Záznamy se ukládají jednoduše ve smyčce na paměťovou kartu (microSDHC do velikosti 32 GB), při zaplnění karty se nejstarší záznamy opět přepíší. Kvalitu a míru komprese jednotlivých videí lze nastavit, aby se případně vešlo na kartu více, čímž dosáhnete až 8 hodin záznamů. Obáváte se ztráty konkrétních záznamů? Netřeba, vybrané záznamy lze uzamknout proti přepsání stiskem tlačítka. V případě nárazu nebo nehody je uzamčení automatické díky G-senzoru, na záznamu tak zůstane přesný čas události.


Jednoduchá instalace a ovládání

Použití kamery LAMAX C4 je nadmíru snadné, stačí zacvaknout do držáku a připojit k napájení. Displej o úhlopříčce 2,4" je dostatečně velký a přehledný, ovládací menu je v češtiněOvládání je intuitivní a pomocí velkých tlačítek lze jediným stiskem vypnout obrazovku tak, aby vás neoslňovala při řízení, přisvítit LED diodou, uzamknout záznam či spustit funkci detekce pohybu. Tato velmi užitečná funkce zaznamená poničení vozu nebo srážku na parkovišti i v době vaší nepřítomnosti ve voze.

Vráceno - Použito

Autokamera LAMAX C4 Spolehlivý společník na cestách i necestách

Ať už najezdíte desetitisíce kilometrů ročně nebo jedete jednou měsíčně do supermarketu, s autokamerou C4 budete vždy připraveni. Na našich silnicích dochází k autonehodě zhruba každé 3 minuty. Ať už jezdíte sebevíc bezpečně, nemůžete vyloučit, že se nehoda stane i Vám. V takové situaci se hodí autokamera, která bezpečně identifikuje viníka nehody a poslouží jako důkazní materiál pro policii a pojišťovnu.

Klíčové vlastnosti:

 • Reálné full HD
 • Úhel záběru 140°
 • Displej 2.4"
 • GPS (volitelně)
 • Detekce pohybu
 • LED přísvit

Kvalitní záznamy za každého počasí
V případě nehody je důležité mít záznam dostatečně kvalitní, aby bylo možné jej použít jako důkaz. Autokamera LAMAX C4 pořizuje a ukládá záznamy v nativním full HD a díky optice s dobrou světelností jsou dostatečně kvalitní i za zhoršené viditelnosti, například za deště nebo v noci.

Jednoduchá instalace a přívětivé ovládání
Aby mělo používání autokamery význam, je nutné ji využívat neustále. Složitá manipulace může každodenní použití velmi znepříjemnit a v konečném důsledku od pravidelného užívání i úplně odradit. C4 jednoduše zacvaknete do držáku a připojíte k napájení. Ovládání kamery je velmi intuitivní a zjednodušují jej velká tlačítka.

GPS volitelně v samostatném držáku
Náročnější uživatelé mohou využít možnost dokoupení GPS modulu za 290 Kč, který je součástí samostatného držáku. Díky speciálnímu přehrávači můžete nejen sledovat směr a trasu Vaší jízdy, ale i křivky G-senzoru, které zaznamenají každý Váš pohyb. To pomáhá určit viníka i u nepřehledných nehod, například při popojíždění v koloně nebo dokonale zmapovat trasu Vaší jízdy.

Displej s českým menu
Součástí kamery je i displej o uhlopříčce 2,4“, kterou je možné jediným stisknutím tlačítka vypnout. Kamera tak zaznamenává Vaši jízdu, aniž by Vás rozsvícený displej vyrušoval při řízení. Multijazyčné menu obsahuje mimo jiné i češtinu.

Nastavení kvality videa
Díky funkci kvalita videa si můžete nastavit míru komprese jednotlivých záznamů. Tím se mění i jejich datová náročnost a tím pádem množství záznamů, které se na paměťovou kartu vejdou. Díky vyšší kompresi můžete nahrát až 8 hodin záznamů.

Časová smyčka
Autokamera během jízdy ukládá záznam na paměťovou kartu v sekvencích. Délku sekvence je možné libovolně nastavit. V případě, že paměťovou kartu zaplníte, kamera začne přemazávat nejstarší záznamy.

G-senzor
G-senzor je jednou z nejdůležitějších částí autokamery. Během jízdy zaznamenává směr a v případě nárazu uzamkne aktuální záznam. Tím zamezí jeho případnému smazání.

Detekce pohybu
Detekce pohybu je užitečným pomocníkem, který hlídá Váš automobil za Vaší nepřítomnosti. Jakmile autokamera zaznamená jakýkoliv pohyb v záběru, automaticky spustí nahrávání a záznam zároveň uzamkne. V případě nehody při parkování nebo při poničení vandaly máte důkaz pro policii i pojišťovnu.

Ovládání jedním tlačítkem
K nejdůležitějším funkcím autokamery jsou přiřazena jednotlivá tlačítka. Stisknutím jediného tlačítka tak vypnete obrazovku, přisvítíte si LED diodou, uzamknete záznam nebo spustíte detekci pohybu.

LED přísvit
Natáčení za podmínek se zhoršenou viditelností umožní LED dioda. Zdokumentování nehody tak nezabrání ani tma nebo šero.

OBSAH BALENÍ:

 • Kamera LAMAX C4
 • Napájecí USB kabel
 • Datový USB kabel
 • Držák na kameru
 • Uživatelský manuál

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Displej
2,4“ HD LCD
Úhel záběru
140°
Rozlišení videa
1920x1080 30 fps, 1280x720 30 fps
Video formát
avi
Rozlišení fotografie
až 12 Mpx
Formát fotografie
jpg
Typ paměti
micro SDHC až 32 GB
Konektivita
USB
Frekvence
50/60 Hz
TV výstup
NTSC/PAL
Kompatibilita OS
MS Windows, iOS

Záruka 24 měsíců
Záznam videa
Full HD (1920x1080) pix
Hodnota fps 30
AVI
Snímací čip
12 Mpx
Režimy a funkce
Detekce pohybu Ano
Úhel záběru 140 °
Ano
Ano
Specifické funkce LED dioda
Displej
6.1 cm
Ne
Osvětlení
Vestavěné světlo LED Ano
Rozhraní
Ne
Ne
Ne
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Výstupy
Ano
Obecné informace
Menu v CZ/SK jazyku Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.1 cm
Výška výrobku 7.2 cm
Hloubka výrobku 3.3 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 11.4 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 16.3 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu