Autokamera Mio 798 Dual černá (vrácené zboží 8800276838)

bazar
Značka: Mio , Kategorie:
Kód zboží: -9039752

Autokamera a zadní kamera, 2,5K 1600p/25 fps, 6,9 cm LCD displej, úhel záběru 150°, světelnost objektivu f/1.8, Wi-Fi, GPS, G-senzor, cyklické natáčení, podpora paměťových karet

Zjistit dostupnost

Mio 798 Dual, černá

Nehoda se může stát komukoli – i tomu nejlepšímu řidiči s miliony najetých kilometrů. Proto je dobré být připraven na vše. Očití svědci u nehod často nejsou, a tak střet s nezodpovědným řidičem znamená tvrzení proti tvrzení. U vás však ne – kamera do auta Mio 798 Dual v případě nehody poskytne důležité svědectví a ochrání vás před výdaji i ztrátou řidičského průkazu.Součástí setu MiVue 798 Dual je navíc i zadní kamera MiVue A30, která dokonale monitoruje i dění za vozem, takže se můžete spolehnout na dvojnásobnou ochranu.

STARVIS CMOS snímač od Sony

O špičkovou kvalitu záznamů pečuje snímač STARVIS CMOS, díky čemuž si můžete být jisti tím, že všechny důležité detaily rozpoznáte i za zhoršených světelných podmínek.Velký podíl na tom má 150° zorný úhel, podpora rozlišení 2,5K QHD 1600p a clona f/1.8. Díky tomu si můžete být 100% jisti tím, že kamera zachytí vše potřebné včetně SPZ a zadních světel ve dne i v noci.

Wi-Fi

K dispozici je i Wi-Fi připojení, které umožňuje okamžitě zálohovat videa do vašeho chytrého telefonu i je sdílet skrze aplikaci MiVue Pro. Stejně tak lze aktualizovat i firmware kamery pohodlně bez kabelů, aby vaše kamera byla stále aktuální a podávala nejlepší možné výsledky.

GPS

Integrovaná GPS přímo v kameře doplní pořízené materiály o důležité informace, jako je vaše rychlost nebo souřadnice.

Upozornění na radary

To funkce Smart Alert s dynamickým upozorněním vás dokáže v dostatečném předstihu upozornit na rychlostí radary a ochránit vás před problémy i výdaji.

ADAS

Součástí výbavy jsou i vyspělé asistenční systémy pro řidiče (ADAS). Bezpečnost jízdy zvýší systémy varování při vybočení z jízdního pruhu, varování před mikrospánkem řidiče i varování před čelním střetem.

3osý G-Sensor

Jakmile kamera zaregistruje náhlou změnu pohybu, uloží automaticky soubor chráněný před přepisem, a to díky tříosému G-senzoru.

Parkovací režim

Díky pokročilé technologii rozpoznání pohybu MiVue 798 Dual začne automaticky nahrávat video v případě detekce pohybu před automobilem. Dokáže tak poskytnout důkazy i tehdy, nejste-li ve voze. K tomu samozřejmě ale vyžaduje volitelné trvalé napájení (například prostřednictvím Smartbox).

Vráceno - Použito

Autokamera MiVue™ 798 Dual

Zaznamenejte události před i za vozem

  • Vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS od Sony
  • 2.5K QHD 1600p
  • Integrované Wi-Fi – Aktualizace pomocí WIFI OTA
  • GPS upozornění na radary

Dokonalá kvalita obrazu
Vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS od Sony
Díky vysoce kvalitnímu snímači STARVIS CMOS produkuje kamera MiVue™ 798 Dual záznamy se špičkovým kontrastem, s jasnými a bohatými barvami, dokonce i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku, kterou budete mít napořád, nebo jako důkaz k průběhu události.

Mimořádná kvalita obrazu 2.5K QHD 1600p
Kamera MiVue™ 798 Dual je navržená tak, aby zachytila každý detail pomocí záznamu se širokým 150° zorným úhlem ve vysokém rozlišení 2.5K QHD 1600p a s clonou F1.8. Tato velmi kvalitní kamera zachytí všechno potřebné včetně SPZ* a zadních světel, bez ohledu na to, či je den nebo noc.
*Sdílení a/nebo živý přenos informací a osobních údajů je na zvážení každého uživatele. Doporučujeme rovněž zkontrolovat místní legislativu.

Špičkové možnosti připojení Integrované Wi-Fi
Možnost okamžité zálohy videí do chytrého telefonu nebo sdílení přes aplikaci MiVue™ Pro pomocí integrované Wi-Fi. Přesunutí vašeho drahocenného záznamu z kamery do telefonu nebo stolního počítače nebylo nikdy jednodušší. Firmware kamery MiVue™ 798 Dual lze aktualizovat a přenos dat z kamery zrychlit pomocí aktualizace WIFI OTA (Over-the-air), takže vaše zařízení bude stále aktuální.

Nahrávání polohy a rychlosti Integrované GPS
Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky, takže se nemusí připojovat žádné externí krabičky. V každém záznamu jsou uloženy údaje o souřadnicích a vaše rychlost.

Vaše bezpečnost především GPS upozornění na radary
Funkce Smart Alert s dynamickým upozorněním na rychlostní radary v dostatečné vzdálenosti a v závislosti na rychlosti vozu. Bezplatná a pravidelná aktualizace databáze radarů po dobu životnosti vašeho zařízení.*
*Kromě Francie, Švýcarska, Litvy, Lotyšska a Estonska. Aktualizace informací o rychlostních radarech po dobu životnosti kamery.

Vytvořena pro zvýšení bezpečnosti Pokročilé asistenční systémy pro řidiče (ADAS)
Kamera MiVue™ 798 Dual je vybavena pokročilými asistenčními systémy pro řidiče (ADAS). Maximální klid při jízdě vám zajistí systém varování při vybočení z jízdního pruhu, systém varování před mikrospánkem řidiče a systém varování před čelním střetem.

Sledování pohybu pomocí G-Senzoru 3-osý G-Sensor
V nouzi vás kamera MiVue™ 798 Dual nenechá na holičkách. Pokud tříosý G-Senzor zaregistruje náhlou změnu pohybu, uloží ihned soubor chráněný před přepsáním.

Parkovací režim nahrává vždy i bez přítomnosti řidiče
Díky nejmodernější technologii detekce pohybu se kamera MiVue™ 798 Dual automaticky aktivuje a nahraje video na základě detekce pohybu před vozidlem. Díky této funkci sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Vyžaduje trvalé napájení například prostřednictvím Smartbox, který lze dokoupit samostatně.

Kombinace stylu a kvality
V neposlední řadě je kamera MiVue™ 798 Dual pevná a odolná. Kompaktní zařízení vás nejen nebude obtěžovat na palubní desce, ale dá se rovněž pohodlně uložit do odkládací přihrádky ve vozidle.

Kompletní balení Obsahuje zadní kameru MiVue™ A30
Součástí zařízení MiVue™ 798 Dual je i zadní kamera MiVue™ A30. Zadní kamera MiVue™ A30 je doplňkem hlavní kamery a zachycuje situaci za vozem a poskytuje tak dodatečnou ochranu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Displej
Velikost displeje: 2,7"

Video
Rozlišení videa přední kamery: 1600P při 25fps, 1440P při 30fps, 1080P při 30fps
Zadní kamera: 1080P / 30fps
Nahrávání zvuku, Noční režim
Formát nahrávání: .MP4 (H.264)

Video senzor
Přední kamera: Vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS od Sony
Zadní kamera: Vysoce kvalitní optický snímač od Sony

Světelnost
Přední kamera: F1.8
Zadní kamera: F1.8

Úhel záznamu
Přední kamera: 150°
Zadní kamera: 140°

Hardware
Wi-Fi
Vestavěný GPS
3-osý G-senzor
Pamět: microSD, až do 128 GB
Rozsah provozní teploty: -10° až +60° C
Baterie: 240mAh
Otočný držák
Zadní kamera: A30

Rozměry a hmotnost
Výška (mm): Přední kamera: 48.8
Zadní kamera: 42
Šířka (mm): Přední kamera: 90.2
Zadní kamera: 46
Hloubka (mm): Přední kamera: 37.05
Zadní kamera: 32
Hmotnost (gr): Přední kamera: 112
Zadní kamera: 48.5

Software
GPS polohování, Upozornění na rychlostní radary, Funkce zastav a jeď, Upozornění na náhlé vyjetí z jízdního pruhu, Varování před čelní srážkou, Informace na obrazovce v režimu HUD, Upozornění na rozsvícení světel, Upozornění na možnou únavu řidiče, Režim ekologické jízdy, Parkovací režim, Záznam události, Vyvážení bílé (EV), Fotografie s GPS souřadnicemi, Fotografický režim, Automatické zapnutí, Snímač otřesů, Pohybový senzor, Včetně aktualizace rychlostních radarů,
Upozornění na překročení rychlosti, Smartphone App, MiVue™ Pro App, Desktop MiVue™ Manager

MiVue™ Manager
Přehrávání videa
Intuitivní rozhraní pro snadné procházení záznamů s údaji o rychlosti.

Sdílení videa
Kombinuje videa a sdílí je na sociálních sítích jako je YouTube a Facebook.

GPS pozice zobrazená na Google mapách
Pohyblivá mapa cesty vašeho automobilu synchronizovaná s videem.*
*funkce podporovaná modely s vestavěnou GPS.

Video organizátor
Seřadí videa podle typu a data pro snazší vyhledávání.

Analyzátor směru pohybu
Ukazuje směr jízdy a zobrazí 3osé schéma pohybu podle G- senzoru synchronizovaně s videem.

OBSAH BALENÍ:

Kamera MiVue 798 DUAL
Zadní kamera MiVue A30
Držák do auta
Nabíječka do auta
Uživatelská příručka
Y kabel
Dlouhý napájecí kabel (7m) s konektorem mini USB

Záruka 24 měsíců
Záznam videa
2,5K QHD 1600p pix
Hodnota fps 25
MP4
Objektiv
Ne
1.8 f/
Režimy a funkce
Detekce pohybu Ano
Noční režim displeje Ne
Úhel záběru 150 °
Interní reproduktor Ne
WDR (Wide Dynamic Range) Ne
Ano
Ano
Ne
Detekce rychlostních radarů Ano
Displej
6.9 cm
ne
Ne
Osvětlení
Vestavěné světlo LED Ne
Rozhraní
Ano
Ne
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Výstupy
Ne
Ne
Obecné informace
Možnost připojení zadní kamery Ano
Polohovatelný držák Ano
Menu v CZ/SK jazyku Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.9 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 3.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 17.4 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací