Autokamera Mio MiVue 733 WiFi (5415N5830001) černá (vrácené zboží 8800195060)

bazar
Značka: Mio , Kategorie:
Kód zboží: -8943750

Bazar - vrácené zboží 8800195060

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800195060

S orientací na bezpečnost

Jste často na cestách a považujete za nezbytné vybavit se kvalitní autokamerou jako prevencí proti autonehodám i drobným incidentům? Rozhodně nejde o krok neuváženým směrem, neboť takové zařízení se mnohdy stává jediným objektivním svědkem s důkazy doslova po ruce. Avšak nejenom to. Autokamera Mio MiVue 733 WiFi poskytuje vedle podrobných informací o jízdě také záznamy špičkové kvality, otevírající prostor unikátním videosnímkům a fotografiím. Samozřejmě s možností sdílení na sociálních sítích.

Přesnost v úsporném kabátku

S autokamerou Mio MiVUe 733 WiFi nemusíte dlouze studovat návod k obsluze. Ovládání je intuitivní, rychlé, v souladu s požadavky na bezpečnost je dbáno na účelné provedení. Při rozměrech 8,8 x 5,2 x 3,2 cm (š x v x h) je schopna nabídnout videozáznam ve vysoce kvalitním Full HD rozlišení (1920 x 1080 bodů) při 30 snímcích za vteřinu, s technologií H.264 navíc s důrazem na minimální velikost souboru.

Chcete využívat vlastnosti autokamery v plném rozsahu a vytvářet také fotografie? Není problém. Zásluhou CMOS snímače s rozlišením 2 MPx a navýšenou světelností objektivu f/2 se můžete těšit na dostatečně kvalitní záznamy i v horších světelných podmínkách. Široký pozorovací úhel (130°) navíc zajistí, že vám v okamžiku dopravního incidentu neunikne žádný důležitý detail. Můžete být zase o něco klidnější…


Svědek s asistenčními funkcemi

Na jednu stranu kvalita záznamu, na druhou stranu displeje. MiVue 733 je vybavena LCD displejem s úhlopříčkou 2,7 palců (6,9 cm), s jehož ovládáním a uživatelsky přívětivým rozhraním je radost pracovat. Jaké informace vám dokáže zprostředkovat? Není jich málo. Díky GPS modulu získáváte detailní údaje o jízdě včetně rychlosti, směru, nadmořské výšky nebo zeměpisných souřadnicích, asistenční systémy vás nenechají ve štychu při detekci nebezpečí srážky nebo vybočení z pruhu, nechybí ani systém varování před mikrospánkem.

Od detektoru pohybu po MiVue Manager

Vzdálili jste se na chvíli od vozidla? Detektor pohybu spustí nahrávání i v době vaší nepřítomnosti. Obáváte se, aby nedošlo k zaplnění paměti? Cyklické nahrávání pracuje ve smyčce a v případě nutnosti začne přemazávat nejstarší záznamy. Díky inteligentní počítačové aplikaci MiVue Manager a integrovaného Wi-Fi modulu můžete záznamy snadno sdílet na Facebooku nebo YouTube, aplikace rovněž dokáže videa systematizovat a třídit pro lepší vyhledávání. Nechybí úzká spolupráce s G-senzorem.

Možnosti komfortu a přizpůsobení

Důraz na jednoduchost ruku v ruce s jednoduchou instalací do vozidla. Spolu se zařízením získáváte nabíječku, návod k použití a praktický držák, který si dle potřeby natočíte do libovolného úhlu. Najdete rovněž podporu paměťových microSDkaret – doporučována je třída 10 – s kapacitou do 128 GB. Chcete-li využívat parkovací režim, je třeba MioMivue 733 doplnit o samostatně dodávané trvalé napájení pomocí Smartbox. Dokonalému přehledu o dění v nejbližším okolí vašeho vozidla tak již nic nebude stát v cestě.

Vráceno - Použito

Váš osobní očitý svědek na cestách - v rozlišení Full HD
Hlavní funkce:

 • 2,7" (6,9 cm) obrazovka – nabízí jednoduché ovládání díky intuitivnímu a uživatelsky přátelskému rozhraní.
 • Nahrávání v rozlišení Full HD 1080p rychlostí 30 snímků za sekundu – s nejmodernější technologií H.264 zajišťující kvalitní video s malou velikostí souboru.
 • Integrovaná Wi-Fi – umožňuje okamžité odeslání videa do smartphone na zálohování nebo sdílení na Facebooku přes aplikáci MiVue Pro*
 • 130° široký zorný úhel – s technologií dynamického rozsahu zřetelně zachytí každý detail v kritickém okamžiku
 • Objektiv F2.0 – propouští více světla na dosažení špičkové kvality videozáznamu, zejména při zhoršených světelných podmínkách
 • GPS záznam – automaticky zaznamená informace o jízdě, včetně rychlosti, směru, nadmořské výšky a zeměpisných souřadnic.
 • Pokročilé asistenční systémy pro řidiče – systém varování před čelním střetem (FCWS), systém varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS) a systém varování před mikrospánkem řidiče (FA).
 • 3– osý G– Sensor – zaznamenává změnu směru a přetížení, včetně nárazu, zatáček a zrychlení.
 • Otočný držák – držák lze snadno otočit do libovolného úhlu a natočit tak potřebné obrazové důkazy.
 • Parkovací režim – detektor pohybu spustí nahrávaní v zaparkovaném autě i bez přítomnosti řidiče.**
 • Karta MicroSD ™ – doporučujeme kartu třídy 10 microSD™, a to až do kapacity 128 GB.
 • Sdílení a/nebo živý přenos informací a osobních údajů je na zvážení každého uživatele.

Doporučujeme rovněž zkontrolovat místní legislativu.
** Vyžaduje trvalé napájení prostřednictvím Smartbox, který lze dokoupit samostatně.

OBSAH BALENÍ:

 • Mio MiVue 733 WIFI
 • Nabíječka do auta
 • Držák do auta
 • Návod

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

 • Velikost a typ displeje: 2,7 palce (poměr 16:9)
 • Rozlišení záznamu: Full HD 1080p při 30 fps
 • Vysoce kvalitní skleněný objektiv: 4G+1 IR
 • Formát videa: .MP4 (H.264)

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5415N5830001
Záznam videa
Full HD (1920x1080) pix
Hodnota fps 30
MP4
Objektiv
Ne
2.0 f/
Snímací čip
2 Mpx
Režimy a funkce
Detekce pohybu Ano
Noční režim displeje Ano
Úhel záběru 130 °
Ano
Ano
Ne
Detekce rychlostních radarů Ne
Specifické funkce Parkovací režim
Displej
6.9 cm
ne
Ne
Osvětlení
Vestavěné světlo LED Ne
Rozhraní
Ano
Ne
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Výstupy
Ne
Ne
Obecné informace
Menu v CZ/SK jazyku Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.8 cm
Výška výrobku 5.2 cm
Hloubka výrobku 3.2 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 15.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu