Autokamera Mio MiVue C325 černá (vrácené zboží 8800140688)

bazar
Značka: Mio , Kategorie: Autokamery
Kód zboží: -9072948

Bazar - vrácené zboží 8800140688

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800140688

Vráceno - Použito

Mio MiVue C325

Ať už jezdíte autem často nebo nárazově, vždy se vyplatí mít svědka. Takového, jako je kamera Mio MiVue C325 – černá skříňka určená speciálně pro využití v automobilech. V případě nehody totiž dokáže poskytnout svědectví o vaší nevině a ušetřit jak tisíce za opravy a pokuty, tak i body. Navíc auto ochrání i v době parkování díky G-senzoru.

Videa přitom nahrává ve formátu MP4 (H.264), a to až v kvalitě Full HD. I díky skleněné čočce a infračervenému filtru tak nabízí detailní informace o vozidlech před vámi (včetně SPZ) nejen ve dne, ale i v noci, jak se sami můžete přesvědčit v přiložených videích níže. Nahrávky přitom ukládá na paměťové karty (není součástí balení).

Screen Saver (HUD)
Aby nedošlo k odvrácení vaší pozornosti, při jízdě se na 2palcovém displeji kamery zobrazuje čas a upozornění, že je nahráván obraz.

Full HD kvalita
Každé video by mělo být co nejkvalitnější a pokud jde o vaše peníze a majetek, platí to dvojnásob. Skvělé vykreslení i těch nejjemnějších detailů zajistí vysoké Full HD rozlišení, díky kterému ve videu nic nepřehlédnete. Jak záznam z této kamery vypadá, můžete vidět v přiložených videích.

Nastavení expozice (EV)
K dispozici je i manuální nastavení expozice. To vám umožní v náročných světelných podmínkách, například v případě velké vrstvy sněhu na silnici či za extrémně silného slunce upravit jas obrazu pro lepší čitelnost.

G-senzor
Kamera dokáže rozpoznat i náraz díky integrovanému G-senzoru. V případě jeho rozpoznání začne automaticky nahrávat, aby poskytla důležité důkazy.

Skleněná čočka a infračervený filtr
Autem nejezdíme jenom za ideálních podmínek. Nehody se naopak daleko častěji dějí v dešti, nebo v noci. Ke kvalitnímu záznamu i ve zhoršených podmínkách vám dopomůže skleněná čočka a infračervený filtr.

Podpora paměťových karet
Ukládání materiálů probíhá na paměťové karty typu micro SD. Podporovaná velikost dosahuje 128 GB a doporučována je třída 10.

Široký pozorovací úhel 130 °
Velkou roli hraje i záběr kamery, nehody se totiž nedějí jen čelně. Se 130stupňovým objektivem vám tak nic neuteče a vy máte větší možnost hájit například svůj nárok na vyplacení pojištění.

Záruka 24 měsíců
Záznam videa
Full HD (1920x1080) pix
MP4
Objektiv
2.0 f/
Snímací čip
4 Mpx
Režimy a funkce
Úhel záběru 130 °
Ne
Ano
Ne
Displej
5.08 cm
Osvětlení
Vestavěné světlo LED Ne
Rozhraní
Ne
Ne
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Výstupy
Ne
Obecné informace
Menu v CZ/SK jazyku Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.2 cm
Výška výrobku 7.1 cm
Hloubka výrobku 6.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.5 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací