Autokamera Mio MiVue C330 (5415N5300011) černá (vrácené zboží 8800184868)

bazar
Značka: Mio , Kategorie:
Kód zboží: -9040885

Bazar - vrácené zboží 8800184868

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800184868

Ochrání váš vůz za každých okolností

Jste často na cestách a považujete za nezbytné vybavit se kvalitní autokamerou jako prevencí proti autonehodám i drobným incidentům? Rozhodně nejde o krok neuváženým směrem, neboť takové zařízení se mnohdy stává jediným objektivním svědkem s důkazy doslova po ruce. Zejména se to týká autokamery Mio MiVue C330, která představuje nenáročného, ale přesto spolehlivého pomocníka vybaveného vším potřebným, co lze považovat za užitečné pro ochranu vašeho vozidla. A to za všech okolností.

Jako kvalitní videokamera i fotoaparát

S Mio MiVue C330 nemusíte dlouho studovat návod k obsluze. Jeho ovládání je zcela intuitivní a rychlé, přičemž neméně zaujme i svým praktickým úsporným provedením. Při rozměrech 14,5 x 6,5 x 8,5 cm (š x v x h) je autokamera schopna nabídnout záznam v rozlišení Full HD (1920 x 1080 bodů) při 30 snímcích/s, aniž by výsledný soubor díky nové technologii H.264 zabíral příliš mnoho místa.

Podobně jako je autokamera disponována pořizovat videozáznamy, zvládne vytvářet i fotografie zásluhou CMOS snímače až ve 4MPx rozlišení. Vysokou kvalitu zajišťuje široký pozorovací úhel (130°) a velmi dobrá světelnost čočky (f/2,0), která zprostředkuje dostatečně ostrý a čistý obraz i při špatných světelných podmínkách. Samozřejmě s významnou podporou optického stabilizátoru.

Displej, kterému nic neunikne

Zařízení připomínající na první pohled miniaturní televizi je vybaveno přehledným dvoupalcovým (5 cm) LCD displejem, s nímž vám neunikne ani sebenepatrnější pohyb v okolí vašeho vozu. Řídíte-li v noci a displej vás oslňuje, vyzkoušejte noční režim. Je šetrnější k vašim očím a zachovává si vynikající viditelnost.

Displej je polohovatelný, to znamená, že si jej můžete nastavit/natočit dle vlastní potřeby bez složité manipulace s jeho uchycením. Vše pro podporu uživatelského komfortu.

Intuitivní MiVue Manager

Chcete rozšířit účel autokamery a využívat ji například ke snímání okouzlující krajiny, jíž právě projíždíte? Bylo by škoda nechat si pořízené záznamy pouze pro sebe. Díky inteligentní počítačové aplikaci MiVue Manager je můžete snadno sdílet na sociálních sítích YouTube nebo Facebook, přičemž aplikace dokáže videa systematizovat a třídit pro lepší vyhledávání. Například podle typu a data pořízení.

Mějte dokonalý přehled

Protože Mio MiVue C330 disponuje integrovanou GPS pro lokalizaci polohy, dokáže ve spolupráci s Managerem vytvářet tzv. pohyblivou mapu, kterou dokonale synchronizuje s přehrávaným videem. Co tím získáte? Především perfektní přehled o tom, kudy se vůz na své cestě ubíral. S MiVue Managerem se pojí rovněž funkce analyzátor směru pohybu, který demonstruje směr v tříosém schématu pohybu využitím synchronizace G-senzoru a přehrávaného videa.


Nekonečné nahrávání a jiné

Obáváte se, že dojde k zaplnění paměti a klíčový incident nebude zaznamenán? Těmto situacím předchází funkce cyklického nahrávání, které v případě vyčerpání paměťové kapacity začne přemazávat nejstarší záznamy. Máte-li neblahé zkušenosti s rychlostními radary, s autokamerou MioMivue C330 vaše starosti končí. Je totiž vybavena bezplatně aktualizovaným detektorem upozorňujícím na jejich přítomnost, s výjimkou Francie, Švýcarska, Lotyšska, Litvy a Estonska.

Autokamera je vybavena USB konektorem a podporuje microSD/XC karty s kapacitou do 128 GB. Obsahem dodávky je napájecí kabel do auta, otočný držák na sklo a potřebná dokumentace. Paměťová karta není samozřejmou součástí dodávky.

Vráceno - Použito

S novou stylovou a lehkou kamerou MiVue C330 budete mít vždy důkaz, co se na silnici skutečně stalo. Pro vyšší pohodlí začne palubní kamera nahrávat, když nastartujete vůz. Kamera bude v rozlišení Full HD 1080 pixelů zaznamenávat vaši cestu a bude fungovat jako váš osobní očitý svědek na silnici. Takže v případě nehody budete mít vždy záznam, co se stalo.

Samozřejmě můžete palubní kameru používat i při jízdě krásnou scenérií, abyste se pak o svůj zážitek mohli podělit s přáteli a rodinou. A díky intuitivní počítačové aplikaci MiVue Manager můžete sdílet svá videa i na Facebooku® a YouTube.

Nová kamera MiVue C330 představuje ideální řešení pro každého, kdo chce mít pocit bezpečí, jaký vám na silnici nabídne osobní očitý svědek v podobě palubní kamery.

Chraňte se před neoprávněnými nároky – záznam z kamery můžete použít jako důkaz, který Vám pomůže v jednání o odpovědnosti za nehodu, neplaťte neoprávněné finanční nároky a chraňte si své bonusy u Vaší pojišťovny.

b>TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Základní vlastnosti

 • Záznam ve Full HD rozlišení 1080p
 • Skleněná optika F2.0 pro skvělé snímky i v šeru a ve tmě.
 • Záznamový úhel 130°
 • Jasný a přehledný displej 2“
 • GPS záznam
 • 3 osý G- senzor
 • Video formát .MP4 (H.264)
 • Automatické nahrávání a fotografický režim (4MPx)
 • Automatická detekce nehody
 • Malý otočný držák na sklo
 • Slot pro MicroSD/XC karty až do kapacity 128GB
 • Balení: kamera MiVue 330, dlouhý napájecí kabel do auta, otočný držák na sklo, návod (balení neobsahuje microSD kartu, kterou je nutné dokoupit!!!)

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5415N5300011
Záznam videa
Full HD (1920x1080) pix
Hodnota fps 30
MP4
Objektiv
Ano
2.0 f/
Snímací čip
4 Mpx
Režimy a funkce
Detekce pohybu Ne
Noční režim displeje Ano
Úhel záběru 130 °
Ano
Ano
Ne
Detekce rychlostních radarů Ano
Specifické funkce aplikace MiVue™ Manager
Displej
5.08 cm
Ano
Osvětlení
Vestavěné světlo LED Ne
Rozhraní
Ne
Ne
Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Výstupy
Ano
Obecné informace
Menu v CZ/SK jazyku Ano
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.5 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 8.5 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 15.5 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu