Autosedačka Cybex Free-FIX CBXC 2017, 15-36kg, Pure Black

Značka: Cybex , Kategorie: Autosedačky 15-36 kg
Kód zboží: 1 445 876

Bohatě polstrovaná isofixová autosedačka se zdvojenou ochranou při bočním nárazu Free-fix. Roste s vaším dítětem od 3 do 12 let.

Zjistit dostupnost

Bezpečné cestování pro vaše dítě


Dopřejte svým dětem pohodlné cestování v moderní autosedačce a sobě pocit, že je o bezpečí vašich dětí maximálně postaráno. Ve věkové kategorii 3-12 let se o ně postará autosedačka Cybex Free-FIX CBXC 2016. Pro firmu Cybex je bezpečí vašich dětí na prvním místě, přičtěte si originální design a vyjde vám spokojenost rodičů.

Ideální řešení v kategorii 15-36 kg


Autosedačka CYBEX Free-FIX je schválena podle ECE R-44/04, skupina 2/3, 15 - 36 kg, od 3 až do 12 let. Sedačka se přizpůsobí aktuálním potřebám dítěte, a to díky nastavitelnosti opěrky hlavy do 7 různých pozic. Tato uživatelsky přívětivá a extrémně lehká autosedačka je zvláště vhodná, když ji potřebujete často přendávat z jednoho auta do druhého – váží totiž pouhých 6,6 kg.

Autosedačka Cybex Free-FIX CBXC 2016 disponuje zcela automaticky systémem Isofix pro ještě větší bezpečí a stabilitu sedačky ve vašem autě. Velmi jednoduše zasunete konektory sedačky do kotevních bodů Isofix ve vašem automobilu, takže autosedačka sedí jako přibytá pevně na svém místě. Kromě toho je pak dítě připoutáno klasickým 3bodovým bezpečnostním pásem. V případě, že váš vůz systém Isofix nenabízí, pak konektory sedačky snadno sklopíte a autosedačku můžete použít i bez Isofixu.

Ochrana při bočním nárazu


Možnost autonehody si určitě nepřipouštíte, ale i pro tyto nepříjemné události je dobré být předem připraven. Autosedačka Cybex Free-FIX CBXC 2016 nabízí nově vyvinutý systém ochrany proti bočnímu nárazu, spočívající ve zdvojeném komorovém systému bočnic, které tak absorbují síly během bočních nárazů při autonehodě. Přejeme vám, abyste jeho kvalitu ve vašem vozidle nemuseli nikdy otestovat.

Autosedačka Cybex Free-FIX CBXC 2017, 15-36kg

  • ECE R-44/04, skupina II/III, 15-36 kg (cca 3-12 let)
  • Cybex Free-fix představuje dvojí bezpečnost: systém připevnění ISOFIX zvyšuje stabilitu a bezpečnost, zatímco nově vyvinutý komorový systém nabízí nejvyšší bezpečnost díky zdvojené ochraně při bočním nárazu.

Systém upevnění ISOFIX:

  • Konektory jednoduše zapadnou do ISOFIX kotevních bodů ve voze.
  • Dítě je připoutáno standardním tříbodovým bezpečnostním pásem automobilu.
  • Konektory ISOFIX lze jednoduše sklopit, což umožňuje použití Free-fix i ve vozech, které nejsou vybaveny tímto systémem.

Zdvojená ochrana při bočním nárazu:

  • Díky nově vyvinutému zdvojenému komorovému systému bočnic nabízí Free-fix ochranu v případě bočního nárazu a tím maximální ochranu v případě nehody.

Vlastnosti:

  • 7 pozic výškově nastavitelné opěrky hlavy
  • Systém cirkulace vzduchu
  • Potah lze prát v pračce na 30° C

Originální příslušenství k zakoupení:

  • zaváděcí plasty Isofix

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Váhová kategorie autosedačky 15-36 kg
3 bodový pás, Isofix
Ochrana proti bočnímu nárazu Ano
Polohovatelnost sedačky/opěrky zad Ne
Nastavitelná výška pásů Ne
Výškově nastavitelná opěrka hlavy Ano
Snímatelný a pratelný potah Ano
Upevnění dítěte v sedačce 3 bodovým pásem auta
Odnímatelná opěrka hlavy Ne
Odnímatelný podsedák Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 48.5 cm
Výška výrobku 66.0 cm
Hloubka výrobku 45.5 cm
Hmotnost výrobku 6.6 kg
Rozměry balení
Šířka balení 49.0 cm
Výška balení 58.0 cm
Hloubka balení 65.0 cm
Hmotnost balení 7.0 kg

Příslušenství k tomuto produktu