AV Receiver Pioneer SX-10AE-B černý

Značka: Pioneer , Kategorie: AV Receivery
Kód zboží: PNRSX10AEB

AV Receiver stereo, výkon 2x100W, Bluetooth, FM/AM tuner s RDS a pamětí na 40 stanic, A/B přepínač

Zjistit dostupnost

Pioneer SX-10AE-B, černá


Kvalitní stereo AV zesilovač od věhlasné značky Pioneer nabízí přesně to, co byste od zařízení tohoto typu čekali: kvalitní zvuk a dostatek výkonu. V těle z broušeného ušlechtilého kovu najdete pouze ty nejkvalitnější součástky, které zajišťují eliminaci jakéhokoliv rušení a šumu, díky čemuž dokáží při výkonu 100 W na kanál vyprodukovat krystalicky čistý zvuk. Kvalitnímu zvukovému projevu nahrává i speciální šasi s prvky potlačujícími jakékoliv vibrace.


Zvuk odkudkoliv


Jako asi každý zesilovač této třídy i tento model nabízí klasický analogový audio vstup, do nějž můžete zapojit téměř jakýkoliv domácí přehrávač. Oproti konkurenci ale nabídne tento model také integrovaný FM tuner včetně podpory RDS a pamětí na neuvěřitelných 40 stanic. Zlatým hřebem je pak vestavěný Bluetooth přijímač podporující vysoce kvalitní kodeky A2DP, AVRCP, SBC a AAC, díky čemuž můžete bez ztráty kvality do přístroje streamovat hudbu bezdrátově z mobilního telefonu, tabletu či počítače.


Snadné ovládání


Ovládání můžete řešit v zásadě dvěma způsoby – dodávaným dálkovým ovladačem, nebo přímo na přístroji. Každé řešení má něco do sebe, zatímco ovladač vám dává možnost řídit funkce z pohodlí gauče, při ovládání na zesilovači zase získáte přístup k přehlednému displeji, na němž se zobrazují veškeré relevantní informace o aktivních režimech a zvoleném zdroji. Vedle ovládacího panelu si lze povšimnout také sluchátkového výstupu, díky němuž můžete hudbu poslouchat i o půlnoci.


KONVENČNÍ STEREO RECEIVER S BLUETOOTH
Někdy nepotřebujete nekonečný seznam funkcí, ale prostě dobrý stereofonní zesilovač s malým počtem ovladačů, ale s dostačujícím připojením, kdy využijete zejména phono vstup pro přehrávač a UHF tuner pro vaše oblíbené rozhlasové stanice. Receiver Pioneer SX-10AE toto vše nabízí – a jeho pouzdro v klasickém hi-fi formátu je vybaveno integrovaným Bluetooth přijímačem a rádiem. Mezi možnosti připojení patří phone vstup, čtyři line-in konektory a tape výstup. Do systému tak můžete snadno odeslat vaše oblíbené skladby a zvuk z jakékoli aplikace ze smartphonu nebo tabletu.

Flexibilitu stereo receiveru SX-10AE dále zvyšuje A/B přepínač, který umožňuje přepínat mezi dvojicí nezávislých reproduktorů, připojených přes šroubové svorky. Receiveru SX-10AE nechybí ani konektor pro připojení sluchátek a dokonce ani výstup pro subwoofer. Pokud subwoofer nemáte, i tehdy vám SX-10AE pomůže zvuk vyladit – basy můžete posílit aktivací funkce "Ultra Heavy Bass". Ovšem největší radost ze skvělého zvuku budete mít díky přímému obvodu zdroje a díky dvojici výkonných 100wattových výstupních stupňů. Zkrátka, poslech Pure audio receiveru SX-10AE, který lze ovládat dálkově, je čirou radostí – v pure režimu, se dvěma špičkovými reproduktory.

KONSTRUKCE DIRECT ENERGY
Vysoce kompaktní obvod s krátkými signálními cestami a nejlepší možnou ochranou před rušivými zvukovými efekty je navržen speciálně pro rychlou odezvu a čistý stereo obraz se svěžím zvukem.

VESTAVĚNÁ BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE BLUETOOTH
Díky bezdrátové technologii Bluetooth můžete přehrávat skladby z kompatibilních zařízení velice jednoduše. Tento produkt obsahuje profily A2DP/AVRCP s podporou kodeků SBC/AAC.

AUDIO FUNKCE
Přímý režim Direct Mode
THD: 0,08% (20-20 000 Hz, Half Power)
Poměr S/N: LINE In, SP Out 100 dB
Ovládání tónů: Basy (100 Hz) / Výšky (10 kHz): ± 10 dB
Frekvenční odezva: DIRECT 10 Hz-100 kHz, +1 dB/-3 dB
Typ zesílení: Direct Energy
Analogový diskrétní 2kanálový zesilovač
100 W/kanál (6 ohmů, 1 kHz, THD 1,0%, řízený 1 kanál)
Anti-vibrační oválné šasi
Šroubovací konektory reproduktorových terminálů, kompatibilní se silnými kabely

PROVOZNÍ FUNKCE
Bezdrátová technologie Bluetooth® (verze 4.2, Profil: A2DP / AVRCP, Kodek: SBC / AAC)
AM/FM tuner (RDS) se 40-ti předvolbami
Pojmenování názvů předvolených stanic (až 10 znaků)
Přepínání A/B reproduktorů
FL displej
Časovač vypnutí
Automatický pohotovostní režim
SR dálkové ovládání

PŘIPOJENÍ
Phones výstup 1x
Analogový audio vstup (CD, NETWORK, LINE 1, LINE 2)
Line výstup 2x
Výstup subwooferu (Preout)
Analogový audio výstup 4x (Phono MM, SACD/CD, NETWORK, RECORDER)

Záruka 24 měsíců
Typ přístroje
Typ AV receiver
Výstupní výkon
200 W
Tuner
digitální s RDS
Internetové rádio Ne
Zvuk
Počet kanálů 2.0
AirPlay Ne
Vstupy a výstupy
Ne
4
Ne
Ano
Ne
Ne
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ano
1
Doplňující vlastnosti
Ne
Ne
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.5 cm
Výška výrobku 14.7 cm
Hloubka výrobku 32.1 cm
Hmotnost výrobku 7.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 51.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 53.0 cm
Hmotnost balení 14.9 kg
Více informací Méně informací