Balanční podložka LIFEFIT BALANCE BALL 58 cm + pumpa zelená

Značka: LIFEFIT , Kategorie: Balanční podložky
Kód zboží: SULFBOSA1001

S touto všestrannou Balanční podložkou budete fit v každém věku.

Zjistit dostupnost

Pro vaši fyzickou a psychickou kondici


Pravidelným cvičením můžete udržet své tělo v dobré fyzické kondici a zároveň psychickou pohodu vašeho organismu. Není proto na škodu zainvestovat do všestranného nástroje, díky kterému procvičíte celé tělo, kdykoliv se vám zlíbí. Tím může být i balanční podložka Lifefit BALANCE BALL o průměru 58 cm.Dlouhé hodiny proseděné u počítače či u televizoru se po chvíli podepíšou na vašem zdravotním stavu. Tato podložka je skutečně skvělým doplňkem pro vaše aerobní a balanční cvičení, které vám tyto životní neduhy dokáže odstranit. Samozřejmě, pouze pokud jí budete pravidelně používat a nebude pouze ležet ladem.


Uvolňuje stres a svalové napětí


Balanční cvičení na podložce Lifefit BALANCE BALL vám pomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu. Pokud se věnujete stresujícímu zaměstnání, není na škodu si občas doma zasportovat v jakémkoliv věku. Při cvičení dochází také k velmi zdravému zpevňování postavy, aniž by se namáhaly klouby, jako je tomu například u běhu.Cvičení vleže i vestoje


Na balanční podložce Lifefit BALANCE BALL můžete cvičit vleže i vestoje. Série cviků najdete jednoduše na internetu a sestavíte si vlastní cvičební plán. Podložku lze otočit také vzduchovou komorou směrem k zemi a provádět tak balanční cvičení na její pevné části. Pro začátečníky lze upravovat obtížnost upuštěním tlaku v její komoře.Kvalitní materiál a přídavná madla pro variabilitu cviků


Podložka je vyrobena z vysoce pevnostních materiálů PVC a její nosnost dosahuje až 200 kg. Její základna má velmi chytrou protiskluzovou úpravu, aby nedošlo ke zbytečným nehodám. Pro maximální variabilitu cviků můžete využívat také její přídavná madla, kterými snadno procvičíte svaly horních a dolních končetin. Součástí balení je samozřejmě také pumpa pro dofukování. Buďte fit v každém věku!

Tato všestranná balanční podložka LIFEFIT BALANCE BALL je skvělým doplňkem pro aerobní a balanční cvičení, které přispívá k rozvoji koordinace pohybů a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují.

Cvičení napomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a dochází při ní ke zpevňování postavy.
Tuto balanční podložku LIFEFIT BALANCE BALL lze rovněž použít ke cvičení v leže a k protahování jednotlivých svalových oblastí. Pomocí pružných madel snadno procvičíte svaly horních i dolních končetin.

Podložku lze otočit vzduchovou komorou směrem k zemi a provádět balanční cvičení i na pevné části. Upuštěním tlaku pak lze upravovat obtížnost cvičení.

Technický popis:

 • jednokomorová vzduchová podložka
 • vyrobeno z vysoce pevnostních materiálů (PVC)
 • základna podložky z tvrzeného PP
 • upuštěním tlaku lze upravovat obtížnost cvičení
 • hustící ventil pro dofukování
 • protiskluzová úprava základny
 • přídavná madla pro maximální variabilitu cviků

- součástí pumpa pro dofukování

 • maximální nosnost: 200 kg
 • rozměry: průměr 58 cm, výška 25 cm
 • vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů
 • součástí je pumpa pro dofukování

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ balanční nástroj
Počítač Ne
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 58.0 cm
Výška výrobku 58.0 cm
Hloubka výrobku 25.0 cm
Hmotnost výrobku 4.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 60.0 cm
Výška balení 60.0 cm
Hloubka balení 10.5 cm
Hmotnost balení 5.5 kg
Více informací Méně informací