Baterie Avacom pro Apple iPhone 6s - vysokokapacitní, Li-Ion 3,82V 2200mAh (náhrada 616-00036) (GSAP-IPH6S-HC2200)

Značka: Avacom , Kategorie: Baterie pro mobily
Kód zboží: AVCGSAPIPH6SHC2200

Náhradní baterie pro Apple iPhone 6s

Naše cena s DPH:

499

Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

AVACOM náhradní baterie pro Apple iPhone 6s

Pokud svůj mobilní telefon musíte neustále nabíjet, nemusí to být nutně důvod k pořízení nového – mohla by pomoci výměna baterie za novou. Když jsou totiž baterie v telefonu starší, zajišťují mu postupně čím dál menší výdrž. Je to způsobené jak přirozenými vlastnostmi použitých technologií, tak opotřebením při neustálém nabíjení a vybíjení.

Vyměňte baterii za novou

AVACOM nabízí náhradní baterii pro váš mobilní telefon Apple iPhone 6s. Je samozřejmě vyrobená přesně na míru uvedeného modelu, aby s ním byla plně kompatibilní. U moderních telefonů, které nemají odnímatelný zadní kryt, by měl výměnu baterie provádět zkušený odborník, například v autorizovaném servisním místě.

Prémiová kvalita podpořena zkušeností
Společnost AVACOM se specializuje na výrobu baterií, které již 20 let dodává na český a slovenský trh. Pod značkou AVACOM nabízí širokou škálu baterií pro notebooky, mobilní telefony, fotoaparáty, videokamery, profi kamery, aku nářadí, radiostanice, záložní zdroje a další mobilní zařízení. Baterie AVACOM jsou osazeny nejkvalitnějšími články, které vykazují vysoký výkon a stabilitu s minimální poruchovostí. Díky bohatým zkušenostem ze servisní praxe a systému stálých kontrol kvality patří baterie AVACOM k nejvyššímu standardu ve své kategorii a zaručují správné fungování s daným zařízením.

Baterie z kvalitních komponentů
Baterie jsou osazeny vysoce kvalitními články a jsou kompatibilní s originálními bateriemi. Kvalitní elektronika s duálním zabezpečením chrání baterii před přebitím. Vysokokapacitní články výrazně zvýší dobu práce mobilního telefonu bez nabíjení. Navíc se všechny baterie vyznačují skvělou životností a jsou vyráběny podle nejvyšších evropských norem kvality.

Jak uchovat baterii co nejdéle?
Přesto, že je baterie z výroby částečně nabitá, její kapacita a výkonnost nedosahuje 100%. Proto je doporučeno hned na začátku minimálně 3x zopakovat cyklus úplného nabití a vybití. Při dlouhodobém připojení ke zdroji klesá kapacita baterie, proto je vhodné občas zařízení odpojit od sítě, nebo baterii uložit mimo zařízení. Pokud baterii nepoužíváte, uchovejte ji nabitou na suchém místě a přibližně po šesti měsících ji zkontrolujte a dobijte.

Co je pro baterie škodlivé?
Nejčastejší příčinou znehodnocené baterie bývá odložení na delší dobu bez nabití. Baterie neodolá teplotám vyšším než 60 °C a pokud je vystavena teplotám pod 5 °C, je vhodné ji nabít až při pokojové teplotě. Samozřejmostí je ochrana před mechanickým poškozením, působením chemických prostředků nebo vlhkosti. Důležité je používat baterii v kompatibilních zařízeních.

 • Je váš iPhone zpomalený, nebo prostě nevydrží nabitý tak dlouho, jako když byl nový? Řešením může být výměna dosluhující baterie za novou baterii AVACOM.
 • Prémiová náhradní baterie pro iPhone 6s má lepší kapacitu než původní baterie Apple a je její spolehlivou a plnohodnotnou náhradou.
 • Užívejte si více než 20% nárůst kapacity, který vám umožní zůstat déle na příjmu a plně užívat telefon bez neustálého sledování stavu baterie.
 • Baterie je velikostí naprosto shodná s původní baterií, takže nemusíte mít strach, že se vám iPhone nějak zvětší.
 • Původní baterie Apple má kapacitu pouze 1715mAh. Baterie AVACOM má kapacitu 2200mAh.
 • Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky, které zabraňují přebíjení, podvybíjení, nabíjení nadlimitním proudem a zkratu.
 • Balení obsahuje kompletní sadu nářadí pro výměnu baterie, ale i náhradní lepící pásky pro uchycení baterie.

Technická specifikace:

 • Typ: Li-Ion
 • Napětí: 3,82 V
 • Kapacita: 220mAh

Obsah balení:

 • Baterie Avacom
 • Kompletní sada nářadí na výměnu baterie

Kompatibilita Apple:
iPhone 6s

Záruka 24 měsíců
Partnumber GSAP-IPH6S-HC2200
Další parametry
mobilní telefony
2200 mAh
3.82 V
Ne
Li-Ion akumulátor
Pro značku Apple
Apple iPhone 6s
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.2 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 8.2 cm
Hmotnost balení 0.1 kg
Více informací Méně informací