Bazén Intex "Sunset-Glow" o prům. 1,68x0,46 m nafukovací

Značka: Intex , Kategorie: Dětské bazény
Kód zboží: 959 656

Nafukovací dětský bazén o průměru 168 cm se 4 nafukovacími prstenci poskytne dostatečnou stabilitu a ochranu při dovádění vašich dětí. Vhodné pro děti od 3 let.

Zjistit dostupnost

Intex "Sunset-Glow", barevný

Dopřejte dětem příjemné osvěžení v horkých letních dnech a pořiďte jim na zahradu nebo chalupu veselý barevný nafukovací bazén. Dětský bazén značky Intex je tvořen čtyřmi nafukovacími prstenci v barvách duhy – růžové, oranžové, žluté a zelené. Krásné barevné provedení bude atraktivní pro každého malého plavce a do vody se bude těšit. Díky výšce 46 cm bazén pojme dostatek vody na příjemné ochlazení i pro dospělé a dětem umožní dosyta si užívat nejrůznější vodní hrátky.

Praktický a prostorný bazén

Výhodou tohoto krásného bazénku je možnost umístit jej pokaždé na jiné místo na zahradě dle potřeby a na zimní období jej vyfouknout a uklidit, aby se předešlo jeho poškození vlivem nepříznivého počasí. Bazén je vhodný pro děti od 3 let, ale využívat jej mohou také všichni ostatní členové rodiny k vítanému osvěžení v parných dnech.

Veselý dětský nafukovací bazén kruhového tvaru o průměru 168 cm. Tímto bazén zcela jistě oslníte své nejmenší a rozzáříte svoji zahrádku!

  • vypouštěcí ventil
  • výška: 46 cm
  • objem vody při naplnění do výšky 44 cm: 617 l
  • vhodné pro děti od 3 let

Pumpa není součástí balení.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ dětský bazén
Typ konstrukce nafukovací
Tvar kruh
Rozměr 1,68 m
Hloubka 0.46 m
Typ filtrace nemá
Objem vody 617 l
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 31.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 27.0 cm
Hmotnost balení 3.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu