Bazén Marimex Aquarium 159x159x50cm

Značka: Marimex , Kategorie: Dětské bazény
Kód zboží: 178 342

Nafukovací dětský bazén o objemu 0,4 m3 s krásným mořským motivem a širokými stěnami, které zabraňují přepadení dítěte přes hranu bazénu.

Zjistit dostupnost

Marimex Aquarium

Jak osvěžit vaše dítě, aby mu to však bylo co nejvíce příjemné? No přece v nafukovacím bazénu Marimex Aquarium. Jeho rozměry 159 × 159 × 50 cm navíc umožní, že si vlažné osvěžení můžete vychutnat s ním. Tvůrci vsadili na oblíbený čtvercový tvar, ve kterém si vaše ratolesti užijí spousty legrace. Vy navíc nasajete mořskou atmosféru. Tu zprostředkovávají nejen vyobrazení mořští živočichové, ale také téměř autentická světle modrá barva.


Ihned připraven

Bazén, který můžete použít téměř ihned po rozbalení? I tentokrát je odpověď stejná – Marimex Aquarium. Nafouknout jej můžete jak ústy, tak i pumpičkou. Ještě snazší je pak vypouštění. A co se samotného vypouštění vody týče, tak zde si pro vás tvůrci připravili překvapení. Tím je praktický vypouštěcí ventil. Nemusíte už tedy vynášet vodu v kbelících, ani celý bazén složitě přenášet. Stačí otevřít ventil a máte po starosti.

Maximální bezpečí

Aby vaše dítě bylo stále v bezpečí, výrobce bazén Marimex Aquarium vybavil širokými stěnami. Ty zásadním způsobem eliminují možné přepadnutí dítěte přes hranu bazénu. Hloubka vody navíc nesmí přesahovat 50 cm. Objem vody by proto měl být přibližně 400 litrů. S celým bazénem můžete jednoduše manipulovat, jelikož jeho hmotnost se pohybuje kolem 3,7 kg.

Dětský bazén čtvercového tvaru s krásným motivem mořských živočichů. Vnitřní světle modrá barva navozuje příjemnou náladu moře. Široké stěny bazénu zabraňují přepadení dítěte přes hranu bazénu. Dopřejte vodní radost vašim nejmenším na vaší zahradě či terase!

  • lze lehce nafouknout ústy nebo pumpičkou
  • vypouštění vody pomocí vypouštěcího ventilu
  • pro tento bazén doporučujeme přípravek baby pool care 0,6 l
  • včetně sady na opravu

Parametry:

  • rozměry: 159x159x50 cm
  • kostrukce: samonosný bazén
  • celkový objem vody v bazénu: 0,4 m3
  • hloubka vody: 0,4 m
  • hmotnost: 3,72 kg

Pumpa není součástí balení.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ dětský bazén
Typ konstrukce nafukovací
Tvar čtverec
Rozměr 1,59 x 1,59 m
Hloubka 0.5 m
Typ filtrace nemá
Objem vody 400 l
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.0 cm
Výška balení 31.0 cm
Hloubka balení 36.0 cm
Hmotnost balení 3.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu