Bazén Marimex Tampa 1,83 x 0,51 m, bez filtrace a schodů, 10340090

Značka: Marimex , Kategorie: Dětské bazény
Kód zboží: MAR10340090

Kruhový bazén o průměru 1,83 m z odolného PVC s nafukovacím horním límcem neobsahuje žádné kovové části, proto je bezpečný pro rodiny s malými dětmi.

Zjistit dostupnost

Marimex Tampa

Proti horku se dá bojovat nejen vydatným pitným režimem, klimatizací a stínem. Za jeden z nejpříjemnějších bazénů musíme označit bazén Marimex Tampa. Ten patří mezi nejoblíbenější nejen v České republice. A to nejen díky svým nadmíru uspokojivým rozměrům a skvěle vybranému materiálu, ale také způsobu, jakým se Marimax Tampa postaví na nohy. Sehnat jej navíc lze za skvělou cenu a přenést si jej můžete prakticky kamkoli.


Napusťte vodu a odpočívejte

Instalace bazénu ani nemohla být jednodušší. Napouštět vodu totiž můžete už pouhých 10 minut po vybalení. Připravte místo na bazén, najděte a prostřete bazénovou podložku, rozbalte bazén a... Stoupající voda bazén sama postaví a vy si můžete šetřit dech třeba na nafouknutí horního límce. Po sezóně bazén stačí vypustit, vyčistit a uklidit na nějaké suché a nemrznoucí místo.

Skvělé koupání

Těšit se můžete na průměr bazénu 1,83 m, výška pak činí 0,51 m. Hloubka vody by však neměla přesahovat 40 cm. To ale nebrání možné obrovské kapacitě, protože objem vody se dokáže vyšplhat až na 900 m3. V balení sice není filtrace, tvůrci však Marimex Tampa vybavili vstupem pro případ, že ji budete chtít doplnit.

Nafukovací nadzemní bazén Tampa o objemu 886 litrů, který je díky absenci kovových částí bezpečný bazén pro rodiny s malými dětmi. Bazény Tampa patří mezi nejpopulárnější nadzemní bazény v ČR. Mezi jeho hlavní výhody patří nízká cena a skladnost. U bazénu stačí pouze nafouknout horní límec a stoupající sloup vody bazén sám postaví. O bazén Tampa se nemusíte starat během zimy, jednoduše jej složíte.

  • V bazénu jsou připraveny vstupy na připojení pískové i kartušové filtrace dle vašeho výběru. My vám doporučujeme pískovou filtraci ProStar 4.

Pumpa není součástí balení.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ bazén
Typ konstrukce nafukovací prstenec
Tvar kruh
Rozměr 1,83 m
Hloubka 0.51 m
Typ filtrace nemá
Objem vody 886 l
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 9.5 cm
Výška balení 35.5 cm
Hloubka balení 30.5 cm
Hmotnost balení 3.7 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu