Bazénové hrací centrum Intex Krokodýl 203x173x89 cm (57129)

Značka: Intex , Kategorie: Dětské bazény
Kód zboží: 1 469 093

Hrací centrum zahrnuje klouzačku, houbu sloužící jako ochrana proti slunci, krokodýlka, 2 rybky na hraní, 1 kruh v designu kachničky a kyblík na rybky.

Zjistit dostupnost

Užijte si léto s veselým krokodýlem

Vodní radovánky jsou pro všechny velkou zábavou! Nezapomeňte pro své nejmenší pořídit bazén, ve kterém se budou moci osvěžit a vydovádět. Příjemným zpestřením oproti klasickému kulatému bazénku se stane bazénové hrací centrum Intex Krokodýl.


Zábava ve vodě se skluzavkou a dvěma rybkami

Intex Krokodýl je vodní hrací centrum ve veselých a pestrých barvách, které zaujme děti na první pohled. Nadchne jak holčičky, tak i chlapečky a buďte si jisti, že z bazénku nebudou chtít vylézt! Součástí bazénového hracího centra Intex Krokodýl je i klouzačka pro odvážné zvědavce, žluto-oranžovo-modrá houba, která ochrání vaše nejmenší od přímého sluníčka, velikánskou radost udělají 2 rybky na hraní a modro-bílý kruh v designu kachničky. Děti si dlouze vyhrají s nafukovacím kyblíčkem na lovení rybek a v neposlední řadě je zaujme i zelenkavý krokodýl.

Kvalitní materiál a zářivé barvy pro vaše nejmenší

Pevné a kvalitní bazénové hrací centrum Krokodýl od firmy Intex je vyrobeno z testovaného masivního vinylu, které samozřejmě splňuje ty nejpřísnější normy na bezpečnost. Bazének je dostatečně prostorný (203 x 173 x 89 cm) a bude se vyjímat na vaší zahradě nebo prosluněné terase. Díky kvalitnímu materiálu je jeho maximální nosnost určena až na 54 kg. V takto velkém bazénku se vyřádí v klidu všichni sourozenci, nebo váš malá ratolest se svým kamarádem.

Bazének má kapacitu 180 litrů vody. Výška vody je stanovena přibližně na 14 cm, takže se můžou pod dohledem cachtat i ty nejmenší děti. Bazénové hrací centrum Intex Krokodýl je vybaveno vypouštěcím ventilem a v balení naleznete i opravnou lepící sadu na případné nechtěné nehody. Stačí jen připravit vhodné místo na tento úžasný veselý bazének, nafouknout, napustit vodu a zábava může začít!

INTEX 57129 Nafukovací hrací centrum Krokodýl o rozměrech 2,03 m x 1,73 m x 89 cm.

 • Dopřejte si vodní radovánky u vás na zahradě. Nafukovací hrací centrum se skluzavkou, vodní sprchou a příslušenstvím přímo vybízí k vodní zábavě. Bazének osvěží v parných letních dnech především ty nejmenší. Stříška pomůže ochránit dítě před přímými slunečními paprsky.
 • Výhodou hracího centra je jednoduchá instalace. Stačí rozložit bazén na hladkou vodorovnou a dostatečně stabilní plochu, nafouknout a napustit vodu. Vodní sprcha se napojuje na zahradní hadici s přívodem vody. Stěny bazénu jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného vinylu o tloušťce 0,28 mm.
 • Celkový váhový limit pro děti hrající si najednou v centru je 54 kg.
 • Výrobky značky Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
 • Balení obsahuje opravnou sadu.

PARAMETRY:

 • Rozměry: 2,03 x 1,73 x 0,89 m
 • Objem vody při výšce hladiny 14 cm: 180 l
 • Maximální zatížení: 54 kg
 • Doporučený věk: od 3 let
 • Opravná sada
 • Výpustný ventil

Obsahuje:

 • bazén, skluzavku, stříšku, vodní sprchu, 2 rybičky, kačenku a kyblík

Pumpa není součástí balení.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Partnumber 57129
Další parametry
Typ zábavný
Typ konstrukce nafukovací
Tvar různý
Rozměr 2,03 x 1,73 m
Hloubka 0.89 m
Typ filtrace nemá
Objem vody 180 l
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 173.0 cm
Výška výrobku 89.0 cm
Hloubka výrobku 203.0 cm
Hmotnost výrobku 3.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 30.0 cm
Výška balení 11.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 3.4 kg
Více informací Méně informací