Bezdotykový odpadkový koš Lamart Sensor 30 l (LT8021) nerez

Značka: Lamart , Kategorie: Bezdotykové
Kód zboží: LAM42001830

Designový bezdotykový koš v nerezovém provedení o objemu 30 l pro snadné a hygienické vyhazování odpadků.

Zjistit dostupnost

Lamart LT8021


Jednou z nejšpinavějších věcí v každé domácnosti je bezpochyby koš na odpadky. I když se pravidelně vynáší, stejně je rájem bakterií, které se v něm množí a mohou ohrožovat naše zdraví i zdraví našich dětí.


Konec špinavému koši na odpadky


I pro vás je samotné vyhazování a vynášení odpadků nepříjemná záležitost. Že jste nikdy neslyšeli, že by vám s tím koš samotný mohl pomoci? To opravdu ne, pokud nevlastníte tento chytrý odpadkový koš, který sám pozná, když do něj chcete něco vyhodit a sám odklopí své víko.


Už je konec špinavým odpadkovým košům a jejich vynášení. Odteď stačí jen natáhnout ruku a koš se automaticky otevře. Vše je hygienické, bez zbytečného dotýkání se víka pokrytého bakteriemi.


Koš má objem 30 litrů a hodí se jak do kanceláře, tak domu. Je vyrobený z odolného nerezu a navíc je jeho provoz velmi úsporný.

Každý člověk si přeje, aby bylo dostupné i to nejluxusnější zboží. Právě tuto možnost přináší značka Lamart na trh s kuchyňským nádobím. Výhradním zájmem je spokojenost zákazníka ve všech představitelných požadavcích kladených na kuchyňské nádobí v dnešních moderních domácnostech. Koš nerezový bezdotykový z řady Sensor představuje ideální volbu pro Vaši domácnost.

  • Bezdotykový koš se vyznačuje jednoduchou obsluhou, ergonomickým a designovým zpracováním.
  • Koš je vyroben z kvalitních materiálů.
  • Používání koše s využitím systému fotoelektrické techniky.
  • Senzorické otevírání koše s využitím čidla pohybu je zcela automatické a také velmi hygienické (bezdotykový provoz). Velmi stabilní výrobek s dlouhou životností a nízkou spotřebou.
  • 4 ks baterie typ AA, nejsou součástí balení

Parametry:

  • Objem: 30 l
  • Rozměry: 34 x 25 x 54 cm
  • Materiál: nerez, plast
  • Barva: nerez

Značka Lamart by Piere Lamart reprezentuje širokou škálu moderního a cenově dostupného kuchyňského náčiní a nádobí pro hravé vaření, přinášející do vaší kuchyně lehkost, kvalitu a vytříbený styl díky svému kvalitnímu zpracování a modernímu designu inspirovanému filozofií hravého vaření bývalého francouzského šéfkuchaře Piera Lamarta.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Objem koše 30 l
Typ koše klasický odpadkový koš
Otevírání senzor
Vnitřní nádoba Ne
černá, nerez
Materiál Nerezová ocel, Plast
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 25.0 cm
Výška výrobku 34.0 cm
Hloubka výrobku 54.0 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 39.0 cm
Výška balení 58.0 cm
Hloubka balení 52.0 cm
Hmotnost balení 2.5 kg
Více informací Méně informací