Bezdrátový modul DJI Osmo Pocket (DJI0640-02)

Značka: DJI , Kategorie: Ostatní
Kód zboží: DJI64002

Osmo Pocket - Bezdrátový modul

Bezdrátový modul nabízí spojení Bluetooth a Wi-Fi mezi Osmo Pocket a mobilním zařízením, které umožňuje bezproblémové dálkové ovládání a umožňuje...

Naše cena s DPH:

1 590

Na splátky od: 175 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Bezdrátový modul pro DJI Osmo PocketBezdrátový modul DJI Osmo Pocket, černá


Vlastníte špičkovou outdoorovou kameru DJI Osmo Pocket a nadšeně s ní pořizujete neopakovatelné fotografie i jedinečná 4K videa? A co kdybychom vám řekli, že s ní může být vaše natáčení či focení ještě pohodlnější, flexibilnější a efektivnější? Stačí si pořídit tento bezdrátový modul a vaše fotografická práce rázem získá zcela nový rozměr. Prostřednictvím této pomůcky totiž můžete kameru bezdrátově propojit se svým mobilním telefonem či tabletem (spárování obou přístrojů zajistí bezdrátové technologie Bluetooth a Wi-Fi) – chytré zařízení vám pak poslouží jako praktický dálkový ovladač kamery. Nebo také můžete modul použít jen jako šikovný stojánek, čímž si zase usnadníte natáčení na rovných plochách.


Funguje i jako nabíjecí platforma


Protože je tento bezdrátový modul vybaven i rozhraním USB-C, můžete s ním outdoorovou kameru DJI Osmo Pocket i nabíjet. Stačí ji do modulu postavit a nabíjení se automaticky zahájí.

Osmo Pocket - Bezdrátový modul

Bezdrátový modul nabízí spojení Bluetooth a Wi-Fi mezi Osmo Pocket a mobilním zařízením, které umožňuje bezproblémové dálkové ovládání a umožňuje flexibilnější natáčení. Zároveň slouží jako základna pro postavení Osmo Pocket na rovných plochách. Osmo Pocket je možné nabíjet přes port USB-C.

Záruka 24 měsíců
Partnumber DJI0640-02
Další parametry
DJI Osmo Pocket
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 7.5 cm
Hmotnost balení 0.0 kg
Více informací Méně informací