Běžecký pás Brother GB4600 bílý

Značka: Brother , Kategorie: Běžecké pásy
Kód zboží: ARA05GB4600

Odpružená běžecká plocha a elektrické nastavení náklodu do 20 %.

Zjistit dostupnost

Chodíte rádi běhat?

Pokud ano, není třeba tuto oblíbenou aktivitu přerušovat ani v zimě nebo v případě nepříznivého počasí. V posledních letech je běhání v rámci domácího fitness velmi populární. Chcete-li si nejen v zimních měsících dopřát plnohodnotný trénink, je běžecký pás Brother GB4600 tou správnou volbou. Běžecký pás vám umožní nesčetný rozsah využití, od zdravotní chůze, přes relaxační běh, až po namáhavé běžecké výkony.


Nezávislost na počasí

Běžecké pásy jsou oblíbenou formou domácí aktivity, pomocí které můžete získat fyzickou kondici nebo redukovat tukovou vrstvu. Rychlá chůze nebo běhání jsou pro lidské tělo velmi přirozené. Každý nemá možnost nebo chuť provádět tento pohyb venku, ať již z důvodu počasí nebo prostě nechuti navštěvovat společné fitness prostory. Není nic jednoduššího, než si vybrat právě běžecký pás.

Běžecký pás s elektrickým náklonem a poháněný motorem vám umožní zvolit si požadovanou rychlost a tím dosáhnout ideálních podmínek pro vaše domácí sportování. Máte chuť zaběhat si do kopce? I tento požadavek vám přístroj Brother GB4600 splní. Upravte si sklon pásu až do 20 % stoupání. Běhání na běžeckém pásu má pozitivní vliv na krevní tlak, zlepšuje krevní oběh, spaluje tuky, zvyšuje vitální kapacitu plic a má další spoustu účinků. Formujte svalové partie celého těla a zdokonalujte pohybovou motoriku v pohodlí vašeho domova!


Šetřete vaši páteř a klouby kvalitním odpružením

Odpružení běžecké plochy je velmi důležitý parametr s ohledem na zatížení kloubů. Tento velmi odolný a elastický dvouvrstvý polyuretanový běžecký pás je odpružen na osmi místech, což umožňuje komfortní užívání pásu bez nadměrného zatěžování páteře a dolních končetin. Součástí jsou ještě čtyři speciální tlumící vložky mezi běhací plochou a kovovým rámem pásu, které slouží ke snižování hluku při používání, a při běhu tlumí nárazy nohou na pás.

Běžecký pás Brother GB4600 patří mezi velice kvalitní pásy pro domácí použití. Šířka běžecké plochy velmi ovlivňuje pohodlí při běhu. Maximální komfort při všech rychlostech je zajišťován se šířkou běžeckého pásu nad 46cm a tu vám právě tento přístroj zajistí. Běhání bude díky dostatečné šířce pohodlné a díky vyhovujícímu odpružení bude šetrné k vašim kloubům.


Přehlednost díky ovládacímu počítači

Běžecký pás je vybaven řídícím počítačem s LCD displejem, který zaznamenává například čas, momentální rychlost chůze či běhu, uběhnutou vzdálenost, úhel náklonu, počet spálených kilojoulů, množství tělesného tuku (body fat), měří také váš puls a spoustu dalších údajů.

Měření tepu je důležitým údajem pro účinné cvičení, ať už se jedná o spalování tuků nebo nabírání fyzické kondice. Snímání tepu je zajišťováno dotykovým snímačem (Hand-pulse) tepové frekvence, který je vestavěn v rukojeti ovládacího panelu. K vybavení běžeckého pasu patří také dva reproduktory s možností připojení rádia nebo MP3 přehrávače. Trénujte fyzickou kondici u své oblíbené hudby! Součástí pásu je samozřejmě i bezpečnostní pojistka, která v případě nutnosti stroj vypne.

Vyberte si ten správný program pro váš domácí trénink

Pás je vybaven 99 přednastavenými programy, které mají různou intenzitu běhání s úpravami náklonu, což zajišťuje rozmanité intenzity zátěže. Pokud by vám přednastavená nabídka programů nevyhovovala, máte možnost si naprogramovat 3 vlastní uživatelské programy. Panel s displejem má k dispozici dvě odkládací schránky, například na láhev s pitím. Využijte tento prostor k zajištění pitného režimu během cvičení

Nemáte možnost ponechat běžecký pás trvale v rozloženém stavu? Nevadí. Z tohoto důvodu je možné běhací část po ukončení cvičení zvednout mezi rukojeti, pás tak zabere málo prostoru. S pomocí transportních koleček ho můžete lehce přesunout na jiné místo. Tento pás je tedy vhodný i pro uskladnění v omezeném prostoru a vy se nemusíte se bát, že vám stroj bude doma zabírat příliš mnoho místa.

Běžecký pás s elektrickým náklonem GB4600 - motor 3 - 6 HP, což je 2,25 - 4,5 kW (maximální průtok el. proudu je 10 A). Motor běhacího pásu je natolik kvalitní, že na něj poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců. Další parametry běžeckého pásu : rychlost 0 - 22 km/hod., náklon 0 - 20%, nosnost 150 kg - Pás patří mezi velice kvalitní běžecké pásy, pro domácí použití. Pohon pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu 3,0 HP a maximálním výkonu 6,0 HP a nastavitelnou rychlostí v rozmezí 0-22 km/hod.

Rukojeti na ovládacím panelu jsou opatřeny snímačem tepové frekvence. Pás je dále vybavený 99 různými přednastavenými programy s různou intenzitou běhání s úpravami náklonu, a tím i intenzity zátěže. Dále je možné naprogramovat si 3 vlastní uživatelské programy, pokud by nabídka přednastavených programů nevyhovovala. LCD display 7" zobrazuje veškeré potřebné údaje - čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci,úhel náklonu, body fat - množství tělesného tuku a spoustu dalších údajů, které jsou popsány v podrobném návodu. Pás je dále vybavený bezpečnostní rychlobrzdou - pomocí bezpečnostního klíče, umožňující okamžité vypnutí v případě nutnosti.

Elektrické nastavení úhlu náklonu pásu v rozmezí 0 - 20 % je umístěné na rukojeti pásu a spolu s tlačítky na rychlost je možné plynule měnit tyto hodnoty v průběhu běhání. Popsané parametry představují běžecký pás jako velmi kvalitní výrobek, srovnatelný s mnohem dražšími konkurenčními výrobky. Velmi odolný a elastický dvouvrstvý polyuretanový běžecký pás je odpružený na 8-mi místech, což umožňuje komfortní užívání pásu bez nadměrného zatěžování dolních končetin a páteře. Navíc má ještě 4 speciální tlumící vložky mezi běhací plochou a kovovým rámem pásu, které snižují hluk při používání pásu a tlumí i nárazy nohou na pás při běhu.

Pro uskladnění v omezeném prostoru, se běhací část dá zvednout mezi rukojeti, aby zabírala co nejméně prostoru. Rozměr výrobku se zdviženou běhací plochou mezi rukojeti pásu je 73 x 76 cm. Tuto plochu je třeba vyčlenit pro skladování, pokud máte omezený prostor a pás nemůžete trvale ponechat v rozloženém stavu na běhání. Protože pás má kolečka pro manipulaci, lze jej po použítí ve "skladovací a transportní poloze" celkem snadno přemisťovat.

Počítač měří čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci, množství tělesného tuku, HRC - hlídání maximální nepřekročitelné tepové frekvence při cvičení, úhel náklonu atd.. Běžecký pás je dále vybavený 2-ma reproduktory s možností připojení rádia nebo MP3 přehrávače. Na panelu s displejem jsou dvě odkládací schránky na lahev s pitím, případně na odložení hodinek, šperků a pod. Hmotnost pásu je 88 kg, rozměr kartonu je 184 x 82 x 34 cm. Výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení.

Základní údaje o pásu:

  • rozměr výrobku: 182 x 78 x 132 cm
  • čistá hmotnost: 80 kg
  • nosnost: 150 KG
  • rozměr běhací plochy: 131 x 46 cm

Záruka na motor 36 měsíců.

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ pásu Elektromotorový
Maximální sklon 20 %
Počet programů 99
Maximální rychlost 22 km/h
Výkon (HP) 6 HP
Nosnost 150 kg
Šířka pásu 46 cm
Max. výška cvičence 200 cm
Odpružená plocha Ano
Sklopitelná běžecká plocha Ano
Snímače tepové frekvence v rukojetích Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 75.0 cm
Výška výrobku 135.0 cm
Hloubka výrobku 159.0 cm
Hmotnost výrobku 88.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 184.0 cm
Výška balení 34.0 cm
Hloubka balení 82.0 cm
Hmotnost balení 94.0 kg
Více informací Méně informací

Příslušenství k tomuto produktu