Běžecký pás Brother GB5000 černý

Značka: Brother , Kategorie: Běžecké pásy
Kód zboží: 1 338 878

Kvalitní a robusní konstrukce, která snese velké zatížení i v posilovnách.Silnuý motor a velká běžecká plocha jsou předností stroje.

Zjistit dostupnost

S běžeckým pásem Brother váš čekají kvalitní tréninky v pohodlí domova!

Nebaví vás chodit do posilovny, a přesto si chcete zasportovat? Neztrácejte čas zdlouhavým plánováním a chůzí do fitka a pořiďte si kvalitníběžecký pás Brother GB5000. Jedná se o profi výrobek s elektrickým náklonem, k jehož přednostem patří především velká běžecká plocha, silný výkon a robustní bytelná konstrukce. S tímto strojem vás nezastaví déšť, sníh ani lenost, sportovat můžete doma, kdykoliv jen budete chtít!


I běhání doma si zaslouží kvalitní stroj

Značka Brother představuje skvělý běžecký pás vhodný pro domácí použití, který je možné díky výborným vlastnostem využívat také v posilovnách a fitness centrech. Základem je kvalitní a robustní konstrukce s celkovým rozměrem 191 x 85 x 138 cm, která snese velké zatížení, neboť maximální nosnost činí až 180 kg. K přednostem patří silný elektromotor se stálým výkonem 3,0 HP s možností maxima 6,5 HP. Motor běhacího pásu je natolik kvalitní, že na něj výrobce poskytuje prodlouženou záruku 36 měsíců. Samozřejmostí je certifikace CE/ROHR dle EN957 určená pro fitness stroje a zařízení.

Pás se přizpůsobí vašim požadavkům

Pokud jste zvyklí měnit při tréninku zátěž a frekvenci, potěší vás široké možnosti nastavení. K dispozici máte 99 různých přednastavených programů s různou intenzitou běhaní a zátěže. Pokud by vám ani tato nabídka nestačila, naprogramujte si 3 další uživatelské režimy. Veškeré potřebné údaje jsou zobrazeny na velkém LCD displeji 7", mezi kterými nechybí čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepová frekvence, úhel náklonu, množství tělesného tuku a spousta dalších individuálních údajů. Svůj běžecký pás si jednoduše přizpůsobíte vlastním potřebám.

Snadná regulace zátěže

To, co dělá z běžeckého pásu Brother opravdu kvalitní stroj, je také elektrické nastavení úhlu náklonu pásu v rozmezí 0 – 22%. Tlačítka k regulaci úhlu a rychlosti, kterou lze regulovat až na 22 km/hod., jsou umístěné na rukojeti a pomocí nich můžete plynule řídit svou zátěž v průběhu běhání. Tím si zajistíte zcela osobní nastavení přesně podle vašich momentálních potřeb a dosáhnete mnohem rychleji požadovaných výsledků.

Důležitou roli hraje kvalita samotného pásu, která může mít negativní dopady na váš zdravotní stav. Běžecký pás Brother GB5000 nabízí velmi odolný a elastický dvouvrstvý polyuretanový materiál odpružený na deseti místech. Díky tomu máte zaručeno komfortní užívání pásu bez nadměrného zatěžování dolních končetin a páteře. Navíc zde najdete 4 speciální tlumící vložky mezi běhací plochou a kovovým rámem pásu, které snižují hluk a tlumí i nárazy nohou při běhu.


Po složení nezabere mnoho místa

Zdá se vám stroj příliš objemný pro umístění do ložnice či obývacího pokoje? Výrobce přichází s perfektním řešením pro uskladnění v omezeném prostoru. Jestliže zdvihnete běhací část mezi rukojeti, dostanete rozměr 75 x 83 cm. Díky tomu běžecký pás snadno uskladníte, aniž by zabíral příliš mnoho místa. K pohodlné manipulaci vám pomůžou kolečka. Běhání si můžete zpříjemnit oblíbenou hudbou pomocí 2 reproduktorů s možností připojení rádia a MP3 přehrávače přes konektor nebo USB výstup. Potěší vás dvě odkládací schránky na láhev s pitím, případně na uložení dalších drobností.

Běžecký pás s elektrickým náklonem GB5000 - profi má motor o výkonu 3 - 6,5 HP, což je 2 - 4,9 kW (maximální průtok el. proudu je 10 A). Rám pásu, běžecká plocha a motor jsou natolik kvalitní, že na ně poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Další parametry běžeckého pásu : 0-22 km/hod., elektrický náklon 0-22 poloh (celkový max. náklon je 11 %), 180 kg nosnost, 99 programů - GB5000 je velmi kvalitní výrobek, a to nejen pro domácí použití, ale i pro použití v posilovnách a fitness centrech. Pohon pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu 3,0 HP a maximálním výkonu 6,5 HP a nastavitelnou rychlostí v rozmezí 1-22 km/hod. Rukojeti na ovládacím panelu jsou opatřeny snímačem tepové frekvence. Pás je dále vybavený 99 různými přednastavenými programy s různou intenzitou běhání s úpravami náklonu, a tím i intenzity zátěže.

Dále je možné naprogramovat si 3 vlastní uživatelské programy, pokud by nabídka přednastavených programů nevyhovovala. LCD display 7" zobrazuje veškeré potřebné údaje - čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci, úhel náklonu, body fat - množství tělesného tuku a spoustu dalších údajů, které jsou popsány v podrobném návodu. Pás je dále vybavený bezpečnostní rychlobrzdou - pomocí bezpečnostního klíče umožňujícího okamžité vypnutí v případě nutnosti. Elektrické nastavení úhlu náklonu pásu v rozmezí 0 - 22 % je umístěné na rukojeti pásu a spolu s tlačítky na rychlost je možné plynule měnit tyto hodnoty v průběhu běhání.

Popsané parametry představují běžecký pás jako velmi kvalitní výrobek, srovnatelný s mnohem dražšími konkurenčními výrobky. Velmi odolný a elastický dvouvrstvý polyuretanový běžecký pás je odpružený na 10-tii místech, což umožňuje komfortní užívání pásu bez nadměrného zatěžování dolních končetin a páteře. Navíc má ještě 4 speciální tlumící vložky mezi běhací plochou a kovovým rámem pásu, které snižují hluk při používání a tlumí i nárazy nohou na pás při běhu.

Pro uskladnění v omezeném prostoru, se běhací část dá zvednout mezi rukojeti, aby zabírala co nejméně prostoru. Rozměr výrobku se zdviženou běhací plochou mezi rukojeti pásu je 78 x 85 cm. Tuto plochu je třeba vyčlenit pro skladování, pokud máte omezený prostor a pás nemůžete trvale ponechat v rozloženém stavu na běhání. Protože pás má kolečka pro manipulaci, lze jej po použítí ve "skladovací poloze" celkem snadno přemisťovat. Počítač měří čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci, úhel náklonu, body fat - množství tělesného tuku.

Běžecký pás je dále vybavený 2-ma reproduktory s možností připojení rádia nebo MP3 přehrávače přes konektor nebo USB výstup, ventilátor pro osvěžení při běhání. Na panelu s displayem jsou dvě odkládací schránky na lahev s pitím, případně na odložení hodinek, šperků a pod. Hmotnost pásu je 98 kg, rozměr kartonu je 189 x 85 x 36 cm. Výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení.

Základní údaje o pásu:

 • rozměr výrobku: 191 x 85 x 138 cm
 • čistá hmotnost: 98 kg
 • nosnost: 180 kg
 • rozměr běhací plochy: 136 x 51 cm

Parametry:

 • Váha výrobku: 98kg
 • Velikost výrobku: 191 x 85 x 138 cm
 • Rychlost: 1-22km/hod
 • Elektrický náklon: 0-22 poloh
 • Počet programů: 99
 • Možnost nastavení vlastních programů: ANO 3x
 • Výkon motoru: 3,0 HP
 • Max. výkon motoru: 6,5 HP
 • Snímač tepové frekvence: ANO
 • Počet odpružení: 10
 • Velikost běžecké plochy: 136 x 51 cm
 • Velikost výrobku ve skladovací poloze: 78 x 85 cm
 • Zobrazované hodnoty: čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tep. frekvenci
 • Reproduktory: ANO 2x
 • USB vstup: ANO
 • Ventilátor: ANO
 • Max. nosnost: 180kg

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
Typ pásu Elektromotorový
Maximální sklon 22 %
Počet programů 99
Maximální rychlost 22 km/h
Výkon (HP) 6.5 HP
Nosnost 180 kg
Šířka pásu 51 cm
Max. výška cvičence 200 cm
Odpružená plocha Ano
Sklopitelná běžecká plocha Ano
Snímače tepové frekvence v rukojetích Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 82.0 cm
Výška výrobku 139.0 cm
Hloubka výrobku 163.0 cm
Hmotnost výrobku 98.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 189.0 cm
Výška balení 36.0 cm
Hloubka balení 89.0 cm
Hmotnost balení 105.0 kg

Příslušenství k tomuto produktu