Blesk Nikon SB-300

Značka: Nikon , Kategorie: Blesky
Kód zboží: NIKSB300

Blesk ideální pro nováčky v oblasti fotografie, kompatibilní s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon a fotoaparáty COOLPIX vybavenými sáňkami pro upevnění příslušenství

Zjistit dostupnost

Nikon SB-300


Věnujete se focení trochu více, než jen jako běžný uživatel, který fotí jen na dovolené? Nabízíme vám alternativu pro vylepšení vašeho vybavení. Snadno použitelný a zejména všestranný blesk by neměl chybět v arzenálu žádného správného fotografa. Blesk Nikon SB-300 tyto dispozice splňuje a je kompatibilní se všemi digitálními jednookými zrcadlovkami od firmy Nikon a také s fotoaparáty COOLPIX, které však musí být vybaveny sáňkami pro upevnění příslušenství.


 


Vylepšete své fotografické vybavení!

 


Praktická záležitost


Příslušenství pro digitální fotoaparáty Nikon a COOLPIX v podobě Blesku Nikon SB-300 je nejen velmi účinnou, ale zejména také praktickou záležitostí. Blesk se vyznačuje malými rozměry a je tak dokonale skladný i kompaktní a uživatelům nebude činit žádný problém ho sebou na fotografický výlet sbalit. Je vhodný i pro nováčky v oblasti fotografie. Blesk nabízí kontrolu kvality, a směru osvětlení focených objektů a začínající fotograf tak získá cenné zkušenosti a návyky, které později může zužitkovat na profesionálnější úrovni.


 


Snadné použití


Blesk Nikon SB-300 je velmi snadné používat. Jeho uchycení k fotoaparátu probíhá pomocí sáněk na horní straně vašeho fotografického zařízení a blesk jako takový umožňuje pohyb směrem nahoru až ve velikém úhlu 120 stupňů. Tím je zajištěna snadná manipulace s osvětlením, které nemusí nutně mířit přímo na focený objekt, avšak fotograf ho může opřít například o strop místnosti, aby získal požadovaných podmínek pro své fotografické výtvory. Blesk je velmi praktický. Lze jej použít nejen k osvětlení při focení za zhoršených světelných podmínek, ale také se jím dají vylepšit vlastnosti snímků pořízených za denního světla. Působivost fotografií se tak vyšroubuje na maximum, a i z laika se pomalu a jistě může začít stávat zkušený profesionál.

Všestranný, snadno použitelný blesk, kompatibilní s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon a fotoaparáty COOLPIX vybavenými sáňkami pro upevnění příslušenství. Blesk se vyznačuje malými rozměry a nízkou hmotností a je ideální pro nováčky v oblasti fotografie, kterým nabízí prostředek kontroly kvality a směru osvětlení pro tvůrčí práci a získání perfektně nasvícených snímků.

Blesk se upevňuje do sáněk pro upevnění příslušenství na fotoaparátu a lze jej vyklápět směrem nahoru v úhlu až 120 °. Světlo záblesku lze rozptýlit nebo změkčit odrazem o strop místnosti. Blesk lze použít k zvýšení působivosti snímků pořízených za denního světla, vylepšit s jeho pomocí snímky pořizované za nízké hladiny osvětlení nebo jím lze osvětlit (vyjasnit) objekty fotografované v protisvětle.

*Snadno přenosný blesk: Ideální vybavení pro doplňkové osvětlení objektu nebo pro tvůrčí práci se světlem. Kompatibilní s režimem i-TTL.
*Blesk je kompatibilní s digitálními jednookými zrcadlovkami Nikon a fotoaparáty COOLPIX vybavenými sáňkami pro upevnění příslušenství.
*Všestranné možnosti: Směrné číslo 18 (m, ISO 100) umožňuje osvětlit vzdálené objekty i za nízké hladiny osvětlení.
*Směrované osvětlení: Hlavu blesku lze vyklopit směrem nahoru v úhlu až 120 ° a získat tak požadovaný směr osvětlení. Odražení záblesku o strop nebo stěny místnosti umožňuje tvůrčí práci se světlem.
*Snadné ovládání: Fotografování s bleskem je jednoduché – stačí jen nasadit jej do sáněk pro upevnění příslušenství.
*Tepelná pojistka: Zabraňuje poškození blesku přehřátím v důsledku intenzivního využívání blesku.
*Baterie velikosti AAA: Blesk je napájen pomocí dvou baterií AAA, které jsou snadno dostupné všude na světě.
*Firmware blesku lze aktualizovat pomocí těla fotoaparátu.

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
18
Úhel záblesku hlavy blesku 120 °
Napájení blesku AAA
Ne
Funkce master Ne
Výklopná hlava blesku Ano
Otočná hlava blesku Ne
Stavový displej Ne
Zoom záblesku Ne
TTL připojení Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.7 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 6.2 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 13.8 cm
Výška balení 8.0 cm
Hloubka balení 9.6 cm
Hmotnost balení 0.3 kg
Více informací Méně informací