Blu-ray přehrávač Panasonic DP-UB820EGK černý

doprava zdarma
Značka: Panasonic , Kategorie: bluray přehrávače
Kód zboží: PANDPUB820EGK
Informační list: zde

4K Blu-ray přehrávač, procesor HCX, podpora HDR10+, 2x USB, 2x HDMI, Wi-Fi, LAN, 7.1kanálový analogový zvukový výstup

Naše cena s DPH:

11 348

Na splátky od: 1249 Kč / 10 splátek
Termíny doručení a vyzvednutí:
Není skladem

Zjistit dostupnost

Panasonic DP-UB820EGK


Blu-ray přehrávač Panasonic DP-UB820EGK je dokonalý doplněk pro špičkové 4K televizory. Právě díky němu si totiž na velké obrazovce vaší nové TV můžete užívat filmové novinky v té nejvyšší kvalitě. Zásluhu na tom mají nejlepší technologie, jako je „hollywoodský procesor“ HCX nebo široká podpora formátů HDR4K High-Precision Chroma. Přehrávat umí nejen stále rostoucí formát Blu-ray, ale i CD a DVD a rovněž podporuje technologii 3D + zvyšování kvality obrazu z Full HD do 4K.


Přehrávač má navíc zabudovaný LAN port i Wi-Fi pro připojení k internetu a využívání chytrých aplikací. Díky tomu lze jeho prostřednictvím získat prémiový obsah z online služeb, jako je například Netflix. Nejvyšší úrovně dosahuje i zvuk ve vysokém rozlišení se 7.1kanálovým analogovým zvukovým výstupem, jehož potenciál plně doceníte po připojení domácího kina.Pokud chcete z vaší nové televize dostat maximum, jsem ideální cesta.

Hollywood Cinema Experience


Srdcem toho modelu je špičkový procesor HCX s těmi nejmodernějšími technologiemi pro nejvyšší obrazovou kvalitu 4K Ultra HD. Doplněn o technologii HDR je garancí podívané, jakou jste ještě nezažili.

Ještě širší podpora HDR


Přehrávač nyní podporuje ještě širší paletu formátů HDR – například HDR10 představující běžný formát HDR pro filmy a Blu-ray UHD. Navíc podporuje také HDR s dynamickými metadaty HDR10+ představující standard nové generace. Kompatibilita je zároveň zajištěna i s funkcemi Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma.

HDR ještě působivější


Originální technologie společnosti Panasonic pro zpracování obrazu se stará o to, aby HDR mělo ještě lepší rozlišení. Využívá technologii mapování tónu, aby i obraz v HDR z běžného záznamu v HDR10 a televizního záznamu, u nichž není podpora HDR10+ a Dolby Vision, dosáhl té nejvyšší možné úrovně.

4K High-Precision Chroma


Přehrávač disponuje procesorem 4K High-Precision Chroma, jenž naplno využívá potenciál technologií z hollywoodské laboratoře společnosti Panasonic. Signály barev obrazu v rozlišení 4K (4:2:0) inteligentně vylepšuje do 4K (4:4:4). Těšit se tak můžete na jasnější a ostřejší obraz, jak jej zamýšleli filmaři.

Profesionální zvuk


Přehrávač je přímo navržen pro reprodukci audia ve vysokém rozlišení. Kromě standardních formátů WAV/FLAC/MP3/AAC/WMA/AIFF si ví rady i se specializovanými soubory soubory DSD (5,6 MHz/2,8 MHz/11,2 MHz) a ALAC. Připojte jej k domácímu kinu a nechte se unášet geniální hudbou z filmu i oblíbeného orchestrálního koncertu.


DP-UB820 Vyšší model s nádhernou kvalitou obrazu
Přehrávač Ultra HD Blu-ray UB820 věrně reprodukuje obraz tak, jak ho zamýšlel režisér. Unikátní technologie zpracování Chroma maximalizuje krásu obsahu v kvalitě 4K/HDR. Díky síťovým funkcím si také vychutnáte různé druhy obsahu v kvalitě 4K.

Jedinečné technologie obrazu pro Hollywood Cinema Experience
Procesor HCX pro Ultra HD Blu-ray Model 4K PRO HDR přehrávače Ultra HD Blu-ray společnosti Panasonic využívá procesor HCX pro Ultra HD Blu-ray, který je nabitý originálními technologiemi a dosahuje tak úžasné kvality obrazu. Přesné barvy a reprodukce HDR, které tvoří zásadní prvky technologie Ultra HD, jsou základem obrazu ve vysokém rozlišení. Přinášejí vám úplně nový zážitek, jaký jste při sledování ještě nikdy nezažili. * Zkratka HCX označuje Hollywood Cinema Experience. * Pod dohledem laboratoře Panasonic Hollywood Laboratory.

Vychutnejte si úžasné obrázky v rozlišení 4K
Podpora většího počtu HDR Přehrávače Panasonic Ultra HD Blu-ray podporují více formátů HDR, například HDR10, což je standardní formát HDR pro filmy, a také disky UHD Blu-ray. Nyní podporují také přehrávání formátu HDR s dynamickými metadaty HDR10+, což je standard nové generace. Jsou kompatibilní i s funkcemi Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma. Tento synergistický efekt vzniká zásluhou originálních technologií společnosti Panasonic pro špičkový obraz a přináší ještě přesnější obraz.

Obsah ve formátu HDR s ještě lepším
optimizátorem HDR Originální technologie společnosti Panasonic pro zpracování obrazu přinášejí ještě lepší rozlišení HDR. K úpravě úrovně jasu obsahu je využívána funkce mapování tónu. A dokonce i obraz v HDR z běžného záznamu v HDR10 a televizního záznamu, které nepodporují speciální nové formáty jako HDR10+ a Dolby Vision, se přehrává optimálně.

Špičková barva a detaily
Procesor 4K High-Precision Chroma Jedinečný procesor 4K High-Precision Chroma využívá technologie z hollywoodské laboratoře společnosti Panasonic, základny pro výzkum a vývoj zaměřený na disky Blu-ray. Signály barev obrazu v rozlišení 4K (4:2:0) jsou během zpracování sytosti barev přeloženy do 4K (4:4:4) a výsledkem je pak přirozená textura a hloubka.

Profesionální kvalita zvuku
Přehrávání zvuku s vysokým rozlišením Tento model je navržen pro reprodukci audia ve vysokém rozlišení. Mimo běžných formátů WAV/FLAC/MP3/AAC/WMA/AIFF lze přehrávat také hudební soubory DSD (5,6 MHz/2,8 MHz/11,2 MHz) a ALAC. Stačí jej připojit k domácímu audio systému a vychutnat si hudbu v profesionální kvalitě.

Video

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
Další parametry
3D přehrávač Ne
Přehr. média BD, CD, DVD
Přehrávané formáty JPEG, AVCHD, MPO, DSD, ALAC, AIFF, MPEG2, MKV, TS, WAV, AAC, WMA, MP3, MP4, FLAC
Ano
Počet USB 2
1
1
Počet kanálů 7.1
2
Audio výstup (opticka, koax....) HDMI;optický;analogový
Ano
Ne
Ano
Ne
Podpora pro streamové služby (např. YouTube, ap.) Ano
Progressive Scan (PAL) Ano
Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.0 cm
Výška výrobku 6.3 cm
Hloubka výrobku 20.4 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 54.0 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 29.0 cm
Hmotnost balení 3.2 kg
Více informací Méně informací