Blu-ray přehrávač Sony UBP-X800M2 černý (vrácené zboží 8800615812)

bazar
Značka: Sony , Kategorie: bluray přehrávače
Kód zboží: -9428308

Bazar - vrácené zboží 8800615812

Zjistit dostupnost
Bazar - vrácené zboží 8800615812

Sony UBP-X800B M2


Užívejte si své oblíbené filmy a seriály ve špičkové kvalitě. Udělejte si z vlastního obývacího pokoje domácí kino pomocí Blu-ray přehrávače Sony UBP-X800B M2. Přístroj plně podporuje přehrávání videa ve vysoké 4K UHD kvalitě, takže křivky v obrazu budou ostré, jako byste se nacházeli přímo uprostřed dění. Na stejně vysoké úrovni je také zvuk, o který se postarají technologie Dolby Atmos, DTS:X a DSEE HX.


Bluetooth a Wi-Fi pro bezdrátové připojení


K přehrávači připojíte televizor i další zařízení rychle a snadno. Na výběr máte konektory jako HDMI či USB pro spojení pomocí kabelů. Nechybí však ani Wi-Fi nebo Bluetooth pro bezdrátové připojení, takže si filmy budete moci vychutnat např. také s bezdrátovými sluchátky a podobně. Díky Wi-Fi můžete na televizi také zrcadlit obrazovku z počítače nebo notebooku, abyste video nemuseli kopírovat na externí disk. Přehrávač si poradí téměř se všemi typy disků či formátů videa, takže prakticky nehrozí, že by váš soubor nešel spustit.


Vráceno - Použito

Přibližte se realitě se 4K Ultra HD Blu-ray
Nechte se vtáhnout přímo do děje každého filmu a seriálu. 4K Ultra HD Blu-ray™ zobrazuje vše s většími detaily než dříve, takže máte pocit, že sledujete skutečnou realitu.

Objevte nové hloubky reality s vysokým dynamickým rozsahem 4K
Vysoký dynamický rozsah (HDR) nabízí mnohem více detailů. V kombinaci s čistotou rozlišení 4K oživuje HDR dříve skryté oblasti novým jasem, stíny a barvami.

HDR10
Signál HDR10 nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Dokáže tak výrazně zvýšit maximální jas, ale přitom zachovat hlubokou a detailní černou, čímž poskytuje zcela nový zážitek ze sledování.

DOLBY VISION™
Přiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Dolby Vision™ obsahuje funkci HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině.

Přehrávejte si vše, co chcete
Přehrávací výkon modelu UBP-X800M2 využijete nejen na disky 4K UHD Blu-ray – dokáže mnohem více. Můžete sledovat, poslouchat a streamovat téměř cokoli, co se vám zlíbí – včetně většiny obrazových a zvukových formátů ve vysokém rozlišení a celé řady oblíbených streamovacích služeb.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Velikost a hmotnost
Rozměry (Š x V x H) 430 x 50 x 265 mm (Š x V x H)
Hmotnost 3,8 kg

Možnost přehrávání
Disk
Ultra HD Blu-ray, BD-ROM, stereoskopické 3D (profil 5), přehrávání SA-CD (SA-CD / CD), DVD-Video, DVD-Audio, DVD-R, DVD-RW, DVD-R s dvojitou vrstvou, DVD+R, DVD+RW, DVD+R s dvojitou vrstvou, CD (CD-DA), CD-R / -RW

Formát videa
HEVC (.mkv, .mp4, .m4v, .m2ts, .mts), VP9 (.webm, .mkv), VP8 (.webm, .mkv), VP6 (.flv), MPEG-1 Video / PS (.mpg .MPEG, .mkv) [.VOB, .VRO], MPEG-2 Video / PS, TS ( .mpg.MPEG, .m2ts, .mts, .mkv) [.VOB, .VRO], MPEG-4 AVC (.mkv, .mp4, .m4v, .m2ts, .mts), MPEG-4 / AVC (.mov, 3gp, .3g2, .3gpp, .3gpp2, .flv), Xvid (.avi, .mkv), WMV9 (.wmv, .asf, .mkv), formát disku AVCHD, VC1 (.m2ts, .mts, .mkv), Motion JPEG (.mov, .avi)

Audioformát
AAC (.AAC, .mka), HEAAC v.1 / v.2 / level2, WMA9 Standard (.WMA), LPCM (.mka, .wav), DSD – DSDIFF / DSD (.dff, .dsf), FLAC (.flac, .fla), AIFF (.aiff, .aif), ALAC (.m4a), Dolby Digital (.ac3, .mka), WMA10 Pro, Vorbis, MP3 (.mp3, .mka), AAC (.m4a), Monkey's Audio

Formát fotografií
JPEG (.jpg, .jpeg), GIF (.gif), PNG (.png), MPO MPF 3D (.mpo), BMP (.bmp)

Funkce obrazu a zvuku
Funkce obrazu
Konverze HDR na SDR – zvýšení rozlišení na 4K (60p), Deep colour (12 bitů), 24p True Cinema, režim BRAVIA®
Certifikovaný zvuk s vysokým rozlišením
Ano
Dolby®
Dolby Atmos (bitstream out) / dekódování Dolby TrueHD (7.1k)
Systém DTS®
Deokódování DTS: X (bitstream out) / DTS (7.1k)
DSEE-HX
Ano
Bluetooth®
Bluetooth® TX, LDAC

Síť
Vestavěné rozhraní Wi-Fi®
Ano (2,4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi® s technologií MIMO
Ano
Funkce
Digitální přehrávač médií (DMP), digitální přehrávač médií (DMR)
Přenos
Streamování 4K, 3D streamování (ne obsah 3D)

Praktické funkce
Dětský zámek, rodičovská kontrola, funkce BRAVIA® Sync, režim super rychlého spuštění, funkce automatického vypnutí (funkce automatického pohotovostního režimu) (20 min), posunutí titulků, pozice informací na obrazovce

Konektory
Vstupy a výstupy
Výstup(y) HDMI®: 2 (zadní), koaxiální výstup(y) audia: 1 (zadní), vstup(y) USB: 1 (přední), připojení Ethernet: 1 (zadní)

Dostupnost
Audio Description Ano
Titulky Ano

OBSAH BALENÍ
Návod
Dálkové ovládání: RMT-VB310E
Baterie: 2 baterie typu AAA

Záruka 24 měsíců
Další parametry
3D přehrávač Ano
Přehr. média DVD+R, DVD-R, CD-RW, CD-R, CD, DVD+RW, BD-ROM, SA-CD, DVD, DVD-RW
Ano
Počet USB 1
1
2
Audio výstup (opticka, koax....) koaxiálne zvukové výstupy: 1 , HDMI Audio Output
Ano
Ano
Ano
Ne
Podpora pro streamové služby (např. YouTube, ap.) Ano
Progressive Scan (PAL) Ano
Ano
Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 26.5 cm
Hmotnost výrobku 3.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 48.0 cm
Výška balení 10.0 cm
Hloubka balení 36.0 cm
Hmotnost balení 5.0 kg
Více informací Méně informací