Bosch

 

Již více než 120 let existuje značka, kterou zná snad každý kutil i hospodyňka v domácnosti. Společnost Bosch byla založena v roce 1886 Robertem Boschem v německém Stuttgartu. Z původní dílny pro jemnou mechaniku a elektroniku se postupně vyvinula jedna z nejvýznamnějších společností na světě.

Mezi pokrokové produkty Bosch, které hýbaly dějinami, můžeme zařadit například magnetoelektrické zapalovací zařízení do motorového auta (1897), zavedení sériové výroby vstřikovacích a palivových čerpadel pro vznětové motory (1927), první elektrické vrtací kladivo (1932) nebo uvedení prvního nezávislého navigačního systému pro auta na evropském trhu (1989).

V současné době se najde asi jen málo domácností, které by nevlastnily žádný produkt této značky. V koupelnách máme pračky a sušičky Bosch, v kuchyních chladničky či kuchyňské roboty a zapomenout nesmíme ani na dílnuVrtačkypilybrusky, ale i měřicí technika patří k základní výbavě každého kutila. Zahrádkáři se zase mohou spolehnout na sekačkyplotostřihy nebo vysokotlaké čističe. Produkty Bosch jsou nám zkrátka k dispozici, ať už podnikáme cokoliv.

Seřadit:
Seřadit: