Brašna na foto/video Canon Custom Gadget bag 100EG (0027X679) černá

Značka: Canon , Kategorie: Pouzdra a brašny
Kód zboží: 184 019

Brašna na foto/video Canon Custom Gadget bag 100EG

Praktická brašna pro digitální zrcadlovky Canon s příslušenstvím, dokonale chránicí váš drahocenný fotoaparát před deštěm, prachem a...

Zjistit dostupnost

Canon Custom Gadget bag 100EG, černá

Pokud patříte k lidem, kteří nedají bez své zrcadlovky ani ránu, určitě se také o svůj foťák náležitě staráte. Aby byl i na vašich výpravách do přírody v naprostém bezpečí, pořiďte si na něj kvalitní brašnu Canon Custom Gadget bag 100EG. V ní bude váš drahocenný přístroj jako v bavlnce, ale zároveň i kdykoliv připravený začít plnit svůj úkol. Brašna je vyrobena z částečně vodotěsného nylonu, takže vaši zrcadlovku ochrání i v případě drobného deště.

Přihrádky na vše podstatné

Hlavní kapsa brašny je dostatečně velká na uložení zrcadlovky i s nasazeným objektivem. V případě zájmu ji však také můžete pomocí speciálních rozdělovačů na suchý zip rozčlenit na 2–3 oddělené přihrádky. Do jedné si pak můžete dát foťák, do druhé objektiv a do třetí třeba externí blesk. Ve víku brašny se nachází praktická síťová kapsička na peníze, doklady či náhradní paměťovou kartu. A samozřejmě nesmí chybět ani vnější kapsa, do které si můžete ukládat veškeré nezbytné příslušenství (nabíječku, propojovací kabely apod.).

Přes rameno, anebo kolem pasu

Výhodou této brašny je také dvojí možnost jejího nošení. Buď můžete využít bederní popruh a nosit ji kolem pasu, anebo popruh přicvaknout k bočním poutkům a hodit si ji přes rameno. Prostě si vyberete, co je pro vás pohodlnější.

Brašna na foto/video Canon Custom Gadget bag 100EG

Praktická brašna pro digitální zrcadlovky Canon s příslušenstvím, dokonale chránicí váš drahocenný fotoaparát před deštěm, prachem a nárazem. Kromě fotoaparátu je v tašce dostatek místa aji pro objektivy nebo přídavný blesk.V přední části tašky je navíc zavíratelná kapsa vhodná na úschovu dokladů, mobilního telefonu nebo peněženky.Taška je vybavená nastavitelným polstrovaným popruhem, který vám zabezpečí pohodlné prenášení.

  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům: Nylonový povrch odolný proti vlhkosti a dešti
  • Kapacita udávaná výrobcem: tělo, 2-3 objetkivy, externí blesk a drobné příslušenství
  • Rozměry vnitřní (š x v x h): 22.8 x 17.8 x 14 cm
  • Barevné provedení: černá s olivovou spodní částí

Záruka 24 měsíců
Partnumber 0027X679
Další parametry
ramenní brašna
Použití pouzdra Zrcadlovka
Vnitřní výška 17.8 cm
Vnitřní šířka 22.8 cm
Vnitřní hloubka 14 cm
Vnitřní objem 5.68176 l
černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 22.9 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hloubka výrobku 17.8 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 23.0 cm
Výška balení 14.0 cm
Hloubka balení 18.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg
Více informací Méně informací